Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Mercure Riga Centre Hotel Unimars Hotel & SPA Riga Pullman Riga Old Town Grand Poet Hotel by Semarah SkyHouse Riga Bellevue Park Hotel Riga STABU SETA RESIDENCE Wellton Riga Hotel & SPA Rixwell Elefant Hotel Wellton Riverside SPA Hotel Monika Centrum Hotels Wellton Centrum Hotel & SPA Dome Hotel Riga Hilton Garden Inn Riga Old Town
Sanatorijas:
Izklaides:
Hedonic SPA Wellton SPA Oasis Bellevue Park Hotel Riga - dienas atpūta GOMOTO.lv Salons MySpa Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Skaistuma telpa "Kiki" Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Centrum BarbershopRiga Studija Forest of Dreams Studija FELLINE AQUA VILLA SPA SIBI salons Riga Gin Laboratory Sunīši. Fonds Sabiedrībai Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Ķīpsalas peldbaseins Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" Superauto - UAB Saugus Vairavimas Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Knockout Barber Shop Vīna telpa ''Tinto'' Restorāns "Da Roberta" Salons Juventa Grand Lumeni Mākslas studija "I am Picasso" "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Wood Religion Barber Shop Restorāns "Beef Room" "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
120
120
_site.advantage_value.bta_insurance
Pērciet atpūtu un saņemiet   karti PAR BRĪVU
Zemākās cenas garantija
Naudas atgriešana 14 dienu laikā Atpūtas rezervācija internetā
Vai ir kādi jautājumi? Piezvaniet: +371 26001060

Latgales košums kempingā pie ezera ar SAUNU DIVIEM

Jūsu atpūtā iekļauts:
 • 1 nakts kempinga numurā 2 pers.:
 • Aprīkota virtuve numurā;
 • Saunas apmeklējums - 1 reizi, 3 st., 2 pers.;
 • Ceļazīme derīga DIVĀM personām;
 • Ceļazīme derīga VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS;
 • Ceļazīme derīga 36 mēnešus no iegādes datuma:
 • 12 mēnešus kā ieteiktā dāvana + 24 mēnešus kā GribuAtpusties.lv dāvanu karte.

Jūsu visskaistākās brīvdienas Latgalē, atpūtas vietā "Ežezers"

Zilo ezeru zeme aicina baudīt brīvdienas pasakainā atpūtas vietā - Baltijā salām bagātākā ezera krastā. Ežezerā kopā esot saskaitīti ap 70 salveidīgi veidojumi jeb sēkļi un ezers ir iekļauts Rāznas nacionālajā parkā. Skaistais Ežezers atrodas Latgalē, Dagdas novada, Ezernieku un Andzeļu pagastos. Dagdas apkārtne ir vieta, kur var interesanti atpūsties un izbaudīt vietējo kultūru. Tas ir skaists un kluss lauku novads, kas ir pievilcīgs ne vien ar neatkārtojamām Latgales dabas ainavām, bet arī ar viesmīlīgiem vietējiem ļaudīm.

Atpūtas vietas viesiem te ir pieejama labiekārtota pludmale, omulīga terase, grila vieta un stāvlaukums. Ežezerā var gan makšķerēt, gan arī saimnieki ir noformējuši atļauju motorlaivas izmantošanai ekskursijām pa Ežezeru. Tāpat it iespēja izbraukt ar airu laivu vai SUP dēli, jeb var izvēlēties izbraucienu pa sauszemi ar lieliskā darba kārtībā uzturētu automašīnu Volga. 

Latgales košums kempingā pie ezera ar SAUNU DIVIEM par 120€ - GribuAtpusties.lv
Latgales košums kempingā pie ezera ar SAUNU DIVIEM par 120€ - GribuAtpusties.lv
Latgales košums kempingā pie ezera ar SAUNU DIVIEM par 120€ - GribuAtpusties.lv

Fantastiska atpūta SAUNĀ uz pontona

Papildiniet savas brīvdienas ar sirdi un ķermeni sildošu atpūtu saunā, kas liegi šūpojas ezera ūdeņos. Šāda relaksācija dāvās daudz tīkamu emociju un labsajūtu, liekot aizmirst par visām ikdienišķām rūpēm un raizēm vienā acumirklī. Pēc karsēšanās pirtī sajutīsiet neparastu vieglumu visā ķermenī un domās.

Latgales košums kempingā pie ezera ar SAUNU DIVIEM par 120€ - GribuAtpusties.lv

Iekārtosieties kempinga numurā ar skatu uz ezeru

Jūs gaida atpūta omulīgā kempinga numurā. Šeit varēsiet paslēpties no apkārtējo acīm un baudīt klusumu. Numurā ir ērta divguļamā gulta, krēsls un žurnālgaldiņš. Maltīšu pagatavošanai te ir omulīga virtuves zona ar ledusskapi, tekošu krāna ūdeni un mikroviļņu krāsniņu. Ārpusē iespējams ieturēt maltīti vai baudīt rīta kafiju, ieklausoties meža putnu dziesmās.

Latgales košums kempingā pie ezera ar SAUNU DIVIEM par 120€ - GribuAtpusties.lv
Latgales košums kempingā pie ezera ar SAUNU DIVIEM par 120€ - GribuAtpusties.lv
Latgales košums kempingā pie ezera ar SAUNU DIVIEM par 120€ - GribuAtpusties.lv

Iepazīstiet Zilo ezeru zemes dažādību Ežezera apkārtnē

Brīnišķīgas Latgales mozaīkveida ainavas, līkločaini lauku ceļi un meža takas, bagātīgs kultūrvēstures pieminekļu klāsts ieskauj Ežezera krāšņo apkārtni. Ežezera krastā atrodas Piloru (saukta arī Piļāru, Piļoru) ozolu birzs, kas ir viena no retajām tīrajām ozolu audzēm Latvijā un ir valsts aizsardzībā kopš 1928. gada. Tāpat Rāznas nacionālā parka teritorijā ir izveidots Jaundomes muižas vides izglītības centrs, kas piedāvā ekspozīcijas apskati – ūdens fauna un flora, ūdens dzīvības izzināšanas nodarbības vides klasē, telpas semināriem un konferencēm, aprīkojuma noma ūdeņu izpētei un putnu vērošanai apkārtnē. Viesošanās Ežezera pusē patiks gan dabas baudītājiem, gan jaunu lietu izzinātājiem.

Gribuatpusties.lv novēl ceļojuma laikā no sirds izbaudīt Latgales ainavas un Ežezera unikalitāti. 

Latgales košums kempingā pie ezera ar SAUNU DIVIEM par 120€ - GribuAtpusties.lv
Kontakti
Atpūtas vieta Ežezers
"Krūmiņi", Krivina, Andzeļu pagasts, Dagdas nov.
+371 25900500
Noteikumi
 • UZMANĪBU! Pēc rezervācijas veikšanas (gan elektroniski, gan citā veidā) tiek uzskatīts, ka Klients sācis izmantot iegādāto pakalpojumu un 14 dienu naudas atmaksa netiek piemērota;
 • Pēc ceļazīmes iegādes veiciet rezervāciju pa tālr. +371 25 900 500 vai e-pastu: [email protected];
 • Ierašanās no plkst. 14.00 līdz 22.00, izbraukšana līdz plkst. 12.00;
 • Mājdzīvnieki ir atļauti pēc pieprasījuma, var tikt pieprasīta papildus maksa;
 • Pirts darbības laiks pēc pieprasījuma;
 • Ja nevarat ierasties kempingā rezervētajā laikā, paziņojiet par to 7 dienas pirms rezervētā datuma. Ja šis nosacījums netiks ievērots, pakalpojuma sniedzējs patur tiesības anulēt ceļazīmi.
Ērtības
SPA zona
Bezmaksas autostāvvieta
Aprīkota virtuve
Iespēja apmesties ar mājdzīvniekiem
Wi-Fi
Izklaides iekšā un ārā
Terase viesnīcā
+7
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
120
Nevarat izvēlēties? Uzdāviniet GribuAtpusties.lv dāvanu karti
Kā izskatīsies dāvanu ceļazīme?
PĒRKU ar rezervāciju