Ziemas atpūtas izpārdošana!

Karstas cenas līdz 26.februārim
0
3
DIENAS
:
0
4
STUNDAS
:
1
5
MINŪTES
:
5
6
SEKUNDES
Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Wellton Riverside SPA Hotel Wellton Riga Hotel & SPA Unimars Hotel & SPA Riga Riga Islande Hotel Rixwell Gertrude Hotel Rija VEF Hotel Grand Poet Hotel by Semarah SkyHouse Riga Bellevue Park Hotel Riga STABU SETA RESIDENCE Rixwell Old Riga Palace Hotel Rixwell Elefant Hotel Dome Hotel Riga Monika Centrum Hotels Wellton Centrum Hotel & SPA Hilton Garden Inn Riga Old Town Mercure Riga Centre Hotel
Sanatorijas:
Izklaides:
Mārupes Pizza Wellton SPA Centrum Vīna telpa ''Tinto'' Hedonic SPA GOMOTO.lv Ziedot.lv Salons MySpa Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Skaistuma telpa "Kiki" Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Oasis BarbershopRiga Studija Forest of Dreams Studija FELLINE SIBI salons Riga Gin Laboratory AQUA VILLA SPA Sunīši. Fonds Sabiedrībai Ķīpsalas peldbaseins Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" Salons Juventa Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Superauto - UAB Saugus Vairavimas Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Knockout Barber Shop Restorāns "Da Roberta" "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Wood Religion Barber Shop Jena Motors Restorāns "Beef Room" "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Atrodiet sev labāko atpūtas piedāvājumu
Vairāk nekā 400+ atpūtas piedāvājumu
Personu skaits
Nakšu skaits
Cena
Izklaides kategorijas
:
Derīgums

Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta"

9,0/10
Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" - Viesnīcas Rīgā
ĀTRI SKATĪT
3 ēdienu vakariņas
VIENAM, DIVIEM
DARBA DIENĀS
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
no 59.50
GRIBU
Apskatīti no
Vairāk piedāvājumu
Vairāk informācijas par viesnīcu:

Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta"

Vakariņas tumsā ir iespēja pamēģināt ko jaunu!

Vai esi kādreiz ieturējis maltīti tumsā? Iespējams ka nē, tāpēc tagad tev tiek dota tāda iespēja! 

Sākumā varbūt liksies dīvaini un uzdosi jautājumu, kā? Kā tad es zināšu ko es ēdu? Tur jau tā burvība, ka nezināsi, būs vien jāpaļaujas uz savām garšas kārpiņām un jāuzticas restorāna “Da Roberta” pavāriem! 

GribuAtpusties.lv piedvāā tev šo unikālo iespēju! Rezervē sev vakariņas tumša un beidzot izbaudi ko jaunu savā dzīvē!

Kā tas notiek?

Tu tiec nosēdināts pie galda 100% tumsā, tev tiek piedāvātas uzkodas, otrie ēdieni, kā arī dzērieni, nezinot nekāda specifiskas detaļas par ēdienu. Tiek izslēgta tava galvenā maņa- redze, līdz ar to jāņem vairāk talkā tauste, smarža un garša. 

Tevi apkalpo viesmīļi, kuri ir aprīkoti ar nakts redzamības brillēm. Sākumā apmeklētājiem tiek palūgts izslēgt visas elektroniskās ierīces, lai mazinātu gaismu telpā. 

Pēc tam viesmīlis ieved pa diviem noslēpumainajā telpā un nosēdia pie galdiņa. 

Viesi nezina ne kā izskatās telpa, ne kā ir iekārtots galdiņš, ne arī to, kā izskatās un ir izkārtots ēdiens uz šķīvja. 

Atkarībā no iegādātās dāvanu kartes summas, tavs ēdienu klāsts var atšķirties no citiem. 

Vakariņas var aizņemt līdz pat divām stundām. Kā arī, ja ir kas tāds, ko tu nevēlētos, vai ir kādas alerģijas, noteikti neaizmirsti to iepriekš paziņot, lai nerastos nepatīkamas situācijas gan tev, gan pavāriem un restorāna īpašniekiem.

Protams, restorāna “Da Roberta”  viesmīlis norādīs, kur atrodas tavi ēšanas instrumenti, lai nerodas situācija, ka nogāz visu pa zemi. 

Šādi tu iepazīsti pasauli no citas perspektīvas - redzi neredzamo!

Aizraujošas Vakariņas Tumsā Restorānā "Da Roberta" Rīgā - GribuAtpusties.lv
Aizraujošas Vakariņas Tumsā Restorānā "Da Roberta" Rīgā - GribuAtpusties.lv
Uzdrīksties! 

Dažādi klienti ir minējuši, ka tas pat palīdz atraisīties kautrīgākajiem cilvēkiem. Jo apkārtējie tevi neredz, nespēj neviens novērtēt tavu ārieni, tu kļūsti drošāks. 

Varbūt tas īsti līdz galam nebūs piemērots tiem, kuriem ir bailes no tumsas, bet arī tās, šādā veidā ir iespējams pārvarēt. 

Ēdot savu ēdienu, būsi pārsteigts cik patiesībā ir grūti atsšķirt dažādus ēdienus. Pārbaudi sevi un uzdrīksites sagriezt ēdienu mazākās šķēlītēs, kā piemēram gaļu. Tas tev liks mazliet papūlēties, jo tu taču neredzēsi kur atrodas tavs ēdiens, ko vēlies sagriezt! 

Jāizmanto būs tikai un vienīgii tauste un tavas izjūtas. 

Ja tev gribas izmantot tikai savus prikstus, droši, neviens tumsā neredzēs, ka tu ēd tikai ar rokām. Tādā veidā, tu zināsi cik tukšs vai pilns ir šķīvis, kurš nolikts tev priekšā! 

Vakariņu beigās arī būs iespēja redzēt cik ļoti esi bijis precīzs ar ēdiena atminēšanu un darbošanos ap savu šķīvi, jo tiks ienestas sveces, kuras ļaus palēnām pierast pie gaismas, lai nebojātu kaut kādā veidā tavu redzi.

Izmaksas

Vakariņas tumsā cenas ir atkarīgas no tā vai dosies vakariņot viens vai ar kādu kopā. Vislabāk to var izbaudīt dodoties divatā. 

Kā arī cena būs atkarīga no tā kādu dāvanu karti izvēlēsies iegādāties, jo lielāka summa, jo lielāks ēdienu piedāvājums. 

Vakariņu izmaksas ir sākot ar 30 EUR vienai personai un līdz pat 85 EUR par divām personām. 

Vakariņas tumsā ir lieliska dāvana jebkuros svētkos. Iegādājies Gribuatpusties.lv dāvanu karti un iesaki iegādāties šo lielisko iespēju! 

Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu