Ziemas atpūtas izpārdošana!

Karstas cenas līdz 26.februārim
0
0
DIENAS
:
0
1
STUNDAS
:
4
1
MINŪTES
:
1
1
SEKUNDES
Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Wellton Riverside SPA Hotel Wellton Riga Hotel & SPA Wellton Centrum Hotel & SPA Riga Islande Hotel Rixwell Old Riga Palace Hotel Rixwell Elefant Hotel SkyHouse Riga Bellevue Park Hotel Riga STABU SETA RESIDENCE Dome Hotel Riga Monika Centrum Hotels Rixwell Gertrude Hotel Grand Poet Hotel by Semarah Hilton Garden Inn Riga Old Town Mercure Riga Centre Hotel Unimars Hotel & SPA Riga
Sanatorijas:
Izklaides:
Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" Wellton SPA Centrum GOMOTO.lv Mārupes Pizza Ziedot.lv Hedonic SPA Salons MySpa Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Skaistuma telpa "Kiki" Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Oasis BarbershopRiga Studija Forest of Dreams Studija FELLINE SIBI salons Riga Gin Laboratory AQUA VILLA SPA Sunīši. Fonds Sabiedrībai Ķīpsalas peldbaseins Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" Salons Juventa Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Superauto - UAB Saugus Vairavimas Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Knockout Barber Shop Vīna telpa ''Tinto'' Restorāns "Da Roberta" "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Wood Religion Barber Shop Jena Motors Restorāns "Beef Room" "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Atrodiet sev labāko atpūtas piedāvājumu
Vairāk nekā 400+ atpūtas piedāvājumu
Personu skaits
Nakšu skaits
Cena
Izklaides kategorijas
:
Derīgums

Gastronomiskais šovs

Izvēlieties no 2 GribuAtpusties.lv atpūtas piedāvājumiem
Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" - Viesnīcas Rīgā
ĀTRI SKATĪT
3 ēdienu vakariņas
VIENAM, DIVIEM
DARBA DIENĀS
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
no 59.50
GRIBU
Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" - Viesnīcas Rīgā
ĀTRI SKATĪT
3 ēdienu vakariņas
VIENAM, DIVIEM
VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
no 89.99
GRIBU
Apskatīti no
Vairāk piedāvājumu
Vairāk informācijas:

Gastronomiskais šovs

Ja meklējat romantisku, īpašu dāvanu skaistiem brīžiem divatā, tad lieliska izvēle ir vakariņas restorānā. Nepamet sajūta, ka šādas vakariņas jau ir piedzīvotas daudzkārt, un šoreiz jūs gribētu iepriecināt viņu nevis ar romantiku, bet drīzāk sagādāt pārsteigumu?  Mums ir lielisks piedāvājums - vakariņas tumsā divatā. 

Šāda pieredze, kopā baudot gardu maltīti, būs klasiska vērtība, taču vienlaikus - arī neparasts notikums un nebijušas sajūtas.

Ar ko vakariņās tumsā ir tik īpašas?

Vai jūs kādreiz esat ēdis pilnīgā tumsā vai aizvērtām acīm? Šī ir lieliska iespēja to izmēģināt! Ēdot tumsā, garšas receptori kļūst ārkārtīgi jutīgi, un jūs būsiet pārsteigti, cik ļoti iespējams izbaudīt ēdienu brīnišķīgās garšas. Galu galā nav noslēpums - ja tiek izslēgta viena no maņām, pārējās sajūtas kļūst intensīvākas. Neredzot apkārto notiekošo un pasniegto ēdienu izskatu, jūs izbaudīsit bagātīgas un ārkārtīgi spilgtas garšas, kā arī mūziku, kas tiks atskaņota restorānā jūsu vakariņu laikā. 

Vakariņas tumsā būs patīkama ikdienas vienveidības un rutīnas nogurdinātajiem. Mēs apsolām, ka jūs vai dāvanas saņēmēju gaida patiešām unikāla, nebijusi pieredze. Jūs būsiet pārsteigti, cik ļoti maģisks var izrādīties ne reizi vien baudīts ēdiens, bet tikai, ēdot tumsā, jūs pilnībā atklāsiet tā patiesās garšas nianses.

Vakariņu dalībnieki neko neredz... Tāpēc interesanta pieredze ir ne tikai atpazīt garšas, bet arī atrast galda piederumus, salveti, paņemt ēdienu ar karoti vai dakšiņu, ielikt mutē utt. Lieki piebilst, ka šādas vakariņas ir ne tikai romantiskas, bet arī dāvā milzīgu devu pozitīvu emociju un smieklu. Un tas vēl nav viss... Dāvanas saņēmējs var pat nezināt, ko ēd! Varbūt tas ir daudzkārt baudīts ēdiens, varbūt tikai dažas reizes nogaršots vai varbūt tā ir pilnīgi jauna, vēl neatklāta pasaule jūsu garšas kārpiņām.

Kas jums jāzina, izvēloties dāvanu?

Vispirms novērtējiet, kāds ēdiens tiks pasniegts. Vakariņas bieži ietver, piemēram, salātus un pamatēdienu vai zupu, pamatēdienu un desertu, kā arī vīnu vai bezalkoholiskos dzērienus. 

Apsveriet arī pakalpojuma atrašanās vietu un saņēmēja dzīvesvietu - daudz ērtāk, ja vakariņas tiek piedāvātas pilsētā, kurā dzīvo dāvanas saņēmējs. Galu galā, iespējams, vakariņas Rīgā nebūtu ļoti piemērota izvēle personai, kura dzīvo Daugavpilī. Tāpēc iesakām šo kritēriju izvērtēt un ņemt vērā. Padomājiet arī par to, kam dāvana paredzēta - vienai personai, pārim, ģimenei vai draugu kompānijai. Vakariņas tumsā būs arī lieliska izvēle darba kolektīva pasākumam.

Dāvanas cena ir atkarīga no izvēlētā vakariņu piedāvājuma - ar vai bez vīna vai bezalkoholiskajiem dzērieniem.

Un ja nu ne vakariņas?

Vakariņas tumsā nebūt nav nav vienīgā izvēle! Piemēram, lieliska alternatīva ir degustācijas vakariņas tumsā, kā siera un dzērienu degustācija u.c. Šāda dāvana būs piemērota gan sievietēm, gan vīriešiem, kā arī, ja meklējat dāvanu pārim vai vēlaties nosvinēt svētkus, piedāvājot īpašu izklaidi draugiem vai ģimenei.

GribuAtpusties.lv piedāvājumi sniedz iespēju izvēlēties tieši jums piemērotākās vakariņas tumsā. Atsauksmes par šo pieredzi ir lieliskas! Lūdzam ņemt vērā, ka ir nepieciešama iepriekšēja rezervācija, kā arī savlaicīgi plānot pasākumu, jo vakariņas tumsā ir ļoti pieprasītas un rezervāciju kalendārs aizpildās ātri.

Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu