Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Monika Centrum Hotels Unimars Hotel & SPA Riga Wellton Riga Hotel & SPA SkyHouse Riga Bellevue Park Hotel Riga Rixwell Elefant Hotel Wellton Riverside SPA Hotel Wellton Centrum Hotel & SPA Grand Poet Hotel by Semarah Metropole Hotel by Semarah STABU SETA RESIDENCE Dome Hotel Riga Hilton Garden Inn Riga Old Town Mercure Riga Centre Hotel
Sanatorijas:
Izklaides:
Hedonic SPA GOMOTO.lv Salons MySpa Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Oasis Wellton SPA Centrum BarbershopRiga AQUA VILLA SPA Studija Forest of Dreams Studija FELLINE Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" SIBI salons Riga Gin Laboratory Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Superauto - UAB Saugus Vairavimas Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Knockout Barber Shop Vīna telpa ''Tinto'' Sunīši. Fonds Sabiedrībai Ķīpsalas peldbaseins Restorāns "Da Roberta" "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Wood Religion Barber Shop Restorāns "Beef Room" Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" Salons Juventa Grand Lumeni Bellevue Park Hotel Riga - dienas atpūta "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Mākslas studija "I am Picasso" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse Activ&SPA
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:

Ko darīt un redzēt Druskininkos?

TOP piedāvājumi
Ko darīt un redzēt Druskininkos?

Druskininki ir slaveni ar savām viesnīcām, SPA un minerālūdeni. Šeit ir daudz sanatoriju. Taču netrūkst arī aizraujošu un interesantu apskates vietu kūrortā un apkārtnē. Tāpēc esam Jums sarūpējuši apskates vietu ceļvedi, kas palīdzēs Jums vieglāk saplānot savu ceļojumu.

Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv

Pastaiga pa pilsētu: parki, krastmala, muzikālā strūklaka

Uz Druskininkiem nav obligāti jādodas tikai tad, kad gribas stiprināt veselību. Uz šejieni ir vērts atbraukt, ja gribas vienkārši atpūsties vai interesanti un aktīvi pavadīt laiku.

Druskininkus ieskauj priežu meži, pilsētas centrā ir daudz apstādījumu un lieli parki. Cilvēki rīko piknikus, brauc ar velosipēdiem, pastaigājas. Viss apburoši rāmi un plūstoši!

Var piesēst uz soliņa, baudīt sauli un lasīt grāmatu, šeit ir interesanti arī vēlā rudenī. Ļoti iecienīta atpūtnieku vieta, kurp doties pastaigā vai braukt ar velosipēdu, ir pie Druskoņa ezera. 


"Eglės sanatorija" Druskininkos

VISS IEKĻAUTS tipa atpūta - pilna ĒDINĀŠANA, SPA, procedūras.

Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv

Blakus ir slavenais Vijuneles parks, kurā ērti ne tikai pastaigāties, bet arī atvilkt elpu, skaisti iekārtotajās atpūtas vietās. Aprīļa beigās parks pārvēršas par narcišu paradīzi, to šeit zied tūkstošiem! Un tik apburoši smaržo!

Un pašā Druskininku centrā atpazīstamākais kūrorta simbols: slavenā muzikālā strūklaka. Vakarā ir īpaši skaisti, kad strūklaka iemirdzas dažādās krāsās.

Viesnīcas Vita, Violeta, Galia, Europa Royale DruskininkaiBest Baltic Hotel un citas, kas atrodas kūrorta centrā, piedāvā lieliskas iespējas nakšņošanai, izklaidei un SPA atpūtai, padarot uzturēšanās Druskininkos vēl labāku. 

Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv

Izklaides zem jumta

Druskininki ir unikāli ar to, ka šeit visu gadu ir ko darīt - kā vasarā, tā ziemā. Ziemas atrakciju parkā zem jumta "Snow Arena" labi jūtas gan prasmīgi slēpotāji un iesācēji, gan ģimenes ar bērniem un draugu vai kolēģu grupas. Sniega arēnai ir ko piedāvāt arī profesionāliem sportistiem.

Un pats interesantākais ir tas, ka pēc ziemas prieku baudīšanas uzreiz var iegrimt visīstākajos tropos, līdz kuriem trošu vagoniņš pāri Nemunai aizvedīs vien pārdesmit minūtēs. 

Zem jumta izvietotajā Druskininku ūdens atrakciju parkā visu gadu ir 30 grādu silts. 30 tūkst. kv. m lielais komplekss piedāvā daudzas ūdens aktivitātes, slidkalniņus, 22 pirtis un vēl vairāk. Milzīgās palmas un baseinu debeszilais ūdens liks Jums justies kā citā pasaules malā. 


SPA VILNIUS Druskininkai

 2 nakšu SPA atpūta dabas ielokā ar VAKARIŅĀM DIVIEM.

Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv

Un kas tad ir Druskininki bez sāls (tulkojumā no lietuviešu valodas "druska" nozīmē "sāls")? Apmeklējiet šeit esošo Druskas studiju, kur varēsiet ne tikai aplūkot no sāls veidotās skulptūras, bet arī piedalīties radošajās darbnīcās.

Vēl viena interesanta aktivitāte Jūs gaida uzņēmumā "Romnesa", kas atrodas netālu no Druskininkiem, Jaskonys ciemā. Šeit redzēsiet, kā izskatās šakotis cepšana, uzzināsiet vairāk par šo unikālo lietuviešu gardumu, varēsiet to nogaršot un paši izcept īstu šakoti. Bet tūrisma mītnē "Ignė", kas atrodas turpat blakus, var rezervēt nakšņošanu.

Druskininku pilsētā netrūkst arī tradicionālo pilsētas izklaižu - piemēram, boulinga, āra vai galda tenisa, virtuālās realitātes un ilūziju istabas, dažādās kafejnīcas un restorāni.

Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv

Druskininku muzeji - no Čurļoņa līdz skulptūrām

Druskininku kultūras telpa ir cieši savijusies ar slaveno lietuviešu gleznotāju un komponistu Mikaloju Konstantīnu Čurļoni, kurš kādreiz šeit dzīvoja. Viņa bērnības mājas tagad ir muzejs.

Šeit var apskatīt M. K. Čurļoaņ darbus, reprodukcijas, notis, mūzikas ierakstus, grāmatas, mākslas albumus, izstāžu katalogus un suvenīrus.

Interesants ir muzejs "Echo of Girios", kas atrodas mājā "uz vistas kājas". Muzejā ir ekspozīcijas par meža dzīvnieku tēmu, apskatei izliktas koka skulptūras un kokgriezumi.


Druskininki, Grand SPA Lietuva ★ ★ ★

2 naktis, SPA, pusdienas vai VAKARIŅAS + PROCEDŪRAS DIVIEM.

Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv

Vienā no skaistākajām Druskininku villām atrodas Druskininku pilsētas muzejs, kurā uzzināsiet daudz interesanta par kūrorta bagāto vēsturi.

Arī tēlniecības mākslas cienītājiem Druskininkos būs ar ko pamielot acis. Visā pilsētā ir daudz dažādu skulptūru. Atsevišķi vēlamies izcelt Mūzikas laukumu iepretim Druskininku mūzikas skolai, kur atrodas septiņas skulptūras, kas simbolizē septiņas notis. Šeit atrodas arī skulptūru parks, kas veltīts slavenajam 20. gadsimta tēlniekam Žakam Lipšičam no Druskininkiem.

Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv

Druskininku daba: miers, zaļums un burvīgi skati

Druskininku TOP apskates vietu sarakstā noteikti ir visu gadu strādājošais trošu pacēlājs. Tam ir svarīga komunikācijas funkcija – savienot abus Nemunas upes krastus. Bet, protams, vispirms tā ir lieliska izklaide, kas jāizmēģina, atrodoties Druskininkos.

Aptuveni 1 km attālums un 40 m augstums ļauj baudīt skatus uz Nemunu, kas vijas cauri mežiem. Tā ir unikāla sajūta pacelties pāri pilsētai, automašīnām, kas pārvietojas zemāk, cilvēkiem un koku galotnēm. Un jo īpaši - pacelties virs ūdens un pa pacēlāja panorāmas logiem redzēt uzreiz abus Nemunas krastus! Trošu pacēlājs noteikti ir Druskininku apskates objekts, kas ir jāapmeklē.

Ja vēlaties pilnībā iegrimt dabas pasaule, izvēlieties pastaigu pa Saules taku. Saules taka atrodas nedaudz tālāk no pilsētas un sagaida ar lieliskiem dabas skatiem – meža ieloks, ko izdaiļo netālu tekošā mazā upīte, un soliņi, tiltiņi, kā arī lapenes nesteidzīgiem piknikiem dabā. Būtu grūti atrast labāku vietu, kur palikt klusumā, mierā un ieelpot svaigu gaisu.

Ja meklējat atpūtas un nakšņošanas piedāvājumus nomaļākās un klusākās kūrorta vietās, ir vērts aplūkot viesnīcu Medea Spa, Goda vai netālu no Druskininkiem izvietotās lauku tūrisma sētas Ignė piedāvājumus.

Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv

Atklājumi Druskininku apkārtnē: etnogrāfiskie ciemati, partizānu bunkuri, muzeji

Bet ko darīt, ja esi Druskininkos uzkavējies ilgāku laiku un visu izmēģinājis, vai arī esi vienkārši nemierīgs ceļotājs un vēlies ieraudzīt kaut ko vēl? Druskininki atrodas ļoti izdevīgā vietā. 

Pavisam netālu no Druskininkiem atrodas leģendārā Raigardo ieleja, lielākais ainavu liegums Lietuvā (1095 ha). Leģenda vēsta, ka lielu un bagātu pilsētu, kas šeit atradās senatnē, aprija zeme par tās iedzīvotāju smagajiem grēkiem, kuri pastāvīgi mielojās un svinēja, galu galā saniknojot dievus.

Lāsta pārņemta, pilsēta trīcēja un sabruka, un tās vietā izveidojās milzu ieplaka. Katru vakaru virs ielejas dzirdama pazemes zvanu skaņa: tie ir pilsētas iedzīvotāji, kas sauc pēc žēlastības un meklē izeju no pazemes. 


Druskininki, UPA Medical SPA ★ ★ ★ ★

2 nakšu programma "Veselības malks" VIENAM vai DIVIEM.
Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv

Saskaņā ar leģendu, izeju noslēdz Velna akmens ielejas malā, netālu no Švendubrės ciema. Aprakto asaras saplūst pazemes ezerā: no šejienes esot arī cēlies Druskininku sāļais ūdeņs.

Taču, ja gribas ieraudzīt patiesi autentisku, senatnīgu Lietuvas lauku vidi, jādodas nedaudz tālāk Dzūkijas dzīlēs un jāapmeklē Musteikos vai Dubininko etnogrāfiskie ciemi.

Dzūkija izceļas arī ar savu pēckara brīvības cīnītāju sparu, jo šeit pretestība padomju okupācijai, iespējams, bija visspēcīgākā Lietuvā. Tiem, kam interesē šī perioda vēsture, ir lieliska iespēja apmeklēt atjaunotos partizānu bunkurus. Piemēram, Juozo Balčiaus-Balučio bunkuru.

Netālu no Druskininkiem atrodas Grūtas parks, kur izstādīti bijušās okupācijas simboli - padomju līderu skulptūras un citi padomju impērijas mantojumi.

Unikālā Merkinė: no mājas uz vistas kājas līdz mistiskai piramīdai

Un vēl viens interesants un apskates vērts galamērķis ir Merkinė. Tā atrodas tikai pusstundas brauciena attālumā no Druskininkiem. Šeit jāapmeklē 26 m augstais skatu tornis, no kura paveras burvīgs skats uz Nemunu, kas vijas cauri mežiem, vecajā pareizticīgo baznīcā izvietotais mūsdienīgais muzejs, kas stāsta par Merkinė neparasto vēsturi. 

Un, protams, iespaidīgā Merkinė piramīda, kas atrodas tuvējā ciemā. Netālu ir vēl viena māja uz vistas kājas. Tiešām izskatās kā no pasakas.

Sagatavojiet savus telefonus, jo no skatu torņa paveras pasakaini skati uz Nemunas līkločiem un nebeidzamajiem mežiem. 

Vēl viena unikāla vieta Merkinė ir krodziņš "Šilo Kopa". Šis ģimenes pārvaldītais krogs, kas atrodas vienkāršā vecā koka mājā un pārsteidz ar savu izcilo ēdienkarti. Pateicoties saimnieka un reizē šefpavāra izdomai un talantam, tradicionālie un vēsturiskie ēdieni atklājas ne tikai ar negaidītām krāsām un garšām, bet arī ar pārsteidzošu tekstūru.

Protams, gan Druskininkos, gan Dzūkijā ir daudz vairāk lielisku vietu, kuras mēs šeit neesam pieminējuši. Tāpēc ceļosim, draugi! 

Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Druskininkos? - GribuAtpusties.lv