Par mums

Kas mēs esam?

gribuatpusties.lv - viesnīcu un atpūtas pakalpojumu interneta veikals, kas darbojas Latvijā un Lietuvā.

Uzņēmums dibināts 2011.gadā Lietuvā. Interneta vietne Lietuvā savu darbību uzsāka 2011.gada maijā, savukārt Latvijā 2014.gada novembrī.

 

Kā mēs varam palīdzēt tiem, kas vēlas atpūsties?

Klientu visaugstāk vērtētās viesnīcas Lietuvā un Latvijā. Mēs veicam pētījumus un klientu aptaujas, kā arī strādājam ar viesnīcām, kurām klients dod visaugstāko vērtējumu. Katru viesnīcu apmeklējam personīgi, ņemam vērā klientu vērtējumus un reaģējam uz tiem.

 

Atpūtas komplekss. Mēs nodarbojamies ar viesnīcas pakalpojumu kompleksa pārdošanu. Ierodoties viesnīcā, klients iegūst ne tikai naktsmītni un brokastis, bet arī papildus pakalpojumus - ūdens parka zonas apmeklējumu, sporta zāles apmeklējumu, masāžas vai kādu citu no viesnīcas piedāvātajiem pakalpojumiem.

 

Cenas garantija. Mēs cieši sadarbojamies ar viesnīcām, lai sniegtu klientiem labākās pieejamās cenas. Interneta vietnē var atrast gan akcijas, gan ekskluzīvus piedāvājumus, kuros klientam tiek piedāvāti papildus bezmaksas pakalpojumi. Kāpēc mēs esam vērtīgi viesnīcām? Pat vislabākās viesnīcas nevēlas tukšus numuriņus, tādēļ laika posmos, kad noslodze nav pilnīga tās piedāvā iegādāties atpūtas kompleksus ar atlaidi.

uz augšu