Latvija
Atpakaļ
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:

Pārsteidz savu ģimeni šajos Ziemassvētkos ar lielisku atpūtu!

TOP piedāvājumi
Pārsteidz savu ģimeni šajos Ziemassvētkos ar lielisku atpūtu!

Mēs saprotam, ka gada lielāko svētku laikā atrast ideālas dāvanas visai ģimenei var būt neiespējams uzdevums. Lai gan daudzi izvēlas tradicionālās dāvanas, piemēram, dažādas spēļu konsoles vai saldumu kalnus bērniem un kosmētikas komplektus mīļotajam, ir viena neaizmirstama dāvana, kas izceļas starp pārējām - mūsu dāvanu komplekti. 

Nepalaid garām iespēju uzdāvināt savai ģimenei ceļojumu, atpūtu un neaizmirstamus piedzīvojumus. Lasi tālāk un pārliecinies, kāpēc šos svētkus labāk svinēt mierā un ar lieliskām dāvanām!


Dāvanas Ziemassvētkos ģimenei - GribuAtpusties.lv

Radi kopīgas atmiņas, kas pilnas ar emocijām

Patiesi, mūsdienu cilvēks vairāk nekā jebkad agrāk savas dzīves laikā uzkrāj neskaitāmas lietas. Dažas no tām ir neapdomīgas dāvanas, kurām mums ir jāatrod vieta. Nesagādā šīs galvassāpes saviem bērniem vai mīļotajam cilvēkam. Izvēlies piedzīvojumiem bagātus piedāvājumus, kas raisa atmiņas, nevis tradicionālās Ziemassvētku dāvanas. 

Dāvanu komplekta dāvināšana ne tikai sniedz Tev izvēles brīvību, bet arī nodrošina kvalitatīvu laiku kopā ar visu ģimeni. Ikvienam laiku pa laikam ir nepieciešama izraušanās no rutīnas, jo īpaši ģimenēm, kas ikdienā smagi strādā un mācās.

Iesaku Tev apskatīt mūsu lieliskos piedāvājumus Jūrmalas vadošajās SPA viesnīcās. Mierīga gaisotne, priežu meži un jūras šalkoņa - tā noteikti būs vieta, kur uz brīdi apstāties un atpūsties. Īpaši svētku laikā šeit netrūkst skaistu svētku rotājumu, Ziemassvētku eglīšu un mūzikas Jomas ielas krodziņos, kas piepilda apkārtni ar burvību. Ja negribas vispār nekur braukt, arī Rīga svētku rotā ir brīnišķīga. Un brīvdienas lieliski papildinās kāda no mūsu SPA viesnīcām. 


Dāvanu komplekts "Košas brīvdienas ĢIMENEI"

Pilsētā vai lauku mierā – dāvanu komplekts "Košas ģimenes brīvdienas" ļaus Jums izvēlēties atpūtu, kas patiks kā lieliem, tā maziem!

Dāvanas Ziemassvētkos ģimenei - GribuAtpusties.lv

Dodieties piedzīvojumiem bagātos ceļojumos

Piekritīsi, nav nekā skaistāka par bērna acīm, kas mirdz no prieka? Dzirdēt, kā Ziemassvētku rītā skan mazie solīši, kas dodas pie eglītes. Jā, varbūt rotaļu mašīna vai skaista lelle uzmundrinās bērnu uz pāris dienām, bet mēs iesakām dāvāt viņiem nedēļas pilnas ar šādām "dzirkstelītēm", kad viņi ar nepacietību gaida nākamo ceļojumu, iepazīst vietas, kuras vēl nav izpētījuši, un tad priecājas, kad atgriežas mājās. 

Mums ir kaut kas piemērots visām gaumēm: dažiem var patikt piedzīvojumiem bagātas brīvdienas, citi var dot priekšroku klusākai un mierīgākai atpūtai. Neatkarīgi no tā, vai vēlies mājīgu dabas oāzi, pludmales paradīzi vai rosīgu pilsētu. Svarīgākais ir tas, ka šīs brīvdienas sniegs jums iespēju izbaudīt brīvdienas kopā, kamēr esat brīvi no ikdienas rūpēm.

Dāvanas Ziemassvētkos ģimenei - GribuAtpusties.lv
Dāvanas Ziemassvētkos ģimenei - GribuAtpusties.lv

Dāvanas bez stresa

Svētku plānošana var būt nomācoša, taču jebkurš dāvanu komplekts var palīdzēt Tev no tā izvairīties. Vecākiem tikai jāizvēlas vieta un datums. Nevajag stundām ilgi meklēt idejas, viesnīcas un aktivitātes - tas viss jau ir izdarīts. Mūsu atpūtas eksperti par to ir parūpējušies - piemeklējot ģimenēm labāko un vērtīgāko atpūtu!

Turklāt Tavi tuvinieki var aizmirst par steidzīgajiem derīguma termiņiem, jo dāvanu komplekti ir derīgi līdz pat trim gadiem! Pietiekami daudz laika, lai izlemtu, un gandrīz nekāda riska, ka dāvana tiks izmesta vai nepagūs to izmantot!


Jūrmala, Baltic Beach Hotel & SPA ★ ★ ★ ★ ★

SPA atpūta ar 50% ATLAIDI DIVIEM vai 3 pers. ĢIMENEI - bagātīgas brokastis un kompleksa "Sea Wellness" apmeklējums.

Dāvanas Ziemassvētkos ģimenei - GribuAtpusties.lv

Es ceru, ka man izdevās Tevi pārliecināt, kāpēc dāvanu komplekti un kvalitatīva atpūta ir vislabākās dāvanas Tavai brīnišķīgajai ģimenei. Izmanto iespēju turpināt kopt savas tuvās attiecības, radīt vērtīgas atmiņas un aizbēgt no ikdienas. Dāvā savai ģimenei kvalitatīvu atpūtu! Izkrāso šo svētku sezonu ar košām krāsām!