Biežāk uzdotie jautājumi par CEĻAZĪMJU pagarināšanu un maiņu

TOP piedāvājumi
Biežāk uzdotie jautājumi par CEĻAZĪMJU pagarināšanu un maiņu

Informācija atjaunota 25.11.2021.

Vai es varu saņemt atpakaļ naudu par iegādāto atpūtu?

Tāpat kā līdz šim Jums ir tiesības atgriezt iegādāto ceļazīmi un atgūt naudu! To var izdarīt 14 kalendāro dienu laikā kopš ceļazīmes iegādes, rakstot uz e-pastu info@gribuatpusties.lv. Ja kopš Jūsu pirkuma pagājušas vairāk kā 14 dienas, nauda atgriezta netiks. 

Kā var pagarināt iegādātās ceļazīmes derīguma termiņu?

Tas ir ļoti vienkārši! Jūs varat sazināties ar mūsu komandu pa e-pastu: info@gribuatpusties.lv, norādot ceļazīmes numuru vai aizpildot derīguma termiņa pagarināšanas pieteikumu, pierakstoties savā profilā GribuAtpusties.lv mājas lapā.  

  • Lai pagarinātu ceļazīmi, nepieciešams pieteikties šim pagarinājumam līdz ceļazīmes derīguma termiņa beigām. Ja laikus nepieteiksieties ceļazīmes pagarinājumam (līdz derīguma termiņa beigām), ceļazīme tiek uzskatīta par nederīgu un tiek anulēta.

Kad iegādātā ceļazīme tiks pagarināta?

Šobrīd gan GribuAtpusties.lv komandai, gan viesnīcām ir daudz neskaidrību, tāpēc, iespējams, nāksies gaidīt nedaudz ilgāk nekā parasti. Paldies par sapratni un pacietību!

Cik ilgs būs ceļazīmes pagarinājums?

Ceļazīmes pagarinājums var atšķirties atkarībā no viesnīcas vai sanatorijas, kurā iegādājāties atpūtu.

Iegādātā ceļazīme jau ir pagarināta vienu reizi, bet man nav izdevies to izmantot? Vai ceļazīme tiks pagarināta atkārtoti?

Atkārtots ceļazīmes pagarinājums ir iespējams tikai tad, ja ceļazīmes izmantošana nav bijusi iespējama objektīvu un no Jums neatkarīgu apstākļu dēļ.

Vai es varu atcelt rezervāciju viesnīcā valstī ieviesto ierobežojumu dēļ?

Ja Jūs nevarat ierasties rezervētajā datumā vai neesat apmierināts ar pakalpojumu maiņu ārkārtas stāvokļa laikā - varat atcelt rezervāciju, taču NEPIECIEŠAMS par to iepriekš informēt viesnīcu. Ja ceļazīme iegādāta ar rezervāciju pirkuma brīdī, nepieciešams sazināties ar GribuAtpusties.lv klientu apkalpošanas nodaļu, lai veiktu rezervācijas atcelšanu.

Svarīga informācija, plānojot atpūtas braucienu

Lai, dodoties atpūtā, nesaskartos ar negaidītām situācijām, kā arī lai atgriešanās mājās noritētu bez stresa, aicinām iepazīties ar ieceļošanas nosacījumiem Lietuvā, Igaunijā un Latvijā.

  • Aktuālā informācija par nosacījumiem, iebraucot Lietuvā - ŠEIT  
  • Aktuālā informācija, par nosacījumiem, ieceļojot Igaunijā - ANGLISKI un KRIEVISKI
  • Aktuālā informācija par nosacījumiem, atgriežoties Latvijā - ŠEIT 
Valstu saslimstības rādītāji ar Covid-19 ŠEIT

Vēršam uzmanību, ka, ja valsts atrodas "dzeltenajā sarakstā" (augsta riska Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas (ES/EEZ) valstis), pašizolāciju var neievērot tikai personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Pārējām personām pašizolācija ir jāievēro gan iebraucot Lietuvā vai Igaunijā, gan atgriežoties Latvijā.

Lūdzu, ņemiet vērā - ja nesen esat atgriezies no valstīm, kuras vīrusa izplatības dēļ tiek uzskatītas par riskantām, iesakām atturēties no atpūtas viesnīcās un sanatorijās Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Sargāsim viens otru! 

Mūsu komanda šobrīd cītīgi strādā, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem, taču tas var aizņemt nedaudz vairāk laika nekā parasti. Tomēr uztraukties nav vērts, un, ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@gribuatpusties.lv.


PALDIES, KA IZVĒLATIES MŪS!

Lai cik situācija šobrīd šķiet saržeģīta, mēs to pārvarēsim kopā! Visa GribuAtpusties.lv komanda rūpējas, lai Jūs varētu izvēlēties pievilcīgākos piedāvājumus! Zemāk atradīsit ilgtermiņa atpūtas piedāvājumus, kuru izmantošanas periods ir vismaz 6 mēneši.

Patika? Dalies ar savu viedokli komentāros ;)
Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu