Tu vari labāk nekā Ziemassvētku vecītis!
Atpūtas dāvanas par īpašām cenām. Līdz Ziemassvētkiem:
1
4
DIENAS
:
1
1
STUNDAS
:
0
1
MINŪTES
:
3
3
SEKUNDES
Latvija
Atpakaļ
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Atrodiet sev labāko atpūtas piedāvājumu
Vairāk nekā 400+ atpūtas piedāvājumu
Personu skaits
Nakšu skaits
Cena
Izklaides kategorijas
:
Derīgums

Bellevue Park Hotel Riga

8,6/10
Bellevue Park Hotel Riga - Viesnīcas Rīgā
REZERVĀCIJA internetā
ĀTRI SKATĪT
Brokastis
Trenažieru zāle
Vēlā izrakstīšanās
Ir spēkā līdz 30.04.2025
no 39.50
par nakti
GRIBU
Bellevue Park Hotel Riga - Viesnīcas Rīgā
ĀTRI SKATĪT
Brokastis
Vēlā izrakstīšanās
Trenažieru zāle
Ir spēkā no 01.05.2024 līdz 30.09.2024
no 70€
GRIBU
Apskatīti no
Vairāk piedāvājumu
Vairāk informācijas par viesnīcu:

Bellevue Park Hotel Riga

Bellevue Park Hotel Riga – 4 zvaigžņu viesnīca pašā Rīgas sirdī ar pilnībā aprīkotu SPA kompleksu, izcilu restorānu un viesnīcas personālu, kas piedāvā augstākās klases apkalpošanu. Viesnīca atrodas īpaši izdevīgā vietā - tikai 4 km attālumā no Vecpilsētas, un tikai 8 km attālumā no Rīgas lidostas. Bellevue Park Hotel Riga piedāvā vairākus atpūtas veidus, kas sevī ietver moderno SPA centru ar turku tvaika pirti, somu saunu un džakuzi, trenažieru zāli, masāžas studiju, kā arī 239 dažādu klašu numuriņus un 9 konferenču zāles. Bellevue Hotel profesionālais kolektīvs parūpēsies par to, lai Jūsu atpūta kļūtu neaizmirstama.

Bellevue Hotel ir fantastiska vieta, kur pavadīt Jūsu atvaļinājumu. Viesnīca atrodas īpaši ērtā vietā, līdz Rīgas Vecpilsētai vai aiziet ar kājām, vai aizbraukt ar pilsētas tramvaju, kas piestājās turpat. Rīgas pilsēta, ar tās smalku vēsturi un neatkārtojamu arhitektūru, paliks Jūsu atmiņā uz visiem laikiem. Bellevue Park Hotel Riga mūsdienīgais SPA centrs piedāvās dažādus veidus, kā atsvaidzināt ķermeni – Jūsu ertībām ir džakuzi, somu sauna un turku tvaika pirts.

Bellevue Park Hotel Riga atrodas 8 kilometru attālumā no Rīgas lidostas, un kilometru attālumā no paša Rīgas centra. Bet ir vērts doties neilgā pastaigā pa tepat netālu esošu Uzvaras Parku – pastaiga svaigā gaisā uzmundrinās Jūs un sniegs jaunus iespaidus!

Viesnīcas Bellevue Park Hotel Riga SPA centrs ir aprīkots džakuzi Jūsu ķermeņa pilnai relaksācijai, kā arī Jums tiks piedāvāts apmeklēt somu saunu, vai turku tvaika pirti un viesnīcas „Sanum SPA” masāžas salonu, kur profesionālie masieri piedāvās Jums izvēlēties tieši to masāžas veidu, kas Jums palīdzēs visvairāk.

Jūsu atpūtas laikā viesnīcā Bellevue Hotel Jūs varat sevi palutināt ne tikai ar procedūrām, bet arī ar izsmalcinātām pusdienām vai vakariņām viesnīcas restorānā, kas atrodas 11. stāvā un piedāvā fantastisku panorāmas skatu uz Latvijas galvaspilsētu.

Viesnīcai Bellevue Park Hotel Riga ir augsta reputācija apmeklētāju vidū, šī ir lieliska izvēle, ja vēlaties izbaudīt atpūtu Rīgā. Augstās kvalitātes apkalpošana, plašs procedūru klāsts, gardās maltītes un fantastiskā atrašanās vieta – tas viss kopā padarīs Jūsu atpūtu neaizmirstamu.

Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu