Ieslēdz atpūtu

Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Wellton Riverside SPA Hotel Wellton Riga Hotel & SPA SkyHouse Riga Bellevue Park Hotel Riga STABU SETA RESIDENCE Rixwell Old Riga Palace Hotel Rixwell Elefant Hotel Dome Hotel Riga Monika Centrum Hotels Wellton Centrum Hotel & SPA Rixwell Gertrude Hotel Grand Poet Hotel by Semarah Hilton Garden Inn Riga Old Town Mercure Riga Centre Hotel Riga Islande Hotel Unimars Hotel & SPA Riga
Sanatorijas:
Izklaides:
Wellton SPA Centrum GOMOTO.lv Mārupes Pizza Ziedot.lv Hedonic SPA Salons MySpa Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Skaistuma telpa "Kiki" Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Oasis BarbershopRiga Studija Forest of Dreams Studija FELLINE SIBI salons Riga Gin Laboratory AQUA VILLA SPA Sunīši. Fonds Sabiedrībai Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" Ķīpsalas peldbaseins Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" Salons Juventa Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Superauto - UAB Saugus Vairavimas Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Knockout Barber Shop Vīna telpa ''Tinto'' Restorāns "Da Roberta" "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Wood Religion Barber Shop Jena Motors Restorāns "Beef Room" "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Atrodiet sev labāko atpūtas piedāvājumu
Vairāk nekā 400+ atpūtas piedāvājumu
Personu skaits
Nakšu skaits
Cena
Izklaides kategorijas
:
Derīgums

Lidojumi ar gaisa balonu

Izvēlieties no 5 GribuAtpusties.lv atpūtas piedāvājumiem
GaisaBaloni.lv lidojums virs Siguldas - Viesnīcas Siguldā
ĀTRI SKATĪT
Ilgums: 3 st.
Lidojums ar gaisa balonu
VIENAM, DIVIEM
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
no 165€
GRIBU
GaisaBaloni.lv lidojums virs Cēsīm - Viesnīcas Cēsu nov.
ĀTRI SKATĪT
Ilgums: 3 st.
Lidojums ar gaisa balonu
VIENAM, DIVIEM
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
no 165€
GRIBU
GaisaBaloni.lv lidojums virs Jelgavas - Viesnīcas Jelgavā
ĀTRI SKATĪT
Ilgums: 3 st.
Lidojums ar gaisa balonu
VIENAM, DIVIEM
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
no 165€
GRIBU
GaisaBaloni.lv lidojums virs Tukuma - Viesnīcas Tukuma nov.
ĀTRI SKATĪT
Ilgums: 3 st.
Lidojums ar gaisa balonu
VIENAM, DIVIEM
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
no 165€
GRIBU
Lidojumi ar gaisa balonu Viļņā - Viesnīcas Viļņā
ĀTRI SKATĪT
Lidojums ar gaisa balonu
Ilgums: 3-4 st.
VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
no 139€
GRIBU
Apskatīti no
Vairāk piedāvājumu
Vairāk informācijas:

Lidojumi ar gaisa balonu

Izbaudīt brīnišķīgus skatus no putna lidojuma uz mūsu skaistajām Latvijas ainavām un gūt neaizmirstamas emocijas - to sniedz patiesi aizraujošs piedzīvojums gaisā -lidojums ar gaisa balonu. Turklāt - tā var būt lieliska dāvana!

Izvēloties uzticamu pakalpojuma sniedzēju, Jums nebūs jāuztraucas par drošību lidojuma laikā - par to parūpēsies pieredzējuši piloti. Jums tikai atliks izbaudīt brīvības sajūtu, ko sniedz šī pieredze. Turklāt gaisa baloni atzīti par vienu no drošākajiem pārvietošanās līdzekļiem pasaulē - ņemot vērā salīdzinoši vienkāršo konstrukciju, bojājumu riski ir niecīgi.

Šī ir īpaša izklaide, ko negadās piedzīvot nemaz tik bieži, tādēļ ir svarīgi rūpīgi izvēlēties vietu, kur lidojums notiks, lai no tā iegūtu visu labāko. Ja tā paredzēta kā dāvana, ņemiet vērā saņēmēja vēlmes un sentimentālos aspektus.

Mūsu piedāvājumā lidojumi ar gaisa balonu virs Siguldas, Cēsīm, Jelgavas un Tukuma. Tā ir iespēja izvēlēties, kuru no skaistajām Latvijas pilsētām vēlaties apskatīt no putna lidojuma.

Lidojums ar gaisa balonu virs Siguldas

Sigulda tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Latvijas pilsētām, kas īpaši krāšņa ir pavasarī un rudenī, tomēr lidojums būs lielisks piedzīvojums arī ziemā. 

Šīs pilsētas apkārtne ir klusa un zaļa, tādēļ lidojuma laikā varēsiet izbaudīt mežus un, iespējams, pamanīt arī pa kādam meža iemītniekam.

 Noteikti jāpiemin arī Turaidas pils, gaisa tramvajiņš, Siguldas pilsdrupas un citi nozīmīgi apskates objekti, kas būs interesanti vērot arī piedzīvojuma laikā.

Lidojums ar gaisa balonu no 139€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Lidojums ar gaisa balonu virs Cēsīm

Cēsis ir īpaša, senlaicīga un latviska pilsēta, kas lepojas ar skaistu vecpilsētu. Un lidojums ar gaisa balonu ļaus izbaudīt šīs pilsētas auru vēl īpašākā veidā. Lidojuma laikā iespējams sasniegt Zvārtas iezi un Žagarkalna apkaimi, kas ļauj izbaudīt daudz skaistu ainavu.

Lidojums var būt lieliska dāvana gan vienai personai, gan arī pārim. Kas var būt skaistāk, kā nosvinēt kāzu jubileju vai citu pārim nozīmīgu dienu, vērojot Cēsis no putna lidojuma?

Lidojums ar gaisa balonu no 139€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Lidojums ar gaisa balonu virs Tukuma

Jelgava ir pilsēta, kurā harmoniski savijas senatnes elpa ar mūsdienu dzīvīgumu. Neatkarīgi no tā, vai Jelgava ir Jūsu dzīves vieta vai arī esat tur tikai viesis, lidojums būs īpašs piedzīvojums, kas sniegs lieliskas emocijas un ļaus atklāt par šo pilsētu daudz jauna. Šī Zemgales pilsēta var lepoties ar zaļiem laukiem, cēliem pieminekļiem un baznīcām - tie ir tikai daži iemesli, kādēļ piedzīvojumam vērts izvēlēties šo vietu.

Lidojums ar gaisa balonu virs Jelgavas.

Uz Tukumu var doties ne tikai pēc smukuma, bet arī pēc īpašām emocijām, tādēļ ceļojums ar gaisa balonu un lieliskie skati noteikti būs lieliska, piemēram, Ziemassvētku dāvana. Gan pilsētā, gan tās apkaimē ir daudz skaitu apskates objektu un ainavu, piemēram, Jaunmoku pils un Durbes muiža, ko vērts redzēt no augšas. Spilgti un romantiski iespaidi garantēti!

Ko ietver lidojumi ar gaisa balonu? 

Lidojums ar gaisa balonu no 139€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv
Lidojums ar gaisa balonu no 139€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Kopējais pasākuma laiks ir aptuveni trīs stundas. Tas ietver sagaidīšanu iepriekš norunātā laikā un vietā, tai seko ievadinstruktāža, lai ar gaisa balonu lidojums būtu ne tikai patīkams, bet arī drošs. Lidojums ilgst aptuveni vienu stundu. Pēc lidojuma paredzēts šampanieša tosts, kas ir skaists piedzīvojuma noslēgums. Svarīgi - iegādātā ceļa zīme derīga 36 mēnešus: 12 mēnešus tā ir kā ceļa zīme, savukārt pēc tam - kā dāvanu karte tādā pašā vērtībā.

Ko ņemt vērā pirms lidojuma?

Lidojums ar gaisa balonu no 139€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Lidojumi tiek organizēti 4 - 8 cilvēku grupās, pirms tam nepieciešama reģistrācija pakalpojuma sniedzēja interneta vietnē. Jāņem vērā, ka lidojumiem piemēroti visi gadalaiki, taču tie notiek tikai labvēlīgos laikapstākļos. Lidojumam labvēlīgs laiks ir tad, kad nav stiprs vējš, migla, nokrišņi.

Vēl kāda būtiska nianse - ņemot vērā, ka gaisa baloni lido vien tad, kad zeme vēl nav kārtīgi iesilusi vai jau ir pietiekami atdzisusi, jārēķinās, ka lidojumi notiek agri no rīta, uzreiz pēc saules lēkta vai arī pievakarē - brīdi pirms saulrieta.

Par atsevišķu samaksu iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu - tā ir lieliska iespēja atzīmēt kādu īpašu notikumu, piemēram, kāzas vai bildinājumu. Tāpat tā var būt arī īpaša dāvana jubilejā vai kādos citos svētkos. Nav šaubu, ka tādu pārsteigumu saņēmējs atcerēsies visu mūžu.

Klientu ērtībām tiek piedāvāti arī transporta pakalpojumi pirms un pēc lidojuma.

Pasākumā atļauts piedalīties bērniem, kas sasnieguši sešu gadu vecumu (tikai vecāku uzraudzībā). Senioru ērtībām iespējams iepriekš pieteikt krēslu, lai lidojums būtu maksimāli komfortabls.

Lidojumā nav atļauts piedalīties personām alkohola un citu apreibinošu vielu ietekmē, kā arī grūtniecēm.

Pārsteidziet savus mīļos - uzdāviniet lidojumu un skaistus iespaidus. Tā būs īpaša dāvana, kas paliks atmiņā vēl ilgi! Pēc lidojuma varat izvēlēties nakšņot kādā no SPA viesnīcām Latvijā, izbaudot arī brīnišķīgu masāžu un citas spa procedūras!

Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu