Visbiežāk uzdotie jautājumi

1. Kad saņemšu ceļazīmi?

Norēķinoties internetbankā, pēc veiktās apmaksas, 10-15 minūšu laikā uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīta ceļazīme. Informējam, ka, norēķinoties Luminor internetbankā, maksājuma apstiprināšana ilgst līdz 1 darba dienai; ceļazīme tiks nosūtīta pēc maksājuma apstiprināšanas saņemšanas.

2. Cik savlaicīgi jāveic viesnīcas numuriņu rezervēšana?

Iesakām rezervēt numuriņu viesnīcā pēc iespējas ātrāk – tūlīt vai 10 dienu laikā pēc ceļazīmes iegādes.
Ja ceļazīmes derīguma termiņš ir garš, piemēram 3, 6 vai 12 mēneši, iesakām reģistrēties apmēram 1 mēnesi pirms plānotās vizītes. Ja vēlaties rezervēt viesnīcas numuriņu svētku laikā, iesakām to darīt 1-2 mēnešus pirms plānotās atpūtas.

3. Vai varu atgriezt naudu par iegādāto ceļazīmi?

Naudu iespējams atgriezt, ja:
Piedāvājums tiek atsaukts, mainīti būtiski piedāvājuma nosacījumi vai citu NoriuNoriuNoriu.lt vai organizatoru darbību rezultātā nevar tikt izmatota iegādātā ceļazīme.
14 dienu laikā pēc pakalpojuma iegādes, un, ja līdz pakalpojuma derīguma termiņa beigām nav atlikušas mazāk kā 14 dienas, paziņojot par to rakstiskā veidā (jāizpildās abiem nosacījumiem).

Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu