Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Mercure Riga Centre Hotel Wellton Centrum Hotel & SPA SkyHouse Riga Bellevue Park Hotel Riga Wellton Riga Hotel & SPA Rixwell Elefant Hotel STABU SETA RESIDENCE Pullman Riga Old Town Wellton Riverside SPA Hotel Monika Centrum Hotels Dome Hotel Riga Grand Poet Hotel by Semarah Hilton Garden Inn Riga Old Town Unimars Hotel & SPA Riga
Sanatorijas:
Izklaides:
Salons MySpa AQUA VILLA SPA GOMOTO.lv Hedonic SPA Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Skaistuma telpa "Kiki" Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Oasis Wellton SPA Centrum BarbershopRiga Studija Forest of Dreams Studija FELLINE SIBI salons Riga Gin Laboratory Sunīši. Fonds Sabiedrībai Ķīpsalas peldbaseins Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Superauto - UAB Saugus Vairavimas Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" Salons Juventa Grand Lumeni Knockout Barber Shop Vīna telpa ''Tinto'' Restorāns "Da Roberta" "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Wood Religion Barber Shop Mākslas studija "I am Picasso" Restorāns "Beef Room" Bellevue Park Hotel Riga - dienas atpūta "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse Activ&SPA
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:

Noteikumi

Par mums

UAB “NoriuNoriuNoriu”, reģistrācijas numurs 302917883, juridiskā adrese Žygio g. 97A, LT-08236, Viļņa (Vilnius) (turpmāk tekstā – “Sabiedrība”), pakalpojumu sniegšanas noteikumi (turpmāk tekstā – “Noteikumi”) interneta vietnē GribuAtpusties.lv (turpmāk tekstā – “Interneta Vietne”) reglamentē Sabiedrības Interneta Vietnē sniedzamo pakalpojumu nosacījumus un kārtību.

Vispārīgie noteikumi

Pirms sākat izmantot Interneta Vietnes un tajā norādīto pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus, Jums uzmanīgi ir jāizlasa un jāiepazīstas ar šiem Noteikumiem, kā arī mūsu Privātuma politiku.

Sabiedrība izplata daudzfunkcionālās ceļazīmes (turpmāk – “Daudzfunkcionālā ceļazīme”) un daudzfunkcionālās dāvanu kartes (turpmāk – “Dāvanu karte”), kas piešķir tiesības saņemt pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus.

Sabiedrība izplata viena veida ceļazīmes ar ierobežotu derīguma termiņu (turpmāk – “Ceļazīme”), kas piešķir tiesības saņemt tikai Ceļazīmē norādītā pakalpojumu sniedzēja Ceļazīmē norādītos pakalpojumus.

Sabiedrība sniedz iespēju ar esošo Daudzfunkcionālo ceļazīmi vai Dāvanu karti iegādāties un izmantot ne tikai Daudzfunkcionālajā ceļazīmē vai Dāvanu kartē norādīto pakalpojumu, bet arī citus Interneta Vietnē publicēto pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus.

Izmantojot Interneta Vietnē sniedzamos pakalpojumus, Jūs apstiprināt, ka piekrītat ievērot mūsu Privātuma politiku un šos Noteikumus – ir uzskatāms, ka līgums ar Jums noslēgts saskaņā ar šajos Noteikumos paredzētajiem nosacījumiem.

Ja nepiekrītat Noteikumiem, Jūs nevarat iegādāties mūsu izplatāmās Ceļazīmes, Daudzfunkcionālās ceļazīmes vai Dāvanu kartes, kā arī izmantot pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus. Sabiedrība patur tiesības jebkurā laikā vienpusēji grozīt šos Noteikumus. Noteikumu grozījumi stājas spēkā ar to publicēšanas brīdi.

Sabiedrības Ceļazīmes, Daudzfunkcionālās ceļazīmes vai Dāvanu kartes tiek izplatītas saskaņā ar šiem Noteikumiem, citiem Interneta Vietnē publicētiem dokumentiem, kā arī Sabiedrības iekšējiem dokumentiem un Lietuvas Republikas tiesību aktu prasībām.

Līgumu noslēgšana

Sabiedrība tikai izvieto informāciju par norādītajiem pakalpojumiem Interneta Vietnē, bet nav pakalpojumu sniedzējs. Lai gan Sabiedrība sadarbojas ar gala pakalpojumu sniedzējiem (turpmāk – “Pakalpojumu Sniedzēji”) un atlasa Pakalpojumu Sniedzējus, veic sniedzamo pakalpojumu monitoringu, labprāt sniedz palīdzību, risinot radušos strīdus vai pārpratumus, tomēr Sabiedrība nekādā ziņā neuzņemas pārdevēja kā Interneta Vietnē publicējamo Pakalpojumu Sniedzēju vai preču pārdevēju pienākumus un atbildību.

Pakalpojuma Sniedzējs ir norādīts pie katra Interneta Vietnē piedāvātā viesnīcas vai brīvā laika pakalpojuma vai dāvanas piedāvājuma (turpmāk – “Piedāvājums”). Sabiedrība rīkojas kā starpnieks (kas izvieto paziņojumus Interneta Vietnē) uz līgumu pamata ar Pakalpojumu Sniedzējiem.

GribuAtpusties.lv apstrādā Jūsu datus saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem un Privātuma politiku. Personas datu apstrādes mērķi un to apstrādes veidi (ieskaitot tiešo tirgvedību), kā arī Jūsu tiesības, kas attiecas uz personas datiem, ir norādītas Privātuma politikā, kas jāizlasa, pirms piekrītat Noteikumiem.

Izmantojot Pakalpojumus, Jums ir jāiepazīstas ar GribuAtpusties.lv Privātuma politiku. Ir uzskatāms, ka, izmantojot Pakalpojumus (Interneta Vietni), Jūs apstiprināt, ka piekrītat Privātuma politikai un dodat piekrišanu Sabiedrībai glabāt un apstrādāt Jūsu datus.

Ja uzskatāt, ka Jūsu dati tiek apstrādāti nepienācīgi, Jums ir Privātuma politikā un/vai Lietuvas Republikas tiesību aktos paredzētās tiesības. Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, kas attiecas uz Jūsu datu glabāšanu un apstrādi (izņemot tiesību aktos paredzētos izņēmumus), par to rakstiski informējot Sabiedrību.

Atsevišķiem Pakalpojumu Sniedzēju piedāvājumiem var piemērot īpašus, konkrētā piedāvājumā paredzētus papildu nosacījumus un noteikumus, tādēļ pirms Ceļazīmes, Daudzfunkcionālās ceļazīmes vai Dāvanu kartes iegādes un pirms konkrēta pakalpojuma pasūtīšanas Jums uzmanīgi ir jāizlasa konkrētā piedāvājuma/pakalpojuma nosacījumi un jāapstiprina pasūtījums tikai tad, ja piekrītat visiem nosacījumiem.

Ņemot vērā pakalpojumu veidu, Pakalpojumu Sniedzēji var pieprasīt, lai pircējs paraksta papildu līgumus vai piekrišanas, kā arī ievēro Pakalpojumu Sniedzēja noteikumus. Norādītajos gadījumos pakalpojumus var nesniegt, ja netiek parakstīti papildu līgumi vai pakalpojumu sniegšanas noteikumi, savukārt nauda par nesniegtu pakalpojumu netiek atmaksāta.

Slēdzot līgumu, pircējs apliecina, ka viņš ir iepazinies ar Interneta Vietnē publicēto pakalpojumu aprakstiem un prasībām, kas attiecas uz tiem (tai skaitā, bet neaprobežojoties ar vecuma ierobežojumiem), kurām pircējam ir jāatbilst, lai izmantotu Ceļazīmē, Daudzfunkcionālajā ceļazīmē vai Dāvanu kartē norādītos pakalpojumus. Pircējam ir zināms, ka Pakalpojumu Sniedzēji var atteikties sniegt pircēja izvēlēto pakalpojumu personai, kas neatbilst pakalpojuma sniegšanai izvirzāmajām prasībām, un tādā gadījumā nauda, par kuru tika iegādāta pakalpojuma rezervācijai izmantotā Ceļazīme, Daudzfunkcionālā ceļazīme vai Dāvanu karte, pircējam netiek atmaksāta.

Iegādājoties Ceļazīmi, Daudzfunkcionālo ceļazīmi vai Dāvanu karti, Pircējs apliecina, ka viņam ir zināms, ka Pakalpojumu Sniedzējs var atteikties sniegt pircēja izvēlēto pakalpojumu, ja šāda pakalpojuma sniegšana konkrētā gadījumā apdraudētu pircēja veselību, dzīvību vai varētu radīt citādu kaitējumu.

Atsevišķi pakalpojumi, kas tiek izplatīti Interneta Vietnē, var apdraudēt veselību un dzīvību. Iegādājoties Ceļazīmi, Daudzfunkcionālo ceļazīmi vai Dāvanu karti, Pircējs apliecina, ka viņam ir zināmi visi Interneta Vietnē norādītie apdraudējumi veselībai un dzīvībai saistībā ar pakalpojumiem, kas norādīti viņa iegādātajā Ceļazīmē, Daudzfunkcionālajā ceļazīmē, Dāvanu kartē vai rezervētā pakalpojuma aprakstā.

Atsevišķi Interneta Vietnē izmantotie brīvā laika izklaižu attēli nav autentiski šīs izklaides attēli. Pircējs apliecina, ka viņam tas ir zināms un viņš neiebilst pret to.

Pakalpojumu piedāvājumu izvietojums

Tīmekļa vietnē jums ir iespēja izvēlēties piedāvātos pakalpojumus pēc viena no šādiem kritērijiem:

• populārākie (tīmekļa vietnes atlasīti populārāko partneru piedāvājumi, īpašie piedāvājumi un šobrīd visvairāk pirktie piedāvājumi);

• zemākā cena (rāda piedāvājumus, sākot ar zemāko cenu); 

• dārgākie (augstākās kategorijas viesnīcu atpūtas paketes); 

• jaunākie (mēneša laikā līdzšinējo/jauno partneru aktivizētie jaunie piedāvājumi); 

• lielākā atlaide (piedāvājumi, kuriem ir visaugstākā atlaide no piedāvājuma standarta cenas). 

Jums ir iespēja veikt arī piedāvāto pakalpojumu filtrēšanu pēc viena vai vairākiem kritērijiem: vieta, personu skaits, derīguma termiņš, cena, nakšu skaits u. c. Ja neizvēlaties nevienu no atlases kritērijiem, pakalpojumu piedāvājumi tiek izvietoti automātiski pēc popularitātes (pirkuma biežuma) un tobrīd spēkā esošajiem īpašajiem piedāvājumiem. Noteiktos gadījumos pakalpojuma piedāvājumu var rādīt attiecīgās kategorijas saraksta augšdaļā, ja Sabiedrība ar konkrētu Pakalpojumu sniedzēju ir vienojusies par pakalpojuma pagaidu izcelšanu (reklāmu). Šādos gadījumos reklāmas periodā šie pakalpojumu piedāvājumi tiek apzīmēti ar tekstu “Reklāma”.  Ieteikumi dažādās kategorijās, piemēram, “Populārākie piedāvājumi”, “Īpašie piedāvājumi”, “Vēlos dāvināt”, “Vēlos rezervēt”, “Vēlos izklaidi” vai “Vēlos ideju atpūtai”, tiek rādīti pēc algoritmiem, novērtējot iepirkšanās paradumus, pakalpojumu popularitāti un cenu, savukārt ieteikumi “Derīgs vasarā” un “Derīgs [konkrētā laika periodā]” tiek rādīti pēc algoritmiem, novērtējot ierobežotu pakalpojuma sniegšanas periodu, kā arī tiek izvietoti pēc šāda algoritma – saraksta augšdaļā tiek rādīti populārākie piedāvājumi (pēc pirkuma biežuma) un piedāvājumi ar tobrīd spēkā esošu atlaidi.  Tīmekļa vietnē netiek veikta cenu individualizācija. Piedāvāto pakalpojumu cenas jums un visiem pārējiem tīmekļa vietnes apmeklētājiem ir vienādas

Pasūtījuma iesniegšana

Pasūtījums ir uzskatāms par iesniegtu, kad Jūs veicat Interneta Vietnē norādītās darbības, kas aizved līdz vēlamās Ceļazīmes, Daudzfunkcionālās ceļazīmes vai Dāvanu kartes apmaksai, un Jūs samaksājat Sabiedrībai Ceļazīmes, Daudzfunkcionālās ceļazīmes vai Dāvanu kartes, kuru vēlaties pirkt, cenu.

Kad Sabiedrība saņem apmaksu, uz Jūsu e-pasta adresi automātiski tiek nosūtīts paziņojums, kas apstiprina pasūtījuma saņemšanu.

Pirms līguma noslēgšanas (iegādājoties Ceļazīmi, Daudzfunkcionālo ceļazīmi, Dāvanu karti vai rezervējot pakalpojumu) pircējam uzmanīgi ir jāiepazīstas ar informāciju par vēlamā pakalpojuma pārdevēju (Pakalpojumu Sniedzēju), pakalpojuma pamatīpašībām, cenu un izmantošanas kārtību, maksāšanas kārtību, tiesībām atteikties no līguma, piedāvājuma derīguma termiņu un citiem būtiskiem līguma noteikumiem. Ja pircējs ir iegādājies Ceļazīmi, Daudzfunkcionālo ceļazīmi vai Dāvanu karti, ir uzskatāms, ka viņš ir piekritis šiem noteikumiem. Vajadzības gadījumā pircējam ir tiesības tieši vērsties pie Pakalpojuma Sniedzēja ar lūgumu sniegt papildu informāciju.

Iesniedzot pasūtījumu, bet vēl pirms maksājuma veikšanas pircējs piekrīt, ka Sabiedrībai ir tiesības sazināties ar pircēju jautājumos, kas saistīti ar pircēja apkalpošanu: par pasūtījumu, rezervāciju, informācijas sniegšanu par Pakalpojumu Sniedzēja pakalpojumiem, pirkuma procesa pabeigšanu, traucējumiem vai citos saistītos jautājumos

Ceļazīmes, Daudzfunkcionālās ceļazīmes un Dāvanu kartes piegāde

Ceļazīme (iegādātais pakalpojums), Daudzfunkcionālā ceļazīme vai Dāvanu karte Jums tiek nosūtīta uz e-pastu, ko esat norādījis pirms norēķinu veikšanas. Pēc Ceļazīmes, Daudzfunkcionālās ceļazīmes vai Dāvanu kartes nosūtīšanas ir nepieciešams reģistrēt pakalpojumu, sazinoties ar Pakalpojumu Sniedzēju pa tālruni vai e-pastu. 

Ja 24 stundu laikā nesaņemat Ceļazīmi savā e-pastā, jāsazinās ar Sabiedrību pa e-pastu [email protected] vai telefoniski +371 26001060.

Ceļazīmes, Daudzfunkcionālās ceļazīmes un Dāvanu kartes derīguma termiņš un izmantošanas noteikumi

Pircēja iegādātā Ceļazīme ir derīga Ceļazīmē norādīto laikposmu.

Pircēja iegādātā Daudzfunkcionālā ceļazīme vai Dāvanu karte ir derīga 36 (trīsdesmit sešus) mēnešus no līguma noslēgšanas dienas (ar noteikumos norādītajiem izņēmumiem). Daudzfunkcionālās ceļazīmes vai Dāvanu kartes derīguma termiņš ir norādīts iegādātajā Daudzfunkcionālajā ceļazīmē vai Dāvanu kartē.

Daudzfunkcionālā ceļazīme vai Dāvanu karte, kurā norādīto pakalpojumu var sniegt tikai noteiktā gadalaikā vai tikai noteiktos klimatiskajos apstākļos (sezonālais pakalpojums), ir derīga tik ilgi, kamēr ir šis gadalaiks vai šādi klimatiskie apstākļi, tomēr ne ilgāk par konkrētajā Daudzfunkcionālajā ceļazīmē vai Dāvanu kartē norādīto termiņu.

Pakalpojuma, kas tika iegādāts par Daudzfunkcionālo ceļazīmi vai Dāvanu karti, derīguma termiņš tiek noteikts pēc konkrētajā Daudzfunkcionālajā ceļazīmē vai Dāvanu kartē norādītā derīguma termiņa, izņemot gadījumus, kad Daudzfunkcionālajā ceļazīmē vai Dāvanu kartē norādīto pakalpojumu maina pret Ceļazīmi (tādā gadījumā pakalpojuma derīguma termiņš tiek noteikts pēc Ceļazīmes derīguma termiņa).Pakalpojuma, kas tika iegādāts, norēķinus par to veicot nevis ar vienu, bet vairākām Daudzfunkcionālajām ceļazīmēm vai Dāvanu kartēm, derīguma termiņš tiek noteikts pēc Daudzfunkcionālās ceļazīmes vai Dāvanu kartes ar īsāko derīguma termiņu.

Pakalpojuma (sezonālais pakalpojums), kas tika iegādāts, norēķinus par to veicot ar Daudzfunkcionālo ceļazīmi vai Dāvanu karti, derīguma termiņš tiek noteikts atkarībā no gadalaika vai klimatiskajiem apstākļiem, kas nepieciešami, lai sniegtu norādītos pakalpojumus.

Daudzfunkcionālajā ceļazīmē vai Dāvanu kartē norādīto derīguma termiņu nevar pagarināt un/vai atjaunot.

Kad ir pagājuši pirmie 12 (divpadsmit) mēneši (rēķinot no Daudzfunkcionālās ceļazīmes vai Dāvanu kartes iegādes datuma), Daudzfunkcionālajā ceļazīmē vai Dāvanu kartē norādītā pakalpojuma noteikumi un cena var mainīties. Sabiedrība neatbild par jebkurām izmaiņām, kas saistītas ar Daudzfunkcionālajā ceļazīmē vai Dāvanu kartē norādīto pakalpojumu noteikumiem un cenu, kad ir pagājuši pirmie 12 (divpadsmit) mēneši (rēķinot no Daudzfunkcionālās ceļazīmes vai Dāvanu kartes iegādes datuma). 

Ceļazīmes, Daudzfunkcionālās ceļazīmes un Dāvanu kartes izmantošana

Lai izmantotu Ceļazīmē, Daudzfunkcionālajā ceļazīmē vai Dāvanu kartē norādīto pakalpojumu, Pircējam ir jāveic pakalpojuma rezervācija Interneta Vietnē.

Lai izmantotu citu pakalpojumu, kas nav norādīts Daudzfunkcionālajā ceļazīmē vai Dāvanu kartē, Pircējam ir jāveic pakalpojuma maiņa un pakalpojuma rezervācija Interneta Vietnē.

Lai pasūtītu pakalpojumu, kura vērtība ir lielāka nekā viņa esošās Daudzfunkcionālās ceļazīmes vai Dāvanu kartes vērtība, un ar norādīto vērtību nepietiek, lai pasūtītu Pircēja vēlamo pakalpojumu, Pircējam ir jāsamaksā trūkstošā cenas daļa Interneta Vietnē, veicot pakalpojuma maiņu. 

Ja pircējs vēlas mainīt pakalpojumu pret citu pakalpojumu, kura vērtība ir mazāka nekā viņa esošās Daudzfunkcionālās ceļazīmes vai Dāvanu kartes vērtība, Pircējs saprot un neiebilst pret to, ka vērtību starpība pircējam netiek atmaksāta un/vai citādi kompensēta.

Pircēju apkalpošana

Uz pircēju pieprasījumiem visos jautājumos, kas saistīti ar Sabiedrības pakalpojumiem, pa e-pastu [email protected] vai telefoniski +371 26001060 Sabiedrība apņemas atbildēt 3 darba dienu laikā.

Ja esat pamanījuši kļūdu Sabiedrības sniegtajā informācijā, Jums par to ir jāinformē Sabiedrība pa e-pastu [email protected] vai telefoniski +371 26001060
darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00. Informācija par novērsto kļūdu Jums tiks sniegta Jūsu norādītajā veidā (pa e-pastu vai tālruni).

Pakalpojumu kvalitāte un tiesības atteikties no līguma

Sabiedrība nenosaka un nelemj par trešo personu pārdodamo pakalpojumu cenu, kvalitāti un citiem nosacījumiem. Pakalpojumu kvalitāti garantē konkrētā Pakalpojuma Sniedzējs.

Jums ir tiesības atteikties no Interneta Vietnē noslēgtā pirkuma līguma Lietuvas Republikas tiesību aktos paredzētajos termiņos un kārtībā, paziņojot par to rakstiski (pa e-pastu [email protected]) (14 dienu laikā no līguma noslēgšanas dienas).

Ja esat iegādājies Ceļazīmi, Daudzfunkcionālo ceļazīmi vai Dāvanu karti un ar elektroniskās rezervācijas sistēmas starpniecību vai citā veidā rezervējis pakalpojuma sniegšanas laiku (piem.: esat rezervējis viesnīcas numuru konkrētai dienai, rezervējis spa procedūru u. tml.), tad ir uzskatāms, ka esat uzsācis izmantot iegādāto pakalpojumu. Tādēļ pēc minētās rezervācijas veikšanas (vai pakalpojumu izmantošanas uzsākšanas citā veidā) Jums netiek piešķirtas tiesības atteikties no Interneta Vietnē noslēgtā pirkuma līguma, un Jūsu samaksātā nauda par pakalpojumiem netiks atmaksāta.

Naudas atmaksas kārtība

Jūsu samaksāto naudu par Ceļazīmi, Daudzfunkcionālo ceļazīmi vai Dāvanu karti var atmaksāt, ja:

  • Piedāvājums tiek atcelts;
  • Pakalpojuma Sniedzējs nepamatoti atsakās sniegt pakalpojumu;
  • Tiek mainīti būtiski piedāvājuma nosacījumi: nakšu skaits, ceļazīmē norādīto pakalpojumu skaits, ilgums; 
  • Pirms pakalpojuma izmantošanas Jūs esat atteicies no līguma šajos Noteikumos un Lietuvas Republikas tiesību aktos paredzētajā kārtībā un termiņos.

Jautājumos, kas saistīti ar naudas atmaksu vai pakalpojumu maiņu, jāsazinās ar Sabiedrību, nevis Pakalpojumu Sniedzēju. Uzsveram, ka Sabiedrība nevar garantēt un negarantē, ka Jums pēc vēršanās pie Sabiedrības pakalpojums tiks mainīts, pakalpojuma termiņš tiks pagarināts u. tml., visos gadījumos, kad iegādāto pakalpojumu izmanto saskaņā ar Ceļazīmi, vai pakalpojums rezervēts, izmantojot Daudzfunkcionālo ceļazīmi vai Dāvanu karti, Daudzfunkcionālajā ceļazīmē vai Dāvanu kartē norādīto pakalpojumu var mainīt pret citu pakalpojumu līdz rezervācijas brīdim. Pirms pirkuma veikšanas pircējam tiek dota iespēja iepazīties ar piedāvājuma nosacījumiem, derīguma termiņu un citu būtisku informāciju, tādēļ nauda netiek atmaksāta, ja ir pagājušas 14 kalendārās dienas pēc pakalpojuma iegādes, ja pircējs nolemj, ka nevēlas vai nevar izmantot Ceļazīmi, Daudzfunkcionālo ceļazīmi vai Dāvanu karti, vai nepaspēs izmantot izvēlēto pakalpojumu.

Faktūrrēķini

Faktūrrēķinu izraksta galējais Pakalpojuma Sniedzējs, UAB “NoriuNoriuNoriu” ir pārdošanas starpnieks (kas izvieto paziņojumus Interneta Vietnē).

Saskaņā ar PVN likuma 11. panta komentāru: ja darījumā par preču piegādi vai pakalpojumu sniegšanu starpnieks par atlīdzību (“komisijas naudu”) tikai “saved” preču pārdevēju un pircēju (šajā gadījumā preces (pakalpojumi) tiek sniegtas pircējam (pakalpojuma saņēmējam) to īstā īpašnieka (pakalpojumu sniedzēja) vārdā), tad tāda starpniecība tiek uzskatīta par “atvērto” un tiek uzskatīts, ka tas sniedzis tikai starpniecības pakalpojumu. Atvērtais starpnieks savā vārdā sniedz tikai starpniecības pakalpojumu, par kuru saņem “komisijas atlīdzību” un par šo pakalpojumu pārstāvamajai personai (jūsu viesnīcai) izraksta PVN faktūrrēķinu. Šajā gadījumā dokumentus (PVN faktūrrēķinu vai citu dokumentu, ar kuru noformē preču piegādi vai pakalpojumu sniegšanu), ar kuriem noformē preču piegādi (pakalpojumu sniegšanu), pircējam izraksta īstais preču pārdevējs (pakalpojumu sniedzējs) (jūsu viesnīca). Pakalpojumu kuponu, kas paredzēti dažādu veidu preču iegādei, izplatīšana ir uzskatāma par naudas nodošanu, nevis pakalpojumu sniegšanu, tādēļ šajā gadījumā nav PVN objekta, savukārt PVN tiek aprēķināts tai brīdī, kad ar kuponiem veic norēķinus par iegādātajiem pakalpojumiem.

Viesnīcas numura rezervācija

Rezervācija (reģistrācija pakalpojuma saņemšanai) tiek veikta, sazinoties ar Pakalpojuma Sniedzēju pa tālruni vai e-pastu, kas norādīts Ceļazīmē, Daudzfunkcionālajā ceļazīmē, Dāvanu kartē vai Pakalpojuma Sniedzēja pakalpojuma apraksta lapā.

Ja Pakalpojumu Sniedzējam nav iespējas sniegt pircējam pakalpojumu viņa vēlamā laikā (piem., visi noteiktas klases numuri tobrīd ir aizņemti/rezervēti), Pakalpojuma Sniedzējam, ja ir iespēja, jāpiedāvā pircējam visas iespējamās alternatīvas (piem.: piedāvāt pircējam augstākas klases numuru, ja ir tāda iespēja, vai piedāvāt citu datumu u. tml.). Sabiedrība negarantē, ka Pakalpojumu Sniedzējam būs iespēja sniegt pakalpojumus konkrētā Jums vēlamā dienā vai ka Pakalpojumu Sniedzējam būs iespēja piedāvāt iepriekš minētās alternatīvas. Pērkot Ceļazīmi, Daudzfunkcionālo ceļazīmi vai Dāvanu karti, pircējs uzņemas šāda veida risku.

Izņemot gadījumus, kad Pakalpojumu Sniedzējs nav Sabiedrības rezervācijas sistēmas lietotājs, Jūsu rezervāciju (reģistrāciju pakalpojuma saņemšanai) var veikt, izmantojot elektronisko rezervāciju sistēmu Interneta Vietnē (GribuAtpusties.lv). Elektroniskā rezervācija ir iespējama tikai pēc Ceļazīmes, Daudzfunkcionālās ceļazīmes vai Dāvanu kartes iegādes. 

Informējam, ka laikā, kad Jūs izmantojat Sabiedrības rezervācijas sistēmu, lai izpildītu Jūsu rezervāciju, Jūsu personas dati, proti, vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs, ceļazīmes numurs, tiks nosūtīti Pakalpojuma Sniedzējam (piem.: viesnīcai, kurā tiek rezervēts numurs), kā arī starpniekam, kurš administrē rezervācijas sistēmu un kuram piekļuve minētajiem datiem ir nepieciešama, lai nodrošinātu atbilstošu rezervācijas sistēmas darbību un Jūsu rezervāciju izpildi. 

Lai kliedētu šaubas, akcentējam un uzsveram, ka rezervācija ir neatsaucama. Pēc rezervācijas veikšanas (gan elektroniskajā rezervāciju sistēmā, gan citā veidā) ir uzskatāms, ka esat sācis izmantot Ceļazīmē, Daudzfunkcionālajā ceļazīmē, Dāvanu kartē iegādāto pakalpojumu un Jums nebūs iespējas atsaukt noslēgto līgumu par Ceļazīmes, Daudzfunkcionālās ceļazīmes, Dāvanu kartes iegādi, netiks pagarināts Ceļazīmes, Daudzfunkcionālās ceļazīmes, Dāvanu kartes derīguma termiņš, Daudzfunkcionālajā ceļazīmē vai Dāvanu kartē norādītais pakalpojums netiks mainīts u. tml.

Pirms Ceļazīmes, Daudzfunkcionālās ceļazīmes, Dāvanu kartes iegādes vai pakalpojuma rezervācijas aicinām iepazīties ar Pakalpojumu Sniedzēja (piem., konkrētās viesnīcas) privātuma politiku, pakalpojumu sniegšanas un citiem Pakalpojumu Sniedzēja noteikumiem, kurus varat atrast Pakalpojumu Sniedzēju interneta vietnēs vai saņemt, sazinoties tieši ar Pakalpojumu Sniedzēju. Ja esat iegādājies Ceļazīmi, Daudzfunkcionālo ceļazīmi, Dāvanu karti un/vai esat veicis rezervāciju, mēs pieņemam, ka Jūs tādā veidā apstiprināt, ka esat iepazinies un piekrītat Pakalpojumu Sniedzēja noteikumiem un privātuma politikai.

Garantijas

Tā kā Sabiedrība sniedz tikai starpniecības pakalpojumus, Sabiedrība nenosaka Pakalpojumu Sniedzēju pakalpojumu nosacījumus, pakalpojumu sniegšanas laiku un jebkurus citus kritērijus, kas raksturo šādus pakalpojumus, kā arī nav atbildīga par šādu pakalpojumu kvalitāti, to saturu, drošību, kā arī nesniedz nekādas garantijas par šādiem pakalpojumiem, tomēr, kā paredzēts šajos Noteikumos, Sabiedrība var iesaistīties kā starpnieks, risinot strīdu vai nesaskaņas, kas radušās starp Pakalpojuma Sniedzēju un pircēju saistībā ar pakalpojuma sniegšanu. Jebkurā gadījumā pakalpojumus Jūs iegādājaties uz savu risku.

Sabiedrība neatbild par Ceļazīmes, Daudzfunkcionālās ceļazīmes, Dāvanu kartes iegādes vai pakalpojumu rezervācijas brīdī ne Sabiedrības vainas dēļ radītiem traucējumiem un/vai pircējiem un trešām personām radīto kaitējumu. 

Sabiedrības civiltiesiskā atbildība, ja tā ir jāpiemēro saskaņā ar Lietuvas Republikas tiesību aktiem, tiek ierobežota ar tiešajiem zaudējumiem, kuru summa nepārsniedz 5000 EUR.

Strīdu risināšana

Visus strīdus tieksimies atrisināt labvēlīgās pārrunās, panākot kompromisu, tomēr, ja strīdu neizdodas atrisināt, iesniegumu/sūdzību saistībā ar mūsu Interneta Vietnē www.gribuatpusties.lv iegādātu Ceļazīmi, Daudzfunkcionālo ceļazīmi, Dāvanu karti vai Pakalpojumu sniedzēja pakalpojumu varat iesniegt Valsts patērētāju tiesību aizsardzības dienestā: Vilniaus g. 25, Viļņā (Vilnius), 01402, e-pasts: [email protected], tālr.: 852626751, fakss: 852791466, interneta vietne www.vvtat.lt, kā arī Valsts patērētāju tiesību aizsardzības dienesta teritoriālajās nodaļās apriņķos vai aizpildīt iesnieguma veidlapu Elektroniskās patērētāju strīdu izšķiršanas platformā http://ec.europa.eu/odr/. Patērētāju un Sabiedrības strīdus var izskatīt arī tiesas ceļā, kompetentās Lietuvas Republikas tiesās, pamatojoties uz Lietuvas Republikas Civilprocesa kodeksa (turpmāk arī – CPK) normām, kas, cita starpā, nosaka piekritību. Pamatojoties uz CPK 30. panta vienpadsmito daļu, prasības pieteikumu par patēriņa līgumiem var iesniegt pēc patērētāja dzīvesvietas. Strīdu risināšanai, kā arī šiem Noteikumiem un to interpretācijai tiek piemēroti Lietuvas Republikas tiesību akti.

Citi noteikumi

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un pienācīgu pakalpojumu sniegšanu, kā arī Jūsu datu aizsardzību un identifikāciju, Sabiedrībai ir tiesības pieprasīt, lai pircēji, kas vēlas izmantot Ceļazīmi, Daudzfunkcionālo ceļazīmi, Dāvanu karti vai izvēlētos pakalpojumus, reģistrētos Interneta Vietnē, aizpildot elektronisko reģistrācijas formu.

Iegādājoties Ceļazīmi, Daudzfunkcionālo ceļazīmi, Dāvanu karti vai rezervējot izvēlētos pakalpojumus, Jums ir jāsniedz tikai pareiza un precīza informācija par sevi. Sniedzot nepareizu vai neprecīzu informāciju, Jūs uzņematies visu ar nepareizas informācijas sniegšanu saistīto risku. Neierobežojot citas Sabiedrības tiesības, ja pircējs sniedz nepareizu personīgo informāciju, Sabiedrībai ir tiesības nepieņemt pircēja pasūtījumu, rezervāciju vai anulēt to.

Tehnisku kļūmju vai citu apstākļu gadījumā Sabiedrības Ceļazīmju, Daudzfunkcionālo ceļazīmju un Dāvanu karšu izplatīšanu un pakalpojumu rezervāciju var apturēt vai pārtraukt. Turklāt Sabiedrībai ir tiesības apturēt un/vai pārtraukt Ceļazīmju, Daudzfunkcionālo ceļazīmju, Dāvanu karšu pārdošanu un/vai pakalpojumu rezervāciju un/vai sniegšanu konkrētam pircējam, ja pircējs pārkāpj šos Noteikumus, citus Sabiedrības noteiktos noteikumus, nosacījumus vai Lietuvas Republikas likumus un citus tiesību aktus.

Pircējs atzīst un piekrīt, ka Interneta Vietnē, rezervējot pakalpojumus, var būt saites, kas aizved uz citām tīmekļa vietnēm, citu saturu un avotiem. Sabiedrībai nav jākontrolē citas tīmekļa vietnes vai avoti, kurus sniedz citi Pakalpojumu Sniedzēji. Pircējs atzīst un piekrīt, ka Sabiedrība nav atbildīga par visu pārējo tīmekļa vietņu vai avotu pieejamību, kā arī neapstiprina nekādu reklāmu, produktus vai citādus materiālus, kas pieejami citās tīmekļa vietnēs, avotos vai izmantojot citas tīmekļa vietnes vai avotus.

Aizliegts izplatīt, mainīt, nelikumīgi kopēt, drukāt vai citādi nelikumīgi izmantot jebkuru Sabiedrības Interneta Vietnē sniegto informāciju vai traucēt Interneta Vietnes darbību.

Kontaktinformācija

Jūs varat sazināties ar Sabiedrību pa e-pastu: [email protected] vai telefoniski: +371 26001060.