Ieslēdz atpūtu

Latvija
Atpakaļ
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Atrodiet sev labāko atpūtas piedāvājumu
Vairāk nekā 400+ atpūtas piedāvājumu
Personu skaits
Nakšu skaits
Cena
Izklaides kategorijas
:
Derīgums

"Vichy" ūdens parks

8,0/10

"Vichy" akvaparks - lieliska izklaides un atpūtas vieta. Polinēzijas salu eksotika ar ūdens priekiem un pirts oāzi. Izvēlieties piedāvājumu šeit!

Lasīt vairāk
"Vichy" ūdens parks - Viesnīcas Viļņā
ĀTRI SKATĪT
SPV views: 40
SPV score: 0
Manual rank: 0
VIENAM
Ilgums: 4 st.
VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS
Ir spēkā 6 mēn. no iegādes datuma
34€
GRIBU
"Vichy" ūdens parks - Viesnīcas Viļņā
ĀTRI SKATĪT
SPV views: 39
SPV score: 0
Manual rank: 0
VIENAM
Ilgums: 4 st.
VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS
Ir spēkā 6 mēn. no iegādes datuma
29€
GRIBU
Apskatīti no
Vairāk piedāvājumu
Vairāk informācijas par viesnīcu:

"Vichy" ūdens parks

Ja ir vēlme doties nelielā ceļojumā, tad kaimiņzeme Lietuva var kļūt par lielisku galamērķi. Īpaši jau tad, ja Jūs vilina ūdens prieki, jo šī valsts izceļas ar plašu SPA un ūdens atrakciju parku piedāvājumu.

Dažāda veida SPA procedūras un pirts prieki pieejami labākajās viesnīcās, taču, ja vēlaties izbaudīt nedaudz aktīvāku atpūtu, tad ūdens parks būs teicama izvēle.

Viens no populārākajiem, par ko noteikti dzirdējuši daudzi, ir Vichy ūdens parks, kas atrodas Viļņā. Tā ir iespēja ne tikai izbaudīt aizraujošu atpūtu, bet arī apskatīt skaisto pilsētu, kas noteikti patiks visiem - kā lieliem, tā maziem. Tieši šī iemesla dēļ akvaparka apmeklējums kļūs par lielisku brīvdienu plānu visai ģimenei.

"Vichy" ūdens parks Viļņā no 29€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Akvaparks atrodas pašā Viļņas sirdī, un atpūtniekus tur sagaida deviņi aizraujoši ūdens kalniņi, masāžas saloni, pirts prieki, ūdens bāri un tropiska atmosfēra. Pēc kārtīgas atpūtas izsalkumu varēsiet remdēt akvaparka bistro.

Pie mums varat izvēlēties sev tīkamu atpūtas piedāvājumu - ūdens priekus ar pirts apmeklējumu vai bez. Atkarībā no izvēles, mazliet mainās arī piedāvājuma cena. Gan viens, gan otrs piedāvājums paredz bezrūpīgu atpūtu 4 stundu garumā.

Kompleksā atrodas piecas dažādas pirtis ar rosinošiem nosaukumiem ''Sausums Havaju salās'', ''Tropiskais karstums'', ''Pēcpusdienas atpūta Kiribati'', ''Taiti migla'' un ''Ekvatoriālie stari''. Pēc kārtīgas izkarsēšanās īpašu baudījumu dos sniega istabas apmeklējums, kur redzamas īstas sniegpārsliņas. Izvēloties piedāvājumu, kur iekļauts pirts apmeklējums, varēsiet izbaudīt arī atslābinošo dušu ''Tropiskais lietus''.

Ūdens parkā izveidotas elpu aizraujošas trases - novērtējiet piedāvājumu un izvēlieties sev tīkamāko vai izmēģiniet tās visas! Jūs varat izbaudīt bezsvara stāvokli trasē ''Maori kliedziens'' vai traukties ''Fidži tornado'' ar ātrumu 60 km/h. Savukārt mierpilnu relaksāciju nodrošinās plunčāšanās ''Delfīnu jūrā'' vai džakuzi.

Akvaparka apmeklējums noteikti būs arī laba dāvanas ideja, jo tādu atpūtu no sirds izbaudīs ikviens! Pie reizes tā būs arī interesanta ekskursija, jo Lietuva dāvā daudz skaistu iespaidu.

"Vichy" ūdens parks Viļņā no 29€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv
"Vichy" ūdens parks Viļņā no 29€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Pagariniet atpūtu, izvēloties kādu no nakšņošanas piedāvājumiem

Pēc aizraujošas dienas ūdens atrakciju parkā tā vien gribas laiski atpūsties, nevis jau domāt par došanos mājup. Pagariniet savu atpūtu, uzkavējoties Lietuvā ilgāk!

Nakšņošanas piedāvājumi Lietuvā pieejami plašā klāstā - viesnīcas Viļņā un netālu no tās nodrošina komfortablu atpūtu, izvēlieties sev tīkamo!

Svarīgākie aspekti, izvēloties naktsmītni, ir tās atrašanās vieta, piedāvājuma cena, papildus iespējas, piemēram, brokastis numuriņā, sagaidīšanas dzēriens vai kādas īpašas dāvanas. Mūsu piedāvājumā atradīsiet visdažādākās iespējas - gan nakšņošanu divatā, gan arī ģimenisku atpūtu komfortablā numurā.

Pēc relaksēšanās akvaparkā un viesnīcas numuriņā varat doties ekskursijā par Viļņu, izbaudot gan senatnīgu noskaņu, gan mūsdienīgas vēsmas.

Atpūta Viļņā noteikti nav iedomājama bez pastaigas pa vecpilsētu un labi zināmo apskates objektu izpētes - Trīs Krustu kalns, Austras vārti un majestātiskā Viļņas katedrāle ir tikai niecīga daļa no vietām, ko vērts apciemot.

Vichy ūdens parks būs neaizmirstams piedzīvojums, kas ļaus izbaudīt tropisku noskaņu neatkarīgi no gadalaika. Pieejamā cena un aizraujošie iespaidi, ko šāda atpūta sniedz, padara to par lielisku iemeslu brīvdienai Lietuvā!