Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Monika Centrum Hotels Unimars Hotel & SPA Riga Wellton Riga Hotel & SPA SkyHouse Riga Bellevue Park Hotel Riga Rixwell Elefant Hotel Wellton Riverside SPA Hotel Wellton Centrum Hotel & SPA Grand Poet Hotel by Semarah Metropole Hotel by Semarah STABU SETA RESIDENCE Dome Hotel Riga Hilton Garden Inn Riga Old Town Mercure Riga Centre Hotel
Sanatorijas:
Izklaides:
Hedonic SPA GOMOTO.lv Salons MySpa Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Oasis Wellton SPA Centrum BarbershopRiga AQUA VILLA SPA Studija Forest of Dreams Studija FELLINE Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" SIBI salons Riga Gin Laboratory Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Superauto - UAB Saugus Vairavimas Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Knockout Barber Shop Vīna telpa ''Tinto'' Sunīši. Fonds Sabiedrībai Ķīpsalas peldbaseins Restorāns "Da Roberta" "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Wood Religion Barber Shop Restorāns "Beef Room" Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" Salons Juventa Grand Lumeni Bellevue Park Hotel Riga - dienas atpūta "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Mākslas studija "I am Picasso" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse Activ&SPA
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:

9 aizraujoši akvaparki Baltijā brīvdienām

TOP piedāvājumi
9 aizraujoši akvaparki Baltijā brīvdienām

Ūdens izklaides vienmēr ir laba doma, īpaši, ja laiks aiz loga kļūst vēsāks. Rakstā uzzināsi par labākajiem akvaparkiem un ūdens centriem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kur var aizraujoši pavadīt laiku gan divatā, gan ar bērniem. 

Visas trubas ir Gribu Atpūsties rūdīto šļūcēju pārbaudītas. Tāpēc Tev atliek vien izvēlēties, kur Tavs piedzīvojuma gars Tevi vedīs šoreiz!


Pērnava, Tammsaare Hotel

Aizraujoša ĢIMENES brīvdiena ar AKVAPARKU "Tervise Paradiis" Pērnavā.

9 akvaparki aizraujošām brīvdienām - GribuAtpusties.lv

Akvaparki un ūdenscentri Igaunijā

Lielākais akvaparks Igaunijā

Pērnavas kompleksā "Tervise Paradiis" atrodas Igaunijā lielākais ūdens atrakciju parks. 2,5 st. brauciena attālumā no Rīgas. Ceļš ir skaists un ainavisks - Latvijas jūras piekraste - Saulkrasti, Salacgrīva, Ainaži. Ja dodaties ceļā ar maziem bērniem, pauzēs var ieplānot jaukus piknikus pie jūras. Gar piekrasti ir iekārtotas ērtas atpūtas zonas. 

"Tervise Paradiis" akvaparks piedāvā lielisku skatu uz jūru, kā arī vairākus kalniņus adrenalīna cienītājiem. No 11 metru augstās platformas varēsiet ļauties vairāku desmitu metru šļūcienam un šļakatām. Šeit ir pieejama arī 100 metru gara slidcaurule ar gaismas un skaņas efektiem. "Kalnu upe", visu gadu apsildāmais āra baseins un kokteiļi, neizkāpjot no ūdens. "Tervise Paradiis" kompleksā ir arī saunu centrs "Paradiisi Saunad" ar ļoti plašu izvēli. Biļetes iespējams nopirkt tikai ūdens centra apmeklējumam, gan kopējo, iekļaujot arī pirtis.

9 akvaparki aizraujošām brīvdienām - GribuAtpusties.lv
9 akvaparki aizraujošām brīvdienām - GribuAtpusties.lv

Foto: Tervise Paradiis

Izzinošais un interaktīvais "Atlantis H20 Aquapark"

Netālu no Tallinas Vīmsi pussalā atrodas vēl viens akvaparks "Atlantis H20 Aquapark". Stikla koridors to savieno ar "Tallinn Viimsi SPA" viesnīcu. Diezgan ērti, jo varat apmeklēt ūdens atrakcijas kaut viesnīcas čībiņās un halātā. Tāpat papildu pieejams arī viesnīcas SPA komplekss ar 7 dažādām pirtīm un burbuļvannām, ja ar izklaidēm akvaparkā par maz. 

"Atlantis H2O Aquapark" ir vesela zemūdens pilsēta ar tās unikālajiem iedzīvotājiem un viņu stāstiem, ko var izzināt caur interaktīviem eksponātiem. Akvaparkā ir vairākas jautras ūdens atrakcijas – viļņu baseins un seši slidkalniņi, no kuriem garākais ir virs 120 m. Arī par mazajiem viesiem ir piedomāts - viņus gaida jautrs ūdens atrakciju kalniņš.


Tallina, Tallinn Viimsi SPA

2 jautras naktis + NEIEROBEŽOTS laiks AKVAPARKĀ ĢIMENEI.

9 akvaparki aizraujošām brīvdienām - GribuAtpusties.lv

Ūdens parks dažu soļu attālumā no Tallinas vecpilsētas

Ideāla atrašanās vieta! Tallinas klusā vecpilsētas rajonā blakus parkam ūdens izklaižu cienītājus gaida vēl viens dārgakmens - "Kalev Spa Hotel and Waterpark". Salīdzinoši nesen tas ir piedzīvojis ievērojamu rekonstrukciju un nu lepojas ar to, ka ir viens no lielākajiem ūdens centriem Ziemeļigaunijā. 

Baudīsiet lielo baseinu, pirtis, četrus slidkalniņus, bet mazajiem viesiem - bērnu baseins ar atrakcijām. Turklāt šeit atrodama arī pirts oāze tikai pieaugušajiem - ieeja no 18 gadiem. Viesnīcas viesi var apmeklēt ūdens centru neierobežotā daudzumā un ilgumā.

9 akvaparki aizraujošām brīvdienām - GribuAtpusties.lv
9 akvaparki aizraujošām brīvdienām - GribuAtpusties.lv

Foto: Kalev Spa Hotel and Waterpark

Gaišo domu pilsēta Tartu un akvaparks "Aura"

Tartu ir burvīga Igaunijas pilsēta, viena no Baltijas reģiona senākajām. Šeit veiksmīgi kopā sadzīvo vēsture un mūsdienas. Ideāla izvēle atpūtai kopā ar bērniem. Reti kurš nebūs dzirdējis par zinātnes centru AHHAA vai moderno Nacionālo muzeju padomju slepenajā lidlaukā.

Šeit ūdensmīļus sagaidīs arī akvaparks "Aura". Trīs cauruļu trases, baseins, bērnu baseiniņš un ūdens aizkari, kā arī pirts. 


Tartu , SOHO

Atpūta, akvaparks + centra "AHHAA" apmeklējums ĢIMENEI.

9 akvaparki aizraujošām brīvdienām - GribuAtpusties.lv

Akvaparki Latvijā

Lielākais akvaparks Ziemeļeiropā - "Līvu akvaparks"

Šeit, visticamāk, reti kurš no mums nav bijis! "Līvu akvaparks" Jūrmalas kūrortā ir viens no lielākajiem akvaparkiem Ziemeļeiropā. Plusiņš vecākiem ar bērniem - pirtis ir pieejamas visiem, bez vecuma ierobežojuma. Kamēr, teiksim, divos Lietuvas lielajos akvaparkos Viļņā un Druskininkos pirts zonā tiek glabāts klusums un miers. Ieeja tikai no 18+. Ko obligāti jāizmēģina "Līvu akvaparkā"? Unikālais "Tornado", kas esot vienīgais šāda tipa slidkalniņš Eiropā. Sirds iepukstēsies straujāk, pārbaudīts!

Dinamiskais Ventspils ūdens piedzīvojumu parks 

Šobrīd Ventspils piedāvā daudzas interesantas un izzinošas iespējas ģimenes atpūtai. Nesen durvis vēris vaļā unikālais zinātnes centrs VIZIUM - jēgpilnas un aizraujošas aktivitātes kā maziem, tā lieliem. Šeit arī atrodas salīdzinoši nelielais, bet tai pašā laikā kompaktais Ventspils ūdens piedzīvojumu parks. Baseins ar mākslīgajiem viļņiem, bērnu baseins, "Kalnu upe", kā arī divi slidkalniņi. 

9 akvaparki aizraujošām brīvdienām - GribuAtpusties.lv
9 akvaparki aizraujošām brīvdienām - GribuAtpusties.lv
9 akvaparki aizraujošām brīvdienām - GribuAtpusties.lv

Foto: Ventspils ūdens piedzīvojumu parks

Akvaparki Lietuvā

Polinēzijas salu atmosfēra Viļņā - akvaparks "Vichy"

Daudz un dažādas ūdens izklaides, kalniņi un spēļu pasaule pašiem mazākajiem apmeklētājiem. Adrenalīna cienītājiem obligāti ir jāizmēģina 152 m garais "Fidži tornado". Maksimālais slīdēšanas ātrums šeit var sasniegt pat 60 km/st., kas ir kārtīga rikšotāja ātrums. 

Bet pats populārākais "Vichy" akvaparkā ir kalniņš  "Maori kliedziens". To nespējot bez dvēseles kliedziena pārvarēt pat pieredzējuši karotāji. Atrakcija darbojas pēc sviras principa un ļauj uz mirkli izbaudīt īstu bezsvara stāvokli. Ja izlemsiet pakarsēties pirtīs, pieejama atvērtā zona ar 2 pirtīm un pirts zona 3.stāvā, kas paredzēta apmeklētājiem no 18 gadiem. Izvēle šeit tiešām plaša. 


Viļņa, "Vichy" ūdens parks

4 stundu ūdens un pirts prieki "Vichy" akvaparkā VIENAM.

9 akvaparki aizraujošām brīvdienām - GribuAtpusties.lv

Druskininku ūdens parks un zaļā kūrorta valdzinājums

Druskininku kūrorts ir viens no senākajiem Lietuvā. Zaļi meži apkārt, sanatorijas, SPA viesnīcas un vesels klāsts atveseļojošu procedūru. Ja plānojat braucienu uz šo pusi, noteikti iesakām doties uz vairākām dienām. Lai paspētu gan apkārtni apskatīt, gan sevi palutināt. Druskininku akvaparks piedāvā tropu svelmi un aizraujošas izklaides Nemunas upes krastā. Kalniņi lieliem un maziem, baseini un pirts zona pieaugušajiem.

Ļoti daudz ūdens izklaižu Palangā

"Atostogų parkas - Natura termo SPA" ir lielākais veselības un atpūtas komplekss Lietuvas rietumos. Izklaides iekšā un ārā, dabiskā dzintara pirts "Saules",  10 iekštelpu baseini, 6 āra baseini, bērnu atpūtas atrakcijas. Viesu ērtībām - nakšņošana viesnīcā vai guļbaļķu villās.

Pēc kārtīgām ūdens izpriecām noteikti iesakām apskatīt skaisto Palangu. Iespaidīgais Palangas mols, slavenā Basanavičus gatve ar izklaižu un atpūtas iespējām, izglītojošais Palangas Dzintara muzejs un piejūras veloceliņi - sakārtota infrastruktūra aizraujošiem velo piedzīvojumiem. 


Palanga, Atostogų parkas - Natura termo SPA

Ļoti daudz ūdens izklaižu Palangā ĢIMENEI vai DIVIEM.

9 akvaparki aizraujošām brīvdienām - GribuAtpusties.lv

9 akvaparki aizraujošām brīvdienām - GribuAtpusties.lv

Foto: Atostogų parkas - Natura termo SPA