Kļūstiet par VIP viesi!
Pievienojoties GribuAtpusties.lv VIP klubam, Jūs pirmais saņemsiet jaunākās idejas atpūtai, īpašos piedāvājumus, konkursus un dāvanas - visu, ko ar mīlestību esam sagatavojuši saviem klientiem.
Vēlos kļūt par VIP viesi
Nē, paldies, nevēlos kļūt par VIP viesi
Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ar savu piekrišanu Jūs palīdzat mums pilnveidoties un atjaunot vietni, lai tā būtu Jums ērtāka. Savu piekrišanu jebkurā brīdī varēsiet atsaukt, mainot savas pārlūkprogrammas uzstādījumus.
Piekrītu
Izvēlne

DIENAS SPA atpūta "Golden SPA" kompleksā VIENAM

Palanga, Vanagupe

★ ★ ★ ★ ★
26
8,5/10
PĒRKU
Zemākās cenas garantija
Naudas atgriešana 14 dienu laikā
GribuAtpusties.lv pārbaudīts
Pievienot vēlmju sarakstam

Izbaudiet DIENAS SPA atpūtu ★★★★★ viesnīcā "Vanagupe", Palangā! Jūs gaida NEIEROBEŽOTS laiks baseinu un pirts kompleksā "Golden SPA" (piedāvājums bez nakšņošanas)!

GribuAtpusties.lv izmēģināja
Labākā cena
Sagatavots ar mīlestību
Jūsu atpūtā iekļauts:
  • NEIEROBEŽOTS laiks "Golden SPA" baseinu un pirts kompleksā (baseins ar masāžas strūklām, aromterapijas pirts, tvaika pirts, ledus istaba un atpūtas zona ar skatu uz priežu mežu) - 1 reizi, 1 pers.;
  • Ceļazīme derīga VIENAI personai.
Varat izvēlēties:
26
PĒRKU
PĀRBAUDĪT PIEEJAMĪBU
DIENAS SPA atpūta ★★★★★ viesnīcā "Vanagupe" 

Viesnīca "Vanagupe" Palangā ir ideāla vieta netraucētai SPA atpūtai. Viesnīcā ir divi SPA centri – "Vanagupe" un "Golden SPA". Vasaras sezonā viesnīca piedāvā āra baseinu ar sauļošanās krēsliem. Tā ir ideāla vieta, kur baudīt DIENAS SPA atpūtu, ļaujoties mirklim atelpas no ikdienas steigas!

SPA atpūta pirts un baseinu kompleksā "Golden SPA"

"Golden SPA" Jūs gaidīs: baseins ar krāsu terapiju, aromterapijas tvaika pirts (ar dabīgu augu smaržu), tvaika pirts (ar autentiskiem austrumu motīviem), ledus istaba un atpūtas zona ar skatu uz priežu mežu. 

Izbaudiet Palangas valdzinājumu

Šarmantā priežu ieskautā Lietuvas kūrortpilsēta piedāvā daudzveidīgas atpūtas iespējas. Pēc relaksētās SPA atpūtas, izstaigājiet Birutes parku un apmeklējiet Dzintara muzeju, Suņu muzeju un Kukaiņu muzeju. Netālu no Palangas ir vairākas zirgaudzētavas, ko iesakām apmeklēt un izmēģināt jāšanu. Apmācība tiks nodrošināta. 

GribuAtpusties.lv vēl Jums izbaudīt jaukus atpūtas mirkļus Palangā! 

Jūsu atpūtā iekļauts:
  • NEIEROBEŽOTS laiks "Golden SPA" baseinu un pirts kompleksā (baseins ar masāžas strūklām, aromterapijas pirts, tvaika pirts, ledus istaba un atpūtas zona ar skatu uz priežu mežu) - 1 reizi, 1 pers.;
  • Ceļazīme derīga VIENAI personai.
Varat izvēlēties:
26
PĒRKU
PĀRBAUDĪT PIEEJAMĪBU
Noteikumi
  • Pēc ceļazīmes iegādāšanās iesakām veikt reģistrāciju, zvanot pa tālr.: +370 460 41199;
  • Baseina un pirts kompleksa "Vanagupė" darba laiks: I 14.00–21.00 | II–VII 9.00–21.00;
  • Baseina un pirts kompleksa "Golden SPA" darba laiks: II 14.00–21.00; III–I 9.00–21.00;
  • Uzmanību! Bērniem nav atļauts apmeklēt "Golden SPA" kompleksu;
  • Ierodoties viesnīcā, obligāti uzrādiet izdrukātu GribuAtpusties.lv ceļazīmi.
Kontakti
Vanagupe
Vanagupės g. 31, Palanga, LT-00173, Lietuva
+370 460 41199
reservation@vanagupe.lt
Atsauksmes
"Atpūta viesnīcā patika no A līdz Z, jo īpaši SPA centrs. Lieliskas pirtis, brīnišķīgi aromāti, atpūtas krēsli ar skatu uz priežu mežu. Vienkārši izvēlies labu grāmatu un pavadi visu dienu SPA centrā. Paldies!"
"Fantastiski. Vārdiem neaprakstāma atpūtas bauda. Personāls laipns un atsaucīgs. Atpūtos uz visiem 110%. Obligāti brauksim vēl. :)"
"Esam ļoti apmierināti un noteikti izmantosim tik lielisku iespēju vēl kādu reizi, ja tāda tiks piedāvāta. Gan viss apraksts, gan vizuālais aspekts atbilst visam, kā tas bija aprakstīts un parādīts piedāvājumā. Liels paldies :))"
Gribat? Rakstiet komentāros gribugribugribu, varbūt Jūsu mīļie to pamanīs... :)
Pievienot vēlmju sarakstam
PĒRKU