24 st. IZPĀRDOŠANA — ★★★★ SPA atpūta tikai no 59€!

Atbrauciet uzlabot veselību Birštonā, viesnīcā "Royal Spa Residence"!
Atbrauciet uzlabot veselību Birštonā, viesnīcā "Royal Spa Residence"!
Atbrauciet uzlabot veselību Birštonā, viesnīcā "Royal Spa Residence"! Jūs sagaida veselīgs un patīkams pirts apmeklējums. Pēc pirts dodieties uz džakuzi, kur Jūs baudīsiet burbuļu masāžu visam ķermenim! Jūs gaida patīkama un veselīga pelde baseinā. Jūs sagaida dažādas procedūras un īpašas vingrošanas programmas. Ārstniecības augu terapijas laikā baudīsiet veselīgu tēju. Dzerot tēju un izbaudot aromterapiju, atslābināsieties relaksācijas istabā. Vingrošana notiek ne tikai baseinā, bet arī vingrošanas zālē. Iekārtosieties modernā ★★★★ viesnīcā Nemunas upes krastā. Viesnīca ir slavena ar minerālūdens procedūrām un ārstnieciskām programmām. Apmetīsieties mājīgā numurā, kur Jūs sagaida komfortabla atpūta. Saldam miegam: viena divvietīga vai divas vienvietīgas gultas. Brokastis ieturēsiet modernā viesnīcas restorānā. Brīvajā laikā dodieties uzspēlēt biljardu! Varēsiet spēlēt arī galda tenisu. Ja patīk lasīt grāmatas, viesnīcā Jūs gaida mājīga bibliotēka. Tos, kas vakarā vēlas doties uz kino, laipni lūdzam iegriezties viesnīcas kinozālē! Dabas krāšņums un svaigs gaiss – Jūsu atpūtas pievienotā vērtība!
Atbrauciet uzlabot veselību Birštonā, viesnīcā "Royal Spa Residence"!
Jūs sagaida veselīgs un patīkams pirts apmeklējums.
Pēc pirts dodieties uz džakuzi, kur Jūs baudīsiet burbuļu masāžu visam ķermenim!
Jūs gaida patīkama un veselīga pelde baseinā.
Jūs sagaida dažādas procedūras un īpašas vingrošanas programmas.
Ārstniecības augu terapijas laikā baudīsiet veselīgu tēju.
Dzerot tēju un izbaudot aromterapiju, atslābināsieties relaksācijas istabā.
Vingrošana notiek ne tikai baseinā, bet arī vingrošanas zālē.
Iekārtosieties modernā ★★★★ viesnīcā Nemunas upes krastā.
Viesnīca ir slavena ar minerālūdens procedūrām un ārstnieciskām programmām.
Apmetīsieties mājīgā numurā, kur Jūs sagaida komfortabla atpūta.
Saldam miegam: viena divvietīga vai divas vienvietīgas gultas.
Brokastis ieturēsiet modernā viesnīcas restorānā.
Brīvajā laikā dodieties uzspēlēt biljardu!
Varēsiet spēlēt arī galda tenisu.
Ja patīk lasīt grāmatas, viesnīcā Jūs gaida mājīga bibliotēka.
Tos, kas vakarā vēlas doties uz kino, laipni lūdzam iegriezties viesnīcas kinozālē!
Dabas krāšņums un svaigs gaiss – Jūsu atpūtas pievienotā vērtība!
Piedāvājums ir beidzies, bet mums ir līdzīgi piedāvājumi:
Viesnīcas Birštonā

Padalies ar draugiem!

Tikai ŠODIEN, 14.novembrī – atveseļojoša atpūta Birštonā, sākot vien no 59 € DIVIEM! Jūs gaida moderna ★★★★ viesnīca Nemunas upes krastā, bagātīgas brokastis, NEIEROBEŽOTS laiks SPA, ārsta konsultācija, PROCEDŪRAS veselībai un aktivitātes brīvajam laikam!

Jūsu atpūta Birštonā, ★★★★ viesnīcā "Royal Spa Residence"

Jūs gaida modernā  ★★★★ viesnīcā "Royal Spa Residence". Tā atrodas brīnišķīgā vietā — Nemunas upes krastā, Nemunas loku reģionālā parka pašā centrā. Viesnīca piedāvā ne tikai izmitināšanas pakalpojumus, bet arī plašu dažādu ārstniecisku un veselību atjaunojošu procedūru klāstu. Viesnīcas izvietojums ir pielāgots arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, lai viegli un ērti varētu sasniegt visas vēlamās vietas. 

Ar GribuAtpusties.lv ceļazīmi baudīsiet gardas un bagātīgas brokastis viesnīcas restorānā. Ar ceļazīmi par 109 € Jūs gaida arī trīs ēdienu vakariņas.

 
SPA atpūta pirts un baseina kompleksā, kā arī procedūras labsajūtai

Patīkami un relaksējoši mirkļi Jūs sagaida "Royal Spa Residence" pirts un baseina kompleksā ar ūdens kaskādēm un džakuzi, kā arī somu, tvaika un turku pirti.  Karsēšanās pirtī labvēlīgi iedarbojas uz veģetatīvo nervu sistēmu, kā arī organisma imūnsistēmu. Pēc pirts uzlabosies Jūsu fiziskā pašsajūta, miegs, apetīte un izzudīs emocionālā spriedze. 

Ar GribuAtpusties.lv ceļazīmi Jūs gaida arī: 

 • Procedūras VIŅAI: minerālūdens pērļu vanna un parafīna vanniņa rokām.
 • Procedūras VIŅAM: vanna enerģijai un ārstniecisko dūņu aplikācija
 • Pēc izvēles: Bemer terapija vai nūjošana. BEMER iedarbojas uz organismu ar elektromagnētisko lauku un palīdz stabilizēt arteriālo asinsspiedienu, sekmē atbrīvošanos no miega traucējumiem un hroniska noguruma, palielina fiziskās un garīgās darbaspējas. Izvēloties nūjošanu, speciālista pavadībā apgūsiet šī veselīgā treniņa galvenos principus.
 • KNEIPA procedūras ir balstītas uz piecu elementu sistēmu: ūdens terapiju, kustību harmoniju, ārstniecības augu un atslābināšanās terapiju, kā arī veselīgu un sabalansētu uzturu.
 • Pēc izvēles: rīta vingrošana "Možums" VAI vingrošana deju ritmā "Kustamies kopā!" – enerģijas lādiņš visai dienai.
 • Harmoniju starp ķermeni un prātu sniegs unikāla "Antistresa relaksācija" relaksācijas istabā.
 • Neierobežots laiks trenažieru zālē.
 • Jogas – meditācijas nodarbības "MIERS" (ceļazīmei par 109 €), kuru laikā veiksiet īpašus elpošanas vingrinājumus, iemācīsieties atslābināt ķermeni un prātu.

 
Iekārtosieties divvietīgā standarta klases numurā

Iekārtosieties ērtā, funkcionālā un mājīgā divvietīgā standarta klases numurā. Šeit jūs atradīsiet visu nepieciešamo labai atpūtai: vienu divvietīgu vai divas vienvietīgas gultas, TV, bezvadu internetu, darba galdu, gaisa kondicionieri un skapi. Jūsu rīcībā būs arī vannas istaba ar dušu, dvieļiem, peldmēteļiem, čībām un fēnu.

 
Papildus atpūtas iespējas
 • Iekštelpās — atpūtas centrā ir izveidota bibliotēka, ierīkota spēļu telpa, kur atradīsiet pat divas galda tenisa zāles un biljarda istabu. Viesnīcā ir kinoteātra zāle, kur ik vakaru tiek rādītas filmas. Jūsu atpūta iekļauj tenisa un biljarda spēli katru dienu.
 • Āra aktivitātes —  āra grils, futbols, basketbola un volejbola laukumi. Bērnu rotaļlaukums ir lieliska atpūtas vieta viesnīcas mazākajiem viesiem, kurus sagaida slidkalniņi, kāpelēšanas trepes un smilškaste.
 • NEDĒĻAS NOGALĒS, SVĒTKU DIENĀS un BĒRNU BRĪVLAIKĀ mazos sagaida vingrošana un kinofilmas!

 
Vēl vairāk atpūtas iespēju Birštonā 

Brīvdienas Birštonā kļūs par īstu atspirdzinājumu dabas bērniem un ikvienam, kas vēlas izrauties no pilsētas kņadas. Kūrorts atrodas Nemunas upes labajā krastā un pārsteidz viesus ar savu mežaino apvidu un elpu aizraujošiem dabasskatiem. Apmeklējiet Kneipa dārzu  ar atveseļojošām procedūrām organisma norūdīšanai, izstaigājiet gleznainās Šķēvoņu un "Velniabliūdis" dabas takas, apmeklējiet Petanka laukumu, kas piedāvā izklaidējošu aktīvu atpūtu.

GribuAtpusties.lv vēl Jums skaistas un harmonijas piepildītas brīvdienas Lietuvas miera oāzē Birštonā!

 
Noteikumi:
 • Pirms ceļazīmes iegādes ieteicams piezvanīt un pārbaudīt, vai konkrētajos datumos ir vietas, jo viesnīcas noslogojums ir ļoti liels;
 • Iegādājoties GribuAtpusties.lv ceļazīmi, nepieciešama iepriekšēja numura un SPA centra procedūru rezervācija pa tālr. +370 319 62030 vai e-pastu: info@royal-spa.lt;
 • Ierašanās viesnīcā no plkst. 14.00, izbraukšana līdz plkst. 12.00;
 • No 01.01.2016. tiek iekasēta Birštonas pilsētas nodeva 1 € — 1 pers. (jāsamaksā viesnīcas reģistratūrā);
 • Baseina, džakuzi, krievu un turku tvaika pirts darba laiks: I–VII 9.00–22.00;
 • Ja ierodas vairāk cilvēku, nekā norādīts ceļazīmē, piemaksas par naktsmītni ar brokastīm un pirts un baseina kompleksa apmeklējumu:
 • Bērniem līdz 3 gadiem (ieskaitot) — bez maksas;
 • Darba dienās (svētdiena–piektdiena) bērniem no 4 līdz 12 gadiem — 19.50 €. Nedēļas nogalēs un svētku dienās (piektdiena–svētdiena) bērniem no 4 līdz 12 gadiem — 25.50 €;
 • Darba dienās (svētdiena–piektdiena) bērniem no 12 gadiem un pieaugušajiem — 23 €. Nedēļas nogalēs un svētku dienās (piektdiena–svētdiena) — 29.90 €;
 • NEDĒĻAS NOGALĒS tiek piemērota 15 € piemaksa par vienu nakti/ 1 numuram;
 • Uzmanību! Ierodoties viesnīcā, OBLIGĀTI uzrādiet izdrukātu GribuAtpusties.lv ceļazīmi;
 • Ja nevarat ierasties viesnīcā rezervētajā laikā, paziņojiet par to 72 stundas pirms rezervētā datuma. Ja šis nosacījums netiks ievērots, viesnīca patur tiesības anulēt ceļazīmi.
Kontakti:
Royal SPA Residence
Pakalnės g. 3, Birštonas, LT-59206, Lietuva
+370 319 62030
info@royal-spa.lt


Piedāvājums ir beidzies, bet mums ir līdzīgi piedāvājumi:
Viesnīcas Birštonā
Ko domā par šo piedāvājumu?

Līdzīgi atpūtas piedāvājumi

59
Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā!
GribuAtpusties.lv kolektīvs izmēģināja un iesaka
uz augšu