Latvija
Atpakaļ
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
59
59
_site.advantage_value.bta_insurance
Pērciet atpūtu un saņemiet   karti PAR BRĪVU
Zemākās cenas garantija
Naudas atgriešana 14 dienu laikā Atpūtas rezervācija internetā
Vai ir kādi jautājumi? Piezvaniet: +371 26001060

No vēsturiskiem līdz mūsdienu lokiem

Jūsu atpūtā iekļauts:
 • Šaušanas apmācība ar dažādu veidu neaprīkotiem lokiem (angļu garo, jātnieku, rekursīvo) + ar aprīkotu mūsdienu Olimpisko loku VAI ar aprīkotu medību loku (kompaktloks) - 1 reizi, 2,5 stundas;
 • Piknika vieta;
 • Skatu tornis;
 • Bezmaksas autostāvvieta;
 • Ceļazīme derīga DIVIEM;
 • Ceļazīme derīga VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS;
 • Ceļazīme derīga 36 mēnešus no iegādes datuma: 12 mēnešus kā ieteiktā dāvana + 24 mēnešus kā GribuAtpusties.lv dāvanu karte.

Ar aktīvās atpūtas centru "AKOTI" vienmēr būs trāpīts desmitniekā!

Aktīvās atpūtas centrs "AKOTI" ir īsta brīvdabas šautuve Ogres novadā, kas piedāvā izmēģināt veiksmi šaušanā ar loku, arbaletu un cirvju un zvaigznīšu mešanā, kā arī iepazīt un izmēģināt dažāda veida pneimatiskos ieročus. Lai arī kādu ieroci Jūs neturētu rokās, Jūs pārpildīs spilgtas emocijas un adrenalīns! Laiks pārbaudīt, cik trāpīgs šāvējs esat.

Pēc aktīvas un azartiskas atpūtas plašā atpūtas centra teritorijā Jūs gaida arī citas izklaides - lielas šūpoles, skatu tornis, labirints, kā arī labiekārtotas piknika vietas.    

No vēsturiskiem līdz mūsdienu lokiem DIVIEM 59€ - GribuAtpusties.lv
No vēsturiskiem līdz mūsdienu lokiem DIVIEM 59€ - GribuAtpusties.lv
No vēsturiskiem līdz mūsdienu lokiem DIVIEM 59€ - GribuAtpusties.lv
No vēsturiskiem līdz mūsdienu lokiem DIVIEM 59€ - GribuAtpusties.lv

No vēsturiskiem līdz mūsdienu lokiem DIVIEM 59€ - GribuAtpusties.lv
Kontakti
Aktīvās atpūtas centrs "AKOTI"
“Jauncaunes”, Lauberes pagasts, Ogres novads, LV-5044.
Latitude 56.788333 Longitude 25.077 vai GPS N 56 47.300 E 25 04.620 | No Kurzemes, Sēlijas, Rīgas, Latgales visērtāk braukt pa relatīvi jauno autoceļu P80/E22/A6 Rīga – Koknese – Daugavpils – Maskava, kurš sākas pie Tīnūžiem. Starp 29. un 30. kilometru (kilometru stabi) nogriezties Madlienas virzienā gar jauno “Avārijas Brigādes” izklaides parku. Pēc 2 km būs Lauberes pagasta robežzīme (pusceļā labajā pusē redzams mobilo sakaru tornis/antena). Vēl pēc 200 m krustojums: Madliena 10 km, Lēdmane 4 km, Laubere 9 km. Labajā pusē autobusu pietura “Krodzinieki”. Jābrauc aiz pieturas pa labi – tieši pretī Lauberes ceļam (grants ceļš ar nelielu norādi “Jauncaunes”). No Vidzemes puses uz šo krustojumu var atbraukt caur Madlienu (pa asfaltu) vai Suntažiem – Lauberi (pa grants ceļu). Labajā pusē būs karjers/dīķis. Pāri mazai upītei (Aviekste) un krustojumā (0,7 km no asfalta) griezties pa kreisi (ceļš nedaudz pret kalnu). Garām mājām “Tiltnieki” (1,1 km no asfalta), turoties pa lielāko ceļu. Tālāk garām mājām “Caunes” (1,8 km no asfalta). Ceļš strauji griežas pa kreisi un pēc 200 m pa labi. Pagriezienos nelielas norādes – bultiņas. Jābrauc līdz stāvvietai ceļa galā (2,5 km no asfalta), kur redzama šautuve un mājiņas ar zaļiem jumtiem. Neskaidrību gadījumā zvaniet +371 29492239.
Noteikumi
 • UZMANĪBU! Pēc rezervācijas veikšanas (gan elektroniski, gan citā veidā) tiek uzskatīts, ka Klients sācis izmantot iegādāto pakalpojumu un 14 dienu naudas atmaksa netiek piemērota;
 • Pēc ceļazīmes iegādes nepieciešama iepriekšēja rezervācija;
 • Aktīvās atpūtas centra "AKOTI" darba laiks: I-V 10.00-15.00; VI 11.00-15.00; VII 11.00-14.00;
 • Ierodoties, līdzi jāpaņem izdrukāta ceļazīme;
 • Ļoti ieteicams ērts, laika apstākļiem atbilstošs sporta apģērbs;
 • Ja nevarat ierasties rezervētajā laikā, lūdzam iepriekš paziņot par to. Ja šis nosacījums netiks ievērots, ceļazīme tiek uzskatīta par izmantotu.
Izvēles:
Šaušanas apmācība ar dažādu veidu neaprīkotiem lokiem (angļu garo, jātnieku, rekursīvo) un aprīkotu mūsdienu Olimpisko loku
59
Kā izskatīsies dāvanu ceļazīme?
PĒRKU ar rezervāciju
Tagad atpūtu Ogres nov. meklē 2 cilv. Pasteidzieties arī jūs!
Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu