Ieslēdz atpūtu

Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Wellton Riverside SPA Hotel Wellton Riga Hotel & SPA SkyHouse Riga Bellevue Park Hotel Riga STABU SETA RESIDENCE Rixwell Old Riga Palace Hotel Rixwell Elefant Hotel Dome Hotel Riga Monika Centrum Hotels Wellton Centrum Hotel & SPA Rixwell Gertrude Hotel Grand Poet Hotel by Semarah Hilton Garden Inn Riga Old Town Mercure Riga Centre Hotel Riga Islande Hotel Unimars Hotel & SPA Riga
Sanatorijas:
Izklaides:
Wellton SPA Centrum GOMOTO.lv Mārupes Pizza Ziedot.lv Hedonic SPA Salons MySpa Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Skaistuma telpa "Kiki" Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Oasis BarbershopRiga Studija Forest of Dreams Studija FELLINE SIBI salons Riga Gin Laboratory AQUA VILLA SPA Sunīši. Fonds Sabiedrībai Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" Ķīpsalas peldbaseins Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" Salons Juventa Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Superauto - UAB Saugus Vairavimas Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Knockout Barber Shop Vīna telpa ''Tinto'' Restorāns "Da Roberta" "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Wood Religion Barber Shop Jena Motors Restorāns "Beef Room" "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Atrodiet sev labāko atpūtas piedāvājumu
Vairāk nekā 400+ atpūtas piedāvājumu
Personu skaits
Nakšu skaits
Cena
Izklaides kategorijas
:
Derīgums

Vytautas Mineral SPA

8,8/10
Vytautas Mineral SPA - Viesnīcas Birštonā
REZERVĀCIJA internetā
ĀTRI SKATĪT
Brokastis
Neierobežota atpūta SPA zonā
Papildu ieguvumi: vingrošana
Ir spēkā līdz 31.05.2024
no 90€
par nakti
GRIBU
Vytautas Mineral SPA - Viesnīcas Birštonā
ĀTRI SKATĪT
Zviedru galda brokastis
Pēc izvēles masāža
Neierobežota atpūta SPA zonā
Ir spēkā līdz 31.05.2024
no 161€
GRIBU
Vytautas Mineral SPA - Viesnīcas Birštonā
ĀTRI SKATĪT
Brokastis
Procedūra pēc izvēles
Neierobežota atpūta SPA zonā
Ir spēkā līdz 31.05.2024
no 141€
GRIBU
Apskatīti no
Vairāk piedāvājumu
Vairāk informācijas par viesnīcu:

Vytautas Mineral SPA

Ekskluzīvā viesnīca Vytautas Mineral SPA atrodas Lietuvas trendīgajā kūrortpilsētā Birštonā, vien 100 metru attālumā no ainaviskās Nemunas upes krastiem. Vytautas Mineral SPA ir mūsdienīga un inovatīva viesnīca un atbilst ★★★★ plus standartam, aizņemot vairāk nekā 12 tūkst. kvadrātmetru platību. 2016. gadā atvērtais komplekss piedāvā izmitināšanu komfortablos dažādu kategoriju numuros, gardas maltītes zviedru glada veidā, a la carte restorānā, kura ēdienkarti sastādījis viens no labākajiem Lietuvas šefpavāriem, un siltajā sezonā arī vasaras terasi ar skatu uz Nemunas upi, kā arī stilīgas un estētiskas atpūtas un darba zonas. 

Vytautas Mineral SPA komplekss ir veidots ap dažādas mineralizācijas pakāpes minerālūdens urbumiem, piedāvājot vērtīgo ūdeni no zemes dzīlēm katrai gaumei. 

Viesnīcas Vytautas Mineral SPA pērle ir plašais un mūsdienīgais SPA centrs, kur Jūs gaida dažādas inovatīvas un godalgotas SPA un medicīniskās procedūras, baseinu un pirts zona ar dabīgā minerālūdens baseinu, kā arī sporta-rehabilitācijas centrs. 

2017.gadā komplekss Vytautas Mineral SPA tika atzīts par inovatīvāko SPA centru Eiropā un profesionālāko SPA centru Baltijas valstīs. Tas ir ieguvis arī vairākas citas prestižas balvas. SPA pakalpojumi un ēkas interjers veido vienotu veselumu, pilnību Jūsu ceļā uz iekšējo mieru un harmoniju.

Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu