Aktuālā informācija par CEĻAZĪMJU pagarināšanu un maiņu

TOP piedāvājumi
Aktuālā informācija par CEĻAZĪMJU pagarināšanu un maiņu
Svarīgākā informācija par iegādāto atpūtu: ceļazīmju pagarināšana, atgriešana un maiņa

Īsta deja vu sajūta - pēc pandēmijas pārvarēšanas pavasarī rudenī mēs atkal piedzīvojam epidemioloģiskās situācijas pasliktināšanos.  Lai gan šis ir jau redzēts un piedzīvots scenārijs, joprojām ir daudz neskaidrību par ārkārtas stāvokli, kas stājās spēkā 9. novembrī, taču mēs esam ar jums un ticam, ka, apvienojot spēkus, tiksim galā ar visām grūtībām. Šeit Jūs atradīsit visu nepieciešamo informāciju par jau iegādātas ceļazīmes pagarināšanu, maiņu vai atgriešanu.

Ārkārtas stāvoklis stājās spēkā šī gada 9. novembra pusnaktī un ilgs līdz 2020.gada 6.decembrim.

1.Vai es varu saņemt atpakaļ naudu par iegādāto atpūtu?

Tāpat kā līdz šim Jums ir tiesības atgriezt iegādāto ceļazīmi un atgūt naudu! To var izdarīt 14 kalendāro dienu laikā kopš ceļazīmes iegādes, rakstot uz e-pastu info@gribuatpusties.lv. Ja kopš Jūsu pirkuma pagājušas vairāk kā 14 dienas, nauda atgriezta netiks. 

2. Kā var pagarināt iegādātās ceļazīmes derīguma termiņu?

Tas ir ļoti vienkārši! Jūs varat sazināties ar mūsu komandu pa e-pastu: info@gribuatpusties.lv, norādot ceļazīmes numuru vai aizpildot derīguma termiņa pagarināšanas pieteikumu, pierakstoties savā profilā GribuAtpusties.lv mājas lapā.

3.Kad iegādātā ceļazīme tiks pagarināta?

Šobrīd gan GribuAtpusties.lv komandai, gan viesnīcām ir daudz neskaidrību, tāpēc, iespējams, nāksies gaidīt nedaudz ilgāk nekā parasti. Paldies par sapratni un pacietību!

4.Cik ilgs būs ceļazīmes pagarinājums?

Ceļazīmes pagarinājums var atšķirties atkarībā no viesnīcas vai sanatorijas, kurā iegādājāties atpūtu.

5. Iegādātā ceļazīme jau ir pagarināta vienu reizi, bet man nav izdevies to izmantot? Vai ceļazīme tiks pagarināta atkārtoti?

Atkārtots ceļazīmes pagarinājums ir iespējams tikai tad, ja ceļazīmes izmantošana nav bijusi iespējama objektīvu un no Jums neatkarīgu apstākļu dēļ.

6.Vai es varu atcelt rezervāciju viesnīcā valstī ieviesto ierobežojumu dēļ?

Ja Jūs nevarat ierasties rezervētajā datumā vai neesat apmierināts ar pakalpojumu maiņu ārkārtas stāvokļa laikā - varat atcelt rezervāciju, taču NEPIECIEŠAMS par to iepriekš informēt viesnīcu.

Lūdzu, ņemiet vērā - ja nesen esat atgriezies no valstīm, kuras vīrusa izplatības dēļ tiek uzskatītas par riskantām, iesakām atturēties no atpūtas viesnīcās un sanatorijās Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Sargāsim viens otru! 

Mūsu komanda šobrīd cītīgi strādā, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem, taču tas var aizņemt nedaudz vairāk laika nekā parasti. Tomēr uztraukties nav vētrts, un, ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@gribuatpusties.lv.

PALDIES, KA IZVĒLATIES MŪS!

Lai cik situācija šobrīd šķiet saržģīta, mēs to pārvarēsim kopā! Visa GribuAtpusties.lv komanda rūpējas, lai Jūs varētu izvēlēties pievilcīgākos piedāvājumus, ko izbaudīt pavasarī vai pat vasarā! Zemāk atradīsit ilgtermiņa piedāvājumus:

Patika? Dalies ar savu viedokli komentāros ;)
Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu