Tavs pavasaris Tava izvēle!

Īpašas cenas pavasara atpūtai līdz 12.martam
Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Wellton Riga Hotel & SPA Grand Poet Hotel by Semarah Wellton Riverside SPA Hotel Unimars Hotel & SPA Riga Wellton Centrum Hotel & SPA SkyHouse Riga STABU SETA RESIDENCE Bellevue Park Hotel Riga Rixwell Old Riga Palace Hotel Dome Hotel Riga Rixwell Elefant Hotel Monika Centrum Hotels Rija VEF Hotel Rixwell Gertrude Hotel Hilton Garden Inn Riga Old Town Mercure Riga Centre Hotel Riga Islande Hotel
Sanatorijas:
Izklaides:
Hedonic SPA GOMOTO.lv Mārupes Pizza Salons MySpa Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Skaistuma telpa "Kiki" Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Oasis Wellton SPA Centrum BarbershopRiga Studija Forest of Dreams Studija FELLINE SIBI salons Riga Gin Laboratory Sunīši. Fonds Sabiedrībai AQUA VILLA SPA Ķīpsalas peldbaseins Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" Salons Juventa Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Grand Lumeni Superauto - UAB Saugus Vairavimas Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Knockout Barber Shop Vīna telpa ''Tinto'' Restorāns "Da Roberta" "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Wood Religion Barber Shop Jena Motors Restorāns "Beef Room" "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Atrodiet sev labāko atpūtas piedāvājumu
Vairāk nekā 400+ atpūtas piedāvājumu
Personu skaits
Nakšu skaits
Cena
Izklaides kategorijas
:
Derīgums

Rixwell Old Riga Palace Hotel

8,1/10
Rixwell Old Riga Palace Hotel - Viesnīcas Rīgā
Spēkā vēl:
ĪPAŠAIS!
ĀTRI SKATĪT
SPV views: 212
SPV score: 0.52830188679245
Manual rank: -138
Brokastis
Vēlā izrakstīšanās
Dzirkstošais vīns
Ir spēkā līdz 30.12.2024
no 56€
GRIBU
Rixwell Old Riga Palace Hotel - Viesnīcas Rīgā
REZERVĀCIJA internetā
ĀTRI SKATĪT
SPV views: 36
SPV score: 3.7777778055556
Manual rank: 0
Brokastis
Vēlā izrakstīšanās
Dzirkstošais vīns
Ir spēkā līdz 30.04.2024
no 68€
GRIBU
Apskatīti no
Vairāk piedāvājumu
Vairāk informācijas par viesnīcu:

Rixwell Old Riga Palace Hotel

"Rixwell Old Riga Palace Hotel" ★★★★ atrodas sešstāvu Art Deco stila ēkā. Pašā Vecrīgas sirdī, dažu soļu attālumā no Daugavas. 

Izjūtiet Vecrīgas šarmu

Jau pati atrašanās vieta sola piedzīvojumiem un notikumiem pilnas brīvdienas. Šaurās Rīgas ieliņas tā vien aicina iegrimt pastaigu valstībā un ļauties nelielam fantāzijas ceļojumam. Cauri gadsimtiem un laikiem, kad Rīgas bruģi mina zirgu pakavi, tirgus laukumā pulcējās ļaužu masas, lai pirktu un mainītu lauku labumus, skanīgās tirgotāju balsis un sievu smiekli piepildīja visu Rātslaukumu.

Viena no Rīgas vizītkartēm un fotogēniskākajām vietām, protams, ir Melngalvju nams. Tas ir celts 1334. gadā kā Rātslaukuma ansambļa sastāvdaļa. Tam pretim dižā Rolanda statuja, kas sākotnēji kalpoja kā akas rota. Rīgas sargs tur labajā rokā paceltu zobenu, bet kreiso ir atbalstījis uz vairoga ar Rīgas ģerboni.

Rixwell Old Riga Palace Hotel no 56€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Līdz pirkstu galiņiem izjust Rīgu

Nedaudz tālāk atrodas Rīgas Doma laukums, kas tiek uzskatīts par Vecrīgas sirdi - Doma baznīca, Biržas nams un Rīgas Komercbankas ēka ar balkonu. Laukums ir tiešām liels un svētku laikā spēj pulcēt tūkstošus. Tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš šeit izkausēs pat visrūdītāko sirdi. Piparkūku smarža, karstvīns un balzāms ar upeņu sulu, uz ugunskura vārīta tēja, desiņas ar kāpostiem, gaismiņas, ļaužu kņada un bagātais tirgotāju piedāvājums ieraus svētku virpulī ikvienu. Ja vajag "noķert īsto Ziemassvētku sajūtu", šī būs pareizā izvēle!

No Doma laukuma  aizstaigājiet līdz Zviedru vārtiem un Rīgas pilij. Šeit ieliņas jo īpaši šauras un vilinošas. Ja vēlaties ieturēt maltīti, noteikti piestājiet pie kādas no āra kafejnīciņām. Vecrīgas krogi lepojas ar plašu ēdienkartes piedāvājumu, no Eiropas virtuves gardumiem līdz Āzijas asumiņam. Bet vasarā noteikti nobaudiet vietējā alus glāzi. Auksts, gards un putojošs, ar bagātīgu iesala garšu un tīkamo rūgtumiņu uz mēles.

Rūpes par naktsmājām uzticiet "Rixwell Old Riga Palace Hotel"

Šī elegantā viesnīca atrodas vienā no Vecrīgas klusajām ieliņām - Rīgas vēsturiskajā centrā. Viesi noteikti novērtēs viesnīcas klasisko un eleganto dizainu. Viesnīcas restorānā varēsiet baudīt gardus Eiropas virtuves ēdienus, kā arī lobija bārā atsvaidzināties ar tīkamu dzērienu.

Numuri iekārtoti klasiski eleganti

Standarta viesnīcas numuri ir iekārtoti mājīgi un klasiski. Šeit Jūsu netraucētam mieram ērta gulta, galdiņš, skapis un krēsli. Jūsu rīcībā būs arī atsevišķa vannas istaba ar vannu vai dušu un mīkstiem dvieļiem.

Autentiskā divvietīgā dizaina numurā atradīsiet vienu divguļamo vai divas vienguļamās gultas, galdu un krēslus, kā arī televizoru. Numuru raksturo īpašas, modernas interjera iezīmes - atsegtu ķieģeļu sienas, koka sijas un gaišums. Iespējams, šie ir arī klusākie viesnīcas numuri. Katrā gadījumā, ja esat dizaina lietu cienītājs, šis numurs būs lieliska izvēle Jūsu nesteidzīgajām brīvdienām, kuras no sirds Jums novēl visa GribuAtpusties.lv komanda!

Rixwell Old Riga Palace Hotel no 56€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv
Rixwell Old Riga Palace Hotel no 56€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv
Rixwell Old Riga Palace Hotel no 56€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv