Ieslēdz atpūtu

Latvija
Atpakaļ
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Atrodiet sev labāko atpūtas piedāvājumu
Vairāk nekā 400+ atpūtas piedāvājumu
Personu skaits
Nakšu skaits
Cena
Izklaides kategorijas
:
Derīgums

Viesnīcas Kauņā

Baudiet lielisku atpūtu viesnīcās Kauņā. Tevi sagaida moderns numuriņš ar visām ērtībām, sauna, baseins un ēdināšana. Apskati izdevīgos piedāvājumus šeit!

Lasīt vairāk
Ibis Styles Kaunas Centre - Viesnīcas Kauņā
REZERVĀCIJA internetā
ĀTRI SKATĪT
SPV views: 37
SPV score: 0
Manual rank: 0
Zviedru galda brokastis
Atlaides restorānā un SPA zonā
Sagaidīšanas dzēriens
Ir spēkā līdz 01.06.2024
no 82€
par nakti
GRIBU
Apskatīti no
Vairāk piedāvājumu

Kauņa ir otrā lielākā pilsēta Lietuvā pēc iedzīvotāju skaita. Tās apkārtnē ir vairākas populāras apskates vietas, piemēram, Kauņas pils, kas ir gan vecākā ķieģeļu pils valstī, gan arī vienīgā, kurai ir divas aizsardzības sienu rindas. Pašlaik pilī atrodas pilsētas muzeja nodaļa, kur arī ik gadu norisinās pilsētas kultūras pasākumi. Savukārt blakus pilij atrodas Santakas parks. Kauņas rātsnams, kas piepildīts ar gotikas un agrīnā klasicisma garu, M.K.Čurļoņa Nacionālais mākslas muzejs, funikulieris, kas ir vecākais transportlīdzeklis, Aleksota skatu laukums, Jiesos izziņu taka, Aura deju teātris un citas vietas Kauņā ir apmeklēšanas vērtas.

Lai pilsētā varētu uzturēties vairāku dienu garumā, piedāvājam dažādus nakšņošanas piedāvājumus.

Viesnīcas Kauņā no 78.50€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv
Viesnīcas Kauņā no 78.50€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Nakšņošana viesnīcās Kauņā

Best Western Santakos Hotel ir viena no stilīgajām viesnīcām Lietuvā . Tā atrodas Kauņas vecpilsētā, vien 15 minūšu attālumā no Kauņas pils.

Šai viesnīcai piemīt savs īpašais šarms, pateicoties sarkanajiem ķieģeļiem, no kā celta ēka.

Viesnīcai ir savs restorāns, kur ikvienu sagaidīs gardas maltītes. Viesnīcas viesiem tiek piedāvāta iespēja atpūsties arī pirtī. Tas ļaus ne vien atslābināties un atgūt enerģiju, bet arī izvadīs no organisma toksīnus.

Nakšņošana tiek piedāvāta brīnišķīgos, ērtos un modernos numuriņos. Kas šo vietu padara vēl īpašāku – gan mēbeles, gan viesnīcas durvis izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma no dabīgā ozola. Pie sienām ir jauno Kauņas mākslinieku darbi. Numuriņā pieejams viss nepieciešamais – sākot no mēbelēm, līdz kondicionierim, televīzijai, bezmaksas wifi internetam, privātai vannas istabai ar apsildāmo grīdu, dvieļiem, fēnu, higiēnas piederumiem.

Izklaides piedāvājumi Kauņā

Ja vēlaties izbaudīt, ko, iespējams, vēl nepiedzīvotu, ne tikai apskatīt tradicionālos tūrisma objektus, pie mums atradīsiet arī lidotāju asociācijas “Pilotai” piedāvājumus. Jums būs iespēja piedalīties mācību lidojumā virs Kauņas jaunā un modernā lidmašīnā kopā ar profesionālu pilotu, lai apskatītu panorāmu no putna lidojuma. Ja esat gatavs gūt unikālu pieredzi, tiek piedāvāta iespēja arī pašam kļūt par pilotu, patstāvīgi vadot lidaparātu. Vai nav lieliski?

Novēlam brīnišķīgu atpūtu Kauņā!

Tagad atpūtu Kauņa meklē 2 cilv. Pasteidzieties arī jūs!