Līgo izpārdošana!
Īpašie atpūtas piedāvājumi līdz 27.jūnijam
0
2
DIENAS
:
0
7
STUNDAS
:
3
0
MINŪTES
:
3
7
SEKUNDES
Latvija
Atpakaļ
Bauska
Atpakaļ Bauska
Viesnīcas:
Rija Bauska Hotel
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Klaipēda
Atpakaļ Klaipēda
Viesnīcas:
Dangė Hotel
Sanatorijas:
Izklaides:
Idejas dāvanām
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Izklaides kategorijas
:
Kad vēlaties atpūsties?
Anulēt izvēlētos datumus
Cena
Nakšu skaits
Derīgums
Personu skaits
Vēlos IDEJU atpūtai
Vēlos REZERVĒT
Vēlos DĀVINĀT
Vēlos IZKLAIDI
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Cena
Personu skaits
Nakšu skaits
Derīgums

Sāls istaba

Izvēlieties no 6 GribuAtpusties.lv atpūtas piedāvājumiem
Relaksācijas oāze - Viesnīcas Jūrmalā
Ir spēkā 6 mēn. no iegādes datuma
Ideja dāvanai!
ĀTRI SKATĪT
Dienas SPA: brokastis un atpūta SĀLS ISTABĀ DIVIEM Sāls istabas apmeklējums Brokastis Visās nedēļas dienās
Jūrmala, Relaksācijas oāze ★ ★ ★ ★
40€
GRIBU
  • Dāviniet izvēles brīvību, atpūtu un vēlmju piepildījumu! Jūsu tuvinieki paši varēs izvēlēties, kur atpūsties.
no 15€
GRIBU
Vairāk informācijas:

Sāls istaba

Sāls istabas apmeklējums ir dabīgs un efektīvs veids, kā rūpēties par savu veselību un pašsajūtu. Sāls labvēlīgā ietekme uz veselību un pašsajūtu zināma sen - par to runāja Hipokrāts jau 4.gs pirms mūsu ēras.

Telpā esošais klimats rada vidi, kas ir brīva no alergēniem un kaitīgiem mikroorganismiem, turklāt sāls mikrodaļiņas iznīcina uz gļotādas esošās baktērijas un sēnītes, kā arī stiprina imunitāti. Seansa laikā apmeklētājs elpo sāls jonizēto gaisu - sāls putekļi telpā tiek izsmidzināti pulvera veidā. Sāls daļiņas nokļūst uz ādas un elpceļos, sniedzot dziedinošu efektu.

Kam paredzēta sāls istaba?

Sāls terapija ir piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem (no 3 gadu vecuma) kā labs līdzeklis slimību profilaksei. Tā palīdz arī alerģisko un astmas simptomu atvieglošanai, bezmiega mazināšanai, tā stabilizē nervu sistēmu, palīdz dziedēt ādas slimības. Ja sāls terapija tiek izmantota imunitātes stiprināšanai vai slimības simptomu mazināšanai, ieteicami vairāki seansi.

Svarīgi: Pirms sāls istabas apmeklējuma konsultējieties ar ārstu, lai pārliecinātos, ka šāda procedūra ir Jums piemērota, kā arī noskaidrotu ieteicamo seansu skaitu. Sāls terapijas procedūras nav ieteicamas tuberkolozes, onkoloģiskas saslimšanas, drudža, nieru slimību, izteiktas sirds mazspējas gadījumā, kā arī jebkuras slimības saasinājuma stadijā. Tāpat pirms sāls istabas apmeklējuma jāizvērtē arī individuālā nepanesība.

Masāžas, SPA procedūras, Sāls istaba no 8€ - GribuAtpusties.lv
Masāžas, SPA procedūras, Sāls istaba no 8€ - GribuAtpusties.lv

Telpas sienas un grīda ir ar sāls pārklājumu, papildu tam sāls jonu daudzums gaisā tiek papildināts ar īpašas iekārtas - haloģeneratora palīdzību. Seansa laikā pieejami ērti krēsli vai gultas, lai Jūs varētu relaksēties un pilnībā izbaudīt  dziedinošo atpūtu. Ierasts viena seansa ilgums ir 30 - 40 minūtes. Lielākam efektam telpā esošo jonizēto gaisu ieteicams ieelpot caur degunu un izelpot caur muti.

Atkarībā no izvēlētā piedāvājuma, atpūtā var būt iekļauts ne tikai sāls terapijas seanss, bet arī citas lutinošas, veselību veicinošas procedūras, piemēram, masāža, baseina vai saunas apmeklējums.

Ja Jums sāls istaba šķiet vilinoša iespēja, ieskatieties mūsu piedāvājumu klāstā un izvēlieties kādu no variantiem, lai jau pavisam drīz parūpētos par savu veselību un labsajūtu.

Sāls istabas apmeklējums vienam

Masāžas, SPA procedūras, Sāls istaba no 8€ - GribuAtpusties.lv

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties stiprināt imunitāti, parūpēties par savu nervu sistēmu, uzlabot ādas stāvokli, mazināt alerģijas vai  saslimšanas simptomus, sāls istaba ir lielisks veids, kā to īstenot. 

Varat izvēlēties tikai sāls istabas apmeklējumu vai arī izbaudīt to kā daļu no SPA atpūtas, kur iekļautas arī citas procedūras, piemēram, masāžas.

Dziedinoša relaksācija diviem 

Masāžas, SPA procedūras, Sāls istaba no 8€ - GribuAtpusties.lv

Sāls istabas dziedinošo ietekmi varat izbaudīt arī divatā.

 Ja atpūta tiek papildināta vēl arī ar gaismas terapiju, kas lieliski noder garastāvokla uzlabošanai, kā arī gardu maltīti viesnīcas restorānā, lieliska, veselīga un romantiska atpūta diviem garantēta!

Sāls istaba bērniem

Sāls istaba noderīga ne tikai pieaugušajiem. To var izmantot arī bērna imunitātes stiprināšanai, kā arī dažādu hronisku slimību ārstēšanai. Mūsu piedāvājumā atradīsiet īpašu SPA piedāvājumu, kas piemērots pašiem mazākajiem - tas ietver sāls istabas apmeklējumu, masāžu un vannu - visu, kas nepieciešams veselīgai un vienlaikus arī interesantai atpūtai.

Lai sāls istabas apmeklējums būtu vēl jautrāks, seansa laikā bērni var rotaļāties ar klucīšiem vai citām rotaļlietām. 

Masāžas, SPA procedūras, Sāls istaba no 8€ - GribuAtpusties.lv

Sāls istaba īpaši  aktuāla rudens un ziemas sezonā, kad vēl vairāk jāiegulda savas veselības stiprināšanā. Procedūras laikā tiek stiprināta imunitāte, mazinās hronisku saslimšanu simptomi, uzlabojas noskaņojums. Palutiniet sevi un savus mīļos ar dziedinošu relaksāciju sāls istabā. Iespējams, pavisam drīz tā kļūs par Jūsu ģimenes tradīciju.


Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu