Ieslēdz atpūtu

Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Mercure Riga Centre Hotel Monika Centrum Hotels Wellton Riga Hotel & SPA Wellton Centrum Hotel & SPA Bellevue Park Hotel Riga SkyHouse Riga Rixwell Elefant Hotel STABU SETA RESIDENCE Wellton Riverside SPA Hotel Grand Poet Hotel by Semarah Metropole Hotel by Semarah Dome Hotel Riga Hilton Garden Inn Riga Old Town Unimars Hotel & SPA Riga Radisson Blu Daugava Hotel 4*
Sanatorijas:
Izklaides:
GOMOTO.lv Hedonic SPA Salons MySpa Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Oasis Wellton SPA Centrum BarbershopRiga Studija Forest of Dreams Studija FELLINE AQUA VILLA SPA SIBI salons Riga Gin Laboratory Sunīši. Fonds Sabiedrībai Ķīpsalas peldbaseins Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Superauto - UAB Saugus Vairavimas Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Knockout Barber Shop Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" Salons Juventa Grand Lumeni Vīna telpa ''Tinto'' "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Wood Religion Barber Shop Restorāns "Beef Room" Mākslas studija "I am Picasso" Bellevue Park Hotel Riga - dienas atpūta "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse Activ&SPA
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Atrodiet sev labāko atpūtas piedāvājumu
Vairāk nekā 400+ atpūtas piedāvājumu
Personu skaits
Nakšu skaits
Cena
Izklaides kategorijas
:
Derīgums

Viesnīcas Jelgavā

Izvēlieties no 5 GribuAtpusties.lv atpūtas piedāvājumiem

Jelgava un tās apkārtne ir lieliska vieta, kur esošie atpūtas nami un viesnīcas piedāvā baudīt komfortu un izmantot pieejamās izklaides iespējas.

Lasīt vairāk
Jogas centrs Jelgavā - Viesnīcas Jelgavā
ĀTRI SKATĪT
SPV views: 5
SPV score: 0
Manual rank: 0
Joga mēneša garumā
VIENAM
VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
55€
GRIBU
Jogas centrs Jelgavā - Viesnīcas Jelgavā
ĀTRI SKATĪT
SPV views: 8
SPV score: 0
Manual rank: 0
Svaigs avota ūdens un tēja
Rituāla ilgums: 50 min.
VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
no 20€
GRIBU
GaisaBaloni.lv lidojums virs Jelgavas - Viesnīcas Jelgavā
ĀTRI SKATĪT
SPV views: 17
SPV score: 0
Manual rank: 0
Ilgums: 3 st.
Lidojums ar gaisa balonu
VIENAM, DIVIEM
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
no 165€
GRIBU
Knockout Barber Shop Jelgavā - Viesnīcas Jelgavā
ĀTRI SKATĪT
SPV views: 12
SPV score: 0
Manual rank: 0
VIENAM, DIVIEM
Pakalpojumi un/vai produkti
VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
no 40€
GRIBU
Jogas centrs Jelgavā - Viesnīcas Jelgavā
ĀTRI SKATĪT
SPV views: 1
SPV score: 0
Manual rank: 0
1 jogas nodarbība
VIENAM
VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
25€
GRIBU
Apskatīti no
Vairāk piedāvājumu

Labākie piedāvājumi Jelgavā

Jelgava atrodas pašā Latvijas sirdī un ir burvīga pilsēta, kas pazīstama ar savu bagāto kultūras mantojumu, satriecošo arhitektūru un mierīgajām dabas ainavām. Plānojot savu nedēļas nogales ceļojumu uz Jelgavu šajā pilsētā būs ne tikai ko redzēt, bet arī iesākt. Jelgava ir ideāla vieta, kur atpūsties un radīt neaizmirstamas atmiņas - no vēsturisko vietu izpētes līdz nesteidzīgām pastaigām Lielupes krastā.

Iepazīstiet Jelgavu

Jelgava var lepoties ar dažādiem apskates objektiem, kas interesēs ikvienam ceļotājam. Vēstures entuziasti novērtēs Jelgavas pils varenību, kas ir pārsteidzošs baroka arhitektūras paraugs un kurā atrodas Latvijas Lauksaimniecības universitāte. 


Dabas mīļotāji var iepazīt Uzvaras parka skaistās ainavas vai doties relaksējošā izbraucienā ar kuģīti pa Lielupi. Kultūras baudīšanai Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs piedāvā aizraujošas ekspozīcijas, kas atspoguļo pilsētas bagāto vēsturi. Turklāt vietējie tirdziņi un kafejnīcas piedāvā izbaudīt Latvijas virtuvi un viesmīlību.

Dažādojiet savu atpūtu ar mūsu piedāvājumiem


Kā jau katrā lielākā un tūristu iecienītā pilsētā, arī Jelagavā Jūs atradīsiet plašu viesnīcu un SPA TOP piedāvājumu klāstu. Tomēr Jelgavā ir arī daudzas citas lieliskas izklaides iespējas, ko iesākt apmeklējuma laikā. 

  • Jogas nodarbības:

Uzlabojiet savu labsajūtu ar atjaunojošām jogas nodarbībām Jelgavā. Šīs nodarbības ir piemērotas visiem līmeņiem, nodrošinot mierīgu vidi, lai uzlabotu elastību, spēku un apzinātību. Šīs nodarbības palīdzēs jums sasniegt iekšējo mieru un fizisko labsajūtu, neatkarīgi no Jūsu sagatavotības līmeņa.

Izbaudiet augstākās kvalitātes kopšanas pieredzi visaugstāk novērtētajā frizētavā Jelgavā. Izbaudiet meistarīgu matu griezumu, bārdas veidošanu un dažādus jūsu vajadzībām pielāgotus kopšanas pakalpojumus.

Iziet no frizētavas ar atsvaidzinātu un pašpārliecinātu izskatu, ko radījuši prasmīgi frizieri? Jā, Jelagavā šāda iespēja ir.

  • Lidojums ar gaisa balonu:

Izbaudiet elpu aizraujošo Jelgavas skaistumu no augšas, dodoties lidojumā ar gaisa balonu. Izbaudiet panorāmas skatu uz pilsētu, upēm un laukiem, kas ir neaizmirstams piedzīvojums.

  • Atpūta infrosarkano staru saunā:

Atpūtieties tradicionālajā infrosarkano staru saunā, kas ir lielisks veids, kā atpūsties un atjaunot spēkus. Izbaudiet šīs senās prakses labvēlīgo ietekmi uz veselību, sākot no attīrīšanās un beidzot ar stresa mazināšanu.


Neaizmirstamas brīvdienas Jelgavā


Jelgava ir pilsēta, kurā brīnišķīgi saplūst vēsture, kultūra un daba, padarot to par ideālu galamērķi nākamajam ceļojumam. Izmantojot GribuAtpusties.lv ekskluzīvos piedāvājumus, jūs varat izbaudīt labākās ceļazīmes, ko Jelgava var piedāvāt. 

Jelgava sola neaizmirstamu pieredzi. Tāpēc negaidiet ilgi un rezervējiet savu ceļazīmi GribuAtpusties.lv jau šodien un atklājiet šīs brīnišķīgās pilsētas šarmu un skaistumu.