Ieslēdz mīlestību!
Īpašie piedāvājumi un dāvanu idejas līdz 14.februārim
Latvija
Atpakaļ
Talsu nov.
Atpakaļ Talsu nov.
Viesnīcas:
Sanatorijas:
Izklaides:
sBalance.lv
Lietuva
Atpakaļ
Idejas dāvanām
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Izklaides kategorijas
:
Kad vēlaties atpūsties?
Anulēt izvēlētos datumus
Cena
Nakšu skaits
Derīgums
Personu skaits
Vēlos IDEJU atpūtai
Vēlos REZERVĒT
Vēlos DĀVINĀT
Vēlos IZKLAIDI
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Cena
Personu skaits
Nakšu skaits
Derīgums

Hotel Ķeizarmežs

8,0/10
  • Dāviniet izvēles brīvību, atpūtu un vēlmju piepildījumu! Jūsu tuvinieki paši varēs izvēlēties, kur atpūsties.
no 15€
GRIBU
Vairāk informācijas par viesnīcu:

Hotel Ķeizarmežs

Hotel Ķeizarmežs ir mājīga viesnīca, kas atrodas Rīgas skaistākajā daļā - Mežaparkā. Šeit varat izbaudīt lielisku SPA atpūtas kompleksu, divus iekšējos baseinus, solāriju, dažādas sporta aktivitātes, izcilu restorānu un augstākās klases apkalpošanu. Viesnīca atrodas slavenā vietā – pašā Mežaparka sirdī, Ķīšezera krastā, tikai 10 minūšu pastaigas attālumā no Rīgas Zoodārza. Viesnīca Ķeizarmežs piedāvā plašu aktīvās atpūtas veidu klāstu - SPA centru, divus peldbaseinus, turku pirtis, džakuzi, skvoša laukumu un trenažieru zāli, kā arī 33 pilnībā nokomplektētus numurus. Hotel Ķeizarmežs profesionālais kolektīvs parūpēsies par to, lai Jūsu atpūta kļūtu neaizmirstama!

Hotel Ķeizarmežs – tā ir vieta, kas radīta veselības uzlabošanai un aktīvai atpūtai. Viesnīca atrodas skaistajā Mežaparkā, tāpēc svaigais, ar priežu smaržu piesātināts gaiss ļaus Jums justies modriem un spēka pilniem. Mūsdienīgais SPA centrs piedāvā dažādas iesepējas ķermeņa un gara tonusam – Jūsu izvēlei tiek piedāvāta turku pirts, somu pirts, džakuzi, solārijs, kā arī 2 iekšējie baseini.

Hotel Ķeizarmežs atpūtas komplekss atrodas 15 minūšu braucienā no Rīgas centra. Noteikti ir vērts doties neilgā pastaigā un izbaudīt vienreizējo Mežaparka skaistumu – galveno aleju, Mežaparka estrādi, Ķīšezeru un protams, apmeklēt slaveno Rīgas Zoodārzu.

Viesnīcas SPA centrs ir aprīkots ar jomas mūsdienīgākajiem tehnoloģiju sasniegumiem. Džakuzi atslābinās katru Jūsu ķermeņa muskuli, bet pirts komplekss aicinās uz patīkamu atslodzi katrai gaumei, pateicoties daudzpusīgajam piedāvājumam – turku pirts, somu pirts, kā arī dažādas ūdens procedūras.

Atpūšoties Hotel Ķeizarmežs, varat sevi palutināt ne tikai ar procedūrām, bet arī ar gardām pusdienām vai vakariņām viesnīcas restorānā 1.stāvā, raugoties uz zvaigznēm caur restorāna stikla griestiem.

Hotel Ķeizarmežs ir pilnībā pelnīti atzīts par atpūtnieku iecienītu vietu ar labu reputāciju – tā ir izcila izvēle katram, kas vēlas apvienot aktīvu atpūtu Rīgā un atpūtu pie dabas! Kvalitatīvā apkalpošana, plašais procedūru klāsts, gardās maltītes un fantastiskā atrašanās vieta – viss kopā padarīs Jūsu atpūtu neaizmirstamu!

Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu