Ieslēdz atpūtu
Latvija
Atpakaļ
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Atrodiet sev labāko atpūtas piedāvājumu
Vairāk nekā 400+ atpūtas piedāvājumu
Personu skaits
Nakšu skaits
Cena
Izklaides kategorijas
:
Derīgums

Rixwell Old Riga Palace Hotel

8,0/10
Rixwell Old Riga Palace Hotel - Viesnīcas Rīgā
REZERVĀCIJA internetā
ĀTRI SKATĪT
Brokastis
Dzirkstošais vīns
Pilsētas centrā
Ir spēkā līdz 31.10.2023
no 68€
GRIBU
Apskatīti no
Vairāk piedāvājumu
Vairāk informācijas par viesnīcu:

Rixwell Old Riga Palace Hotel

"Rixwell Old Riga Palace Hotel" ★★★★ atrodas sešstāvu Art Deco stila ēkā. Pašā Vecrīgas sirdī, dažu soļu attālumā no Daugavas. 

Izjūtiet Vecrīgas šarmu

Jau pati atrašanās vieta sola piedzīvojumiem un notikumiem pilnas brīvdienas. Šaurās Rīgas ieliņas tā vien aicina iegrimt pastaigu valstībā un ļauties nelielam fantāzijas ceļojumam. Cauri gadsimtiem un laikiem, kad Rīgas bruģi mina zirgu pakavi, tirgus laukumā pulcējās ļaužu masas, lai pirktu un mainītu lauku labumus, skanīgās tirgotāju balsis un sievu smiekli piepildīja visu Rātslaukumu.

Viena no Rīgas vizītkartēm un fotogēniskākajām vietām, protams, ir Melngalvju nams. Tas ir celts 1334. gadā kā Rātslaukuma ansambļa sastāvdaļa. Tam pretim dižā Rolanda statuja, kas sākotnēji kalpoja kā akas rota. Rīgas sargs tur labajā rokā paceltu zobenu, bet kreiso ir atbalstījis uz vairoga ar Rīgas ģerboni.

Rixwell Old Riga Palace Hotel no 68€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Līdz pirkstu galiņiem izjust Rīgu

Nedaudz tālāk atrodas Rīgas Doma laukums, kas tiek uzskatīts par Vecrīgas sirdi - Doma baznīca, Biržas nams un Rīgas Komercbankas ēka ar balkonu. Laukums ir tiešām liels un svētku laikā spēj pulcēt tūkstošus. Tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš šeit izkausēs pat visrūdītāko sirdi. Piparkūku smarža, karstvīns un balzāms ar upeņu sulu, uz ugunskura vārīta tēja, desiņas ar kāpostiem, gaismiņas, ļaužu kņada un bagātais tirgotāju piedāvājums ieraus svētku virpulī ikvienu. Ja vajag "noķert īsto Ziemassvētku sajūtu", šī būs pareizā izvēle!

No Doma laukuma  aizstaigājiet līdz Zviedru vārtiem un Rīgas pilij. Šeit ieliņas jo īpaši šauras un vilinošas. Ja vēlaties ieturēt maltīti, noteikti piestājiet pie kādas no āra kafejnīciņām. Vecrīgas krogi lepojas ar plašu ēdienkartes piedāvājumu, no Eiropas virtuves gardumiem līdz Āzijas asumiņam. Bet vasarā noteikti nobaudiet vietējā alus glāzi. Auksts, gards un putojošs, ar bagātīgu iesala garšu un tīkamo rūgtumiņu uz mēles.

Rūpes par naktsmājām uzticiet "Rixwell Old Riga Palace Hotel"

Šī elegantā viesnīca atrodas vienā no Vecrīgas klusajām ieliņām - Rīgas vēsturiskajā centrā. Viesi noteikti novērtēs viesnīcas klasisko un eleganto dizainu. Viesnīcas restorānā varēsiet baudīt gardus Eiropas virtuves ēdienus, kā arī lobija bārā atsvaidzināties ar tīkamu dzērienu.

Numuri iekārtoti klasiski eleganti

Standarta viesnīcas numuri ir iekārtoti mājīgi un klasiski. Šeit Jūsu netraucētam mieram ērta gulta, galdiņš, skapis un krēsli. Jūsu rīcībā būs arī atsevišķa vannas istaba ar vannu vai dušu un mīkstiem dvieļiem.

Autentiskā divvietīgā dizaina numurā atradīsiet vienu divguļamo vai divas vienguļamās gultas, galdu un krēslus, kā arī televizoru. Numuru raksturo īpašas, modernas interjera iezīmes - atsegtu ķieģeļu sienas, koka sijas un gaišums. Iespējams, šie ir arī klusākie viesnīcas numuri. Katrā gadījumā, ja esat dizaina lietu cienītājs, šis numurs būs lieliska izvēle Jūsu nesteidzīgajām brīvdienām, kuras no sirds Jums novēl visa GribuAtpusties.lv komanda!

Rixwell Old Riga Palace Hotel no 68€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv
Rixwell Old Riga Palace Hotel no 68€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv
Rixwell Old Riga Palace Hotel no 68€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv
Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu