Latvija
Atpakaļ
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:

Labākā Ziemassvētku dāvana vecākiem - mūsu dāvanu komplekti

TOP piedāvājumi
Labākā Ziemassvētku dāvana vecākiem - mūsu dāvanu komplekti

Perfektu dāvanu atrašana vecākiem Ziemassvētku brīvdienu laikā var būt grūts uzdevums. Lai gan daudzi izvēlas tradicionālās dāvanas, piemēram, dažādas ierīces, apģērbu vai kosmētikas komplektus, ir viena neaizmirstama dāvana, kas izceļas starp pārējām - mūsu dāvanu komplekti.

Apsver iespēju uzdāvināt saviem vecākiem ceļojumu, atpūtu un neaizmirstamus piedzīvojumus. Lasi tālāk, un mēs pārliecināsim Tevi, kāpēc iesakām šos svētkus svinēt bez stresa un ar lieliskām dāvanām!


TOP Ziemassvētku dāvanas vecakiem - GribuAtpusties.lv

Atmiņas ir svarīgākas par materiālām dāvanām

Piekritīsi, ka pieredze un atmiņas ir vērtīgākas par tradicionālajām Ziemassvētku dāvanām. Dāvinot saviem mīļajiem vecākiem dāvanu komplektu, Tu ne tikai sniedz viņiem izvēles brīvību, bet arī ļauj viņiem beidzot atpūsties no ikdienas darba.

Ikvienam laiku pa laikam ir vajadzīga izraušanās no rutīnas, jo īpaši mūsu gādīgajiem vecākiem, kuri velta tik daudz laika un uzmanības ģimenes stiprināšanai. Klusā un intīmā SPA vidē vecāki varēs uz mirkli aizmirst savus ikdienas pienākumus un rūpes un stiprināt savu saikni ar kvalitatīvu atpūtu. 

Tavi vecāki ir pelnījuši labāko, piekritīsi? Izvēloties dāvanu komplektu "Luksusa mini atvaļinājums" Tu dāvāsi viņiem greznību un atpūtu, kur par visu padomāts.


Dāvanu komplekts "Luksusa mini atvaļinājums"

Greznas brīvdienas 5* viesnīcā, pasakainā SPA kompleksā jūras krastā vai minerālūdens kūrortā ar priežu smaržu gaisā.

TOP Ziemassvētku dāvanas vecakiem - GribuAtpusties.lv

Pamodini vecākos piedzīvojumu meklētāju garu!

Mēs saprotam, ka katra cilvēka vēlmes ir atšķirīgas. Daži cilvēki dod priekšroku piedzīvojumiem bagātām brīvdienām, bet citi dod priekšroku klusākām un mierīgākām. Mūsu rūpīgi atlasītie dāvanu komplekti būs piemēroti visdažādākajiem ceļojumu stiliem, ļaujot vecākiem izvēlēties maršrutus, kas atbilst viņu unikālajām vēlmēm. 

Neatkarīgi no tā, vai viņi vēlas mājīgu dabas oāzi, pludmales paradīzi vai rosīgu pilsētu. Svarīgākais ir tas, ka šajās brīvdienās Tu sniedz viņiem iespēju izbaudīt vienam otra sabiedrību, kamēr viņi ir brīvi no ikdienas dzīves pienākumiem un atbildības.

TOP Ziemassvētku dāvanas vecakiem - GribuAtpusties.lv
TOP Ziemassvētku dāvanas vecakiem - GribuAtpusties.lv

Dāvanas bez stresa

Svētku dāvanu skrējiens var būt nomācošs, taču jebkurš dāvanu komplekts var palīdzēt Tev no tā izvairīties. Vecākiem tikai jāizvēlas vieta un datums. Nevajag stundām ilgi meklēt vietas, viesnīcas un aktivitātes - tas viss jau ir izdarīts. Turklāt jūsu tuvinieki var aizmirst par īsajiem derīguma termiņiem, jo dāvanu komplekti ir derīgi līdz pat trim gadiem! 

Pietiekami daudz laika, lai izlemtu, un gandrīz nekāda riska, ka dāvana tiks aizmirsta vai izmesta. 

Es ceru, ka man izdevās Tevi pārliecināt, kāpēc dāvanu komplekti ir vislabākā dāvana Taviem gādīgajiem un mīlošajiem vecākiem. 

Dāvini viņiem iespēju stiprināt savstarpēji ciešo saikni, radīt vērtīgas atmiņas un aizbēgt no ikdienas. Padari šo svētku sezonu neaizmirstamu!


Dāvanu komplekts "Karaliskie Ziemassvētki"

Nakts pilsētā vai omulīgā brīvdienu namiņā pie dabas, ceļojums garšu pasaulē elegantā restorānā vai SPA brīži diviem vien... 

TOP Ziemassvētku dāvanas vecakiem - GribuAtpusties.lv