Par mums

Kas mēs esam?

GribuAtpusties.lv - viesnīcu un atpūtas pakalpojumu interneta veikals, kas darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Uzņēmums dibināts 2011.gadā Lietuvā. Interneta vietne Lietuvā savu darbību uzsāka 2011.gada maijā, savukārt Latvijā 2014.gada novembrī.

 

Kā mēs varam palīdzēt tiem, kas vēlas atpūsties?

Klientu visaugstāk vērtētās viesnīcas Lietuvā un Latvijā. Mēs veicam pētījumus un klientu aptaujas, kā arī strādājam ar viesnīcām, kurām ir visaugstākais klientu vērtējums. Katru viesnīcu apmeklējam personīgi, ņemam vērā klientu vērtējumus un reaģējam uz tiem.

 

Komplekss atpūtas piedāvājums. Mēs nodarbojamies ar viesnīcas pakalpojumu kompleksa pārdošanu. Ierodoties viesnīcā, klients iegūst ne tikai naktsmītni un brokastis, bet arī papildu pakalpojumus - ūdens parka zonas apmeklējumu, sporta zāles apmeklējumu, masāžas vai kādu citu no viesnīcas piedāvātajiem pakalpojumiem.

 

Cenas garantija. Mēs cieši sadarbojamies ar viesnīcām, lai sniegtu klientiem labākās pieejamās cenas. Interneta vietnē var atrast gan akcijas, gan ekskluzīvus piedāvājumus, kuros klientam tiek piedāvāti papildu bezmaksas pakalpojumi. Kāpēc mēs esam vērtīgi viesnīcām? Pat vislabākās viesnīcas nevēlas tukšus numurus, tādēļ laika posmos, kad noslodze nav pilnīga, tās piedāvā iegādāties kompleksus atpūtas piedāvājumus ar atlaidi.

uz augšu