Tu vari labāk nekā Ziemassvētku vecītis!
Atpūtas dāvanas par īpašām cenām. Līdz Ziemassvētkiem:
1
6
DIENAS
:
0
6
STUNDAS
:
4
1
MINŪTES
:
0
1
SEKUNDES
Latvija
Atpakaļ
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Atrodiet sev labāko atpūtas piedāvājumu
Vairāk nekā 400+ atpūtas piedāvājumu
Personu skaits
Nakšu skaits
Cena
Izklaides kategorijas
:
Derīgums

Sāls istaba

Lielupe Hotel by Semarah - dienas atpūta - Viesnīcas Jūrmalā
Ideja dāvanai!
ĀTRI SKATĪT
Sāls istabas apmeklējums
Ilgums: 40-45 min.
Pieaugušajam vai bērnam
Ir spēkā 6 mēn. no iegādes datuma
no 6€
GRIBU
Apskatīti no
Vairāk piedāvājumu
Vairāk informācijas:

Sāls istaba

Sāls istabas apmeklējums ir dabīgs un efektīvs veids, kā rūpēties par savu veselību un pašsajūtu. Sāls labvēlīgā ietekme uz veselību un pašsajūtu zināma sen - par to runāja Hipokrāts jau 4.gs pirms mūsu ēras.

Telpā esošais klimats rada vidi, kas ir brīva no alergēniem un kaitīgiem mikroorganismiem, turklāt sāls mikrodaļiņas iznīcina uz gļotādas esošās baktērijas un sēnītes, kā arī stiprina imunitāti. Seansa laikā apmeklētājs elpo sāls jonizēto gaisu - sāls putekļi telpā tiek izsmidzināti pulvera veidā. Sāls daļiņas nokļūst uz ādas un elpceļos, sniedzot dziedinošu efektu.

Kam paredzēta sāls istaba?

Sāls terapija ir piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem (no 3 gadu vecuma) kā labs līdzeklis slimību profilaksei. Tā palīdz arī alerģisko un astmas simptomu atvieglošanai, bezmiega mazināšanai, tā stabilizē nervu sistēmu, palīdz dziedēt ādas slimības. Ja sāls terapija tiek izmantota imunitātes stiprināšanai vai slimības simptomu mazināšanai, ieteicami vairāki seansi.

Svarīgi: Pirms sāls istabas apmeklējuma konsultējieties ar ārstu, lai pārliecinātos, ka šāda procedūra ir Jums piemērota, kā arī noskaidrotu ieteicamo seansu skaitu. Sāls terapijas procedūras nav ieteicamas tuberkolozes, onkoloģiskas saslimšanas, drudža, nieru slimību, izteiktas sirds mazspējas gadījumā, kā arī jebkuras slimības saasinājuma stadijā. Tāpat pirms sāls istabas apmeklējuma jāizvērtē arī individuālā nepanesība.

Sāls istaba no 6€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv
Sāls istaba no 6€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Telpas sienas un grīda ir ar sāls pārklājumu, papildu tam sāls jonu daudzums gaisā tiek papildināts ar īpašas iekārtas - haloģeneratora palīdzību. Seansa laikā pieejami ērti krēsli vai gultas, lai Jūs varētu relaksēties un pilnībā izbaudīt  dziedinošo atpūtu. Ierasts viena seansa ilgums ir 30 - 40 minūtes. Lielākam efektam telpā esošo jonizēto gaisu ieteicams ieelpot caur degunu un izelpot caur muti.

Atkarībā no izvēlētā piedāvājuma, atpūtā var būt iekļauts ne tikai sāls terapijas seanss, bet arī citas lutinošas, veselību veicinošas procedūras, piemēram, masāža, baseina vai saunas apmeklējums.

Ja Jums sāls istaba šķiet vilinoša iespēja, ieskatieties mūsu piedāvājumu klāstā un izvēlieties kādu no variantiem, lai jau pavisam drīz parūpētos par savu veselību un labsajūtu.

Sāls istabas apmeklējums vienam

Sāls istaba no 6€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties stiprināt imunitāti, parūpēties par savu nervu sistēmu, uzlabot ādas stāvokli, mazināt alerģijas vai  saslimšanas simptomus, sāls istaba ir lielisks veids, kā to īstenot. 

Varat izvēlēties tikai sāls istabas apmeklējumu vai arī izbaudīt to kā daļu no SPA atpūtas, kur iekļautas arī citas procedūras, piemēram, masāžas.

Dziedinoša relaksācija diviem 

Sāls istaba no 6€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Sāls istabas dziedinošo ietekmi varat izbaudīt arī divatā.

 Ja atpūta tiek papildināta vēl arī ar gaismas terapiju, kas lieliski noder garastāvokla uzlabošanai, kā arī gardu maltīti viesnīcas restorānā, lieliska, veselīga un romantiska atpūta diviem garantēta!

Sāls istaba bērniem

Sāls istaba noderīga ne tikai pieaugušajiem. To var izmantot arī bērna imunitātes stiprināšanai, kā arī dažādu hronisku slimību ārstēšanai. Mūsu piedāvājumā atradīsiet īpašu SPA piedāvājumu, kas piemērots pašiem mazākajiem - tas ietver sāls istabas apmeklējumu, masāžu un vannu - visu, kas nepieciešams veselīgai un vienlaikus arī interesantai atpūtai.

Lai sāls istabas apmeklējums būtu vēl jautrāks, seansa laikā bērni var rotaļāties ar klucīšiem vai citām rotaļlietām. 

Sāls istaba no 6€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Sāls istaba īpaši  aktuāla rudens un ziemas sezonā, kad vēl vairāk jāiegulda savas veselības stiprināšanā. Procedūras laikā tiek stiprināta imunitāte, mazinās hronisku saslimšanu simptomi, uzlabojas noskaņojums. Palutiniet sevi un savus mīļos ar dziedinošu relaksāciju sāls istabā. Iespējams, pavisam drīz tā kļūs par Jūsu ģimenes tradīciju.


Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu