Ieslēdz atpūtu
Idejas dāvanām
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Izklaides kategorijas
:
Kad vēlaties atpūsties?
Anulēt izvēlētos datumus
Cena
Nakšu skaits
Derīgums
Personu skaits
Vēlos IDEJU atpūtai
Vēlos REZERVĒT
Vēlos DĀVINĀT
Vēlos IZKLAIDI
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Cena
Personu skaits
Nakšu skaits
Derīgums

Gastronomiskais šovs

Izvēlieties no 2 GribuAtpusties.lv atpūtas piedāvājumiem
  • Dāviniet izvēles brīvību, atpūtu un vēlmju piepildījumu! Jūsu tuvinieki paši varēs izvēlēties, kur atpūsties.
no 15€
GRIBU
Vairāk informācijas:

Gastronomiskais šovs

Ja meklējat romantisku, īpašu dāvanu skaistiem brīžiem divatā, tad lieliska izvēle ir vakariņas restorānā. Nepamet sajūta, ka šādas vakariņas jau ir piedzīvotas daudzkārt, un šoreiz jūs gribētu iepriecināt viņu nevis ar romantiku, bet drīzāk sagādāt pārsteigumu?  Mums ir lielisks piedāvājums - vakariņas tumsā divatā. 

Šāda pieredze, kopā baudot gardu maltīti, būs klasiska vērtība, taču vienlaikus - arī neparasts notikums un nebijušas sajūtas.

Ar ko vakariņās tumsā ir tik īpašas?

Vai jūs kādreiz esat ēdis pilnīgā tumsā vai aizvērtām acīm? Šī ir lieliska iespēja to izmēģināt! Ēdot tumsā, garšas receptori kļūst ārkārtīgi jutīgi, un jūs būsiet pārsteigti, cik ļoti iespējams izbaudīt ēdienu brīnišķīgās garšas. Galu galā nav noslēpums - ja tiek izslēgta viena no maņām, pārējās sajūtas kļūst intensīvākas. Neredzot apkārto notiekošo un pasniegto ēdienu izskatu, jūs izbaudīsit bagātīgas un ārkārtīgi spilgtas garšas, kā arī mūziku, kas tiks atskaņota restorānā jūsu vakariņu laikā. 

Vakariņas tumsā būs patīkama ikdienas vienveidības un rutīnas nogurdinātajiem. Mēs apsolām, ka jūs vai dāvanas saņēmēju gaida patiešām unikāla, nebijusi pieredze. Jūs būsiet pārsteigti, cik ļoti maģisks var izrādīties ne reizi vien baudīts ēdiens, bet tikai, ēdot tumsā, jūs pilnībā atklāsiet tā patiesās garšas nianses.

Vakariņu dalībnieki neko neredz... Tāpēc interesanta pieredze ir ne tikai atpazīt garšas, bet arī atrast galda piederumus, salveti, paņemt ēdienu ar karoti vai dakšiņu, ielikt mutē utt. Lieki piebilst, ka šādas vakariņas ir ne tikai romantiskas, bet arī dāvā milzīgu devu pozitīvu emociju un smieklu. Un tas vēl nav viss... Dāvanas saņēmējs var pat nezināt, ko ēd! Varbūt tas ir daudzkārt baudīts ēdiens, varbūt tikai dažas reizes nogaršots vai varbūt tā ir pilnīgi jauna, vēl neatklāta pasaule jūsu garšas kārpiņām.

Kas jums jāzina, izvēloties dāvanu?

Vispirms novērtējiet, kāds ēdiens tiks pasniegts. Vakariņas bieži ietver, piemēram, salātus un pamatēdienu vai zupu, pamatēdienu un desertu, kā arī vīnu vai bezalkoholiskos dzērienus. 

Apsveriet arī pakalpojuma atrašanās vietu un saņēmēja dzīvesvietu - daudz ērtāk, ja vakariņas tiek piedāvātas pilsētā, kurā dzīvo dāvanas saņēmējs. Galu galā, iespējams, vakariņas Rīgā nebūtu ļoti piemērota izvēle personai, kura dzīvo Daugavpilī. Tāpēc iesakām šo kritēriju izvērtēt un ņemt vērā. Padomājiet arī par to, kam dāvana paredzēta - vienai personai, pārim, ģimenei vai draugu kompānijai. Vakariņas tumsā būs arī lieliska izvēle darba kolektīva pasākumam.

Dāvanas cena ir atkarīga no izvēlētā vakariņu piedāvājuma - ar vai bez vīna vai bezalkoholiskajiem dzērieniem.

Un ja nu ne vakariņas?

Vakariņas tumsā nebūt nav nav vienīgā izvēle! Piemēram, lieliska alternatīva ir degustācijas vakariņas tumsā, kā siera un dzērienu degustācija u.c. Šāda dāvana būs piemērota gan sievietēm, gan vīriešiem, kā arī, ja meklējat dāvanu pārim vai vēlaties nosvinēt svētkus, piedāvājot īpašu izklaidi draugiem vai ģimenei.

GribuAtpusties.lv piedāvājumi sniedz iespēju izvēlēties tieši jums piemērotākās vakariņas tumsā. Atsauksmes par šo pieredzi ir lieliskas! Lūdzam ņemt vērā, ka ir nepieciešama iepriekšēja rezervācija, kā arī savlaicīgi plānot pasākumu, jo vakariņas tumsā ir ļoti pieprasītas un rezervāciju kalendārs aizpildās ātri.

Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu