Ieslēdz atpūtu
Idejas dāvanām
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Kad vēlaties atpūsties?
Anulēt izvēlētos datumus
Cena
Personu skaits
Nakšu skaits
Derīgums

Lielupe Hotel by Semarah

8,8/10
Dienas SPA atpūta ar garšu VIENAM
Ir spēkā 6 mēn. no iegādes datuma
Ilgtermiņa
ĀTRI SKATĪT
Dienas SPA atpūta ar garšu VIENAM SPA atpūta Maltīte restorānā Trenažieru zāle
25€
GRIBU
  • Dāviniet izvēles brīvību, atpūtu un vēlmju piepildījumu! Jūsu tuvinieki paši varēs izvēlēties, kur atpūsties.
no 15€
GRIBU
Vairāk informācijas par viesnīcu:
Lielupe Hotel by Semarah

Lielupe Hotel by Semarah – ★★★★ viesnīca ar pirts un baseinu kompleksu, izcilu restorānu un viesnīcas personālu, kas piedāvā augstākās klases apkalpošanu. Viesnīca atrodas slavenākajā Latvijas kūrortā - Jūrmalas pilsētas Bulduros. Lielupe Hotel by Semarah piedāvā vairākus atpūtas veidus, kas sevī ietver Wellness centru ar turku tvaika pirti un somu saunu, iekštelpu baseinu ar divām kaskādēm un pretstraumi, trenažieru zāli, kā arī 217 dažādu klašu numuriņus ar balkoniem. Lielupe Hotel by Semarah profesionālais kolektīvs parūpēsies par to, lai Jūsu atpūta kļūtu neaizmirstama.

Lielupe Hotel by Semarah ir fantastiska vieta, kur pavadīt atvaļinājumu. Viesnīca atrodas zaļajā kāpu zonā. Jūrmalas īpašais, ar priežu smaržu piesātinātais gaiss, uzreiz liks Jums justies modriem un spēka pilniem. 

Lielupe Hotel by Semarah atrodas 10 minūšu braucienā no Rīgas lidostas un 25 minūšu attālumā no paša Rīgas centra. Bet ir vērts doties neilgā pastaigā pa Bulduriem un izbaudīt vienreizējo Jūrmalas dabas un arhitektūras skaistumus – pastaiga svaigā gaisā uzmundrinās un sniegs jaunus iespaidus!

Viesnīcas Wellness centrā ir plašs 25 metrus garš iekštelpu baseins, aprīkots ar kaskādēm un hidromasāžas strūklām (pretstraumi). Jums arī tiks piedāvāts apmeklēt somu saunu vai turku tvaika pirti.  

Atpūtas laikā Lielupe Hotel by Semarah Jūs varat sevi palutināt ne tikai ar procedūrām, bet arī ar izsmalcinātām pusdienām vai vakariņām viesnīcas restorānā, kas atrodas 10. stāvā un piedāvā fantastisku panorāmas skatu uz jūru, pludmali un Jūrmalu.

Viesnīcai Lielupe Hotel by Semarah ir augsta reputācija apmeklētāju vidū, šī ir lieliska izvēle, ja vēlaties izbaudīt atpūtu Jūrmalas kūrortā. Augstās kvalitātes apkalpošana, plašs procedūru klāsts, gardās maltītes un fantastiskā atrašanās vieta – tas viss kopā padarīs Jūsu atpūtu neaizmirstamu.

Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu