Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Mercure Riga Centre Hotel Wellton Centrum Hotel & SPA SkyHouse Riga Bellevue Park Hotel Riga Wellton Riga Hotel & SPA Rixwell Elefant Hotel STABU SETA RESIDENCE Pullman Riga Old Town Wellton Riverside SPA Hotel Monika Centrum Hotels Dome Hotel Riga Grand Poet Hotel by Semarah Hilton Garden Inn Riga Old Town Unimars Hotel & SPA Riga
Sanatorijas:
Izklaides:
Salons MySpa AQUA VILLA SPA GOMOTO.lv Hedonic SPA Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Skaistuma telpa "Kiki" Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Oasis Wellton SPA Centrum BarbershopRiga Studija Forest of Dreams Studija FELLINE SIBI salons Riga Gin Laboratory Sunīši. Fonds Sabiedrībai Ķīpsalas peldbaseins Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Superauto - UAB Saugus Vairavimas Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" Salons Juventa Grand Lumeni Knockout Barber Shop Vīna telpa ''Tinto'' Restorāns "Da Roberta" "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Wood Religion Barber Shop Mākslas studija "I am Picasso" Restorāns "Beef Room" Bellevue Park Hotel Riga - dienas atpūta "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse Activ&SPA
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:

Pārsteidzošā Palanga - Lietuvas vasaras rezidence

TOP piedāvājumi
Pārsteidzošā Palanga - Lietuvas vasaras rezidence
Palanga ir Lietuvas populārākais piejūras kūrorts, kas atpūtniekus piesaista ar relaksējošu atmosfēru, daudzveidīgiem atpūtas pakalpojumiem un izklaidēm visas nakts garumā! 

Un to ir vērts apmeklēt ne tikai Baltijas jūras smilšainās pludmales, kāpu un priežu mežu dēļ, bet arī, lai iepazītu šī kūrorta bagāto kultūrvēsturisko mantojumu vai ļautos azartiskiem piedzīvojumiem. Nāc man līdzi nelielā ceļojumā - pastāstīšu, kas man patika!

Palanga, "Atostogų parkas"

1, 2 vai PAT 3 naktis ar daudz ūdens izklaidēm Palangā DIVIEM vai ĢIMENEI.

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

Pirmkārt, Palanga ir bagāta ar arhitektūras objektiem, modernās mākslas muzejiem, kā arī aktīvās atpūtas iespējām. Tā noteikti ir arī visu velomīļu paradīze. Palangu raksturo labi attīstīta veselības, sporta un atpūtas infrastruktūra, SPA viesnīcas un aktīva kultūras dzīve. Un, protams, šeit nebūsi gluži viens, jo vasarā par atpūtnieku trūkumu pilsētā nevar sūdzēties!

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

TOP izklaides vietas Palangas un Klaipēdas apkaimē

Mazo bērnu magnēts ir dinozauru parks Radaiļos (Dino parkas Radailiai, 20 min, no Palangas). Radaiļu džungļi ir mājvieta daudziem savvaļas dinozauriem, te ir arī 5D kino, karuseļi, spoguļu labirints, ūdens velosipēdi, batuti, sikspārņu kalns, mini zooloģiskais dārzs un daudz kas cits.

Pirmais miniatūru parks Lietuvā - Babilono sodai, ir 4 ha pārsteigumu. Parkā ir izvietotas pasaulē slavenāko arhitektūras būvju miniatūras. Varēsiet nobildēties pie slavenās Sidnejas operas, Londonas tilta vai Triumfa arkas. Un tas viss vienuviet!


Palanga, sanatorija GRADIALI

VISS IEKĻAUTS tipa atpūta ar PILNU ĒDINĀŠANU, procedūrām, SPA un baseiniem DIVIEM vai ĢIMENEI.

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

Mans maršruts pēc Palangas vienmēr ved arī uz Klaipēdu. Te ir arī pilsētas zoodārzs. Bet, protams, slavenākie un zināmākie tūrisma objekti ir Lietuvas Jūras muzejs un delfinārijs.

Jau nokļūšana līdz tam ir aizraujoša - ar prāmi. Jūras muzeja akvārijā dosieties ceļojumā pa 25 metrus garu tuneli ar caurspīdīgām sienām, kas ierīkots zem galvenā 750 kubikmetrus lielā baseina. Unikāla iespēja tik tuvu novērot dažāda izmēra un skata zivis.

Redzēt dzīvajā šos graciozos un skaistos jūras zīdītājus - delfīnus, ir maģiski! Ne velti, delfīnus bieži dēvē par visgudrākajiem dzīvniekiem pasaulē!

Palangas Botāniskais parks (Birutes parks)

Man patīk pastaigas dabā un tāpēc pie sirds iet arī Palangas Botāniskais parks, kas ir viens no skaistākajiem Lietuvā. Tas ir pilns ar strūklakām, skulptūrām, ziediem, košumkrūmiem, dīķiem, kuros peld pīles un gulbji, majestātiskām ēkām un izglītojošām takām. 

Parkā atrodas arī 500 metrus garā Birutes pludmale, kurai ir piešķirts starptautiskais "Zilā karoga" sertifikāts. Parka vēsture iestiepjas 19. gadsimtā.

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

Palanga Dzintara muzejs

Botāniskā parka centrā atrodas grāfa Tiškeviča savrupmāja, kurā 1963. gadā tika dibināts Palangas Dzintara muzejs.

Dzintara muzejs izceļas ar savu unikalitāti un pasaulslaveno dzintara kolekciju, kurā ir vairāk nekā 30 000 eksponātu. Muzejā varēsiet iepazīt dzintara vēsturi un īpašības, grāfu Tiškeviču dzīvi un darbu.

Mazajiem apmeklētājiem izveidots īpašs izglītojošu spēļu laukums.

Pēc izstādēm varēsi baudīt aromātisku kafijas tasi un gardu kūciņu muzeja kafejnīcā, no kuras terases paveras brīnišķīgs skats uz parku.

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

Birutes kalns

Simtgadīga priežu meža ieskautais Birutes kalns, kura virsotnē atrodas 19.gs. celtā neogotikas stila kapela - vēl viens Palangas kūrorta akcents, kuru nevajadzētu aizmirst apskatīt, pastaigājoties pa Botānisko parku.

Un te mazliet vēstures - Birutes kalns ir viena no slavenākajām Lietuvas dižkunigaitijas svētvietām un, iespējams, valdnieces Birutes kapa vieta. Pētniekiem nav drošas atbildes uz jautājumu, kas patiesībā bija Birute – dieviete, vaidelote, valdniece, svētā vai, iespējams, nedaudz no katras. Tomēr leģenda par Biruti un valdnieku Ķēstuti ir dzīva joprojām. Vai esi dzirdējis to? Nē? Jādodas būs uz Palangu.

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

Lietuviešu Pasaku parks

Blakus Palangas Botāniskajam parkam Tevi gaidīs valdzinošais un rotaļīgais Palangas Pasaku parks, kas atklāts 2016. gadā.

Šis brīvdabas interaktīvais laikmetīgās mākslas parks piedāvā slavenu lietuviešu mākslinieku skulptūras, kas veidotas pēc lietuviešu pasaku motīviem. Katru skulptūru var ne tikai apskatīt, bet arī  dzirdēt un sajust tās stāstu – lietuviešu vai angļu valodā.


Palanga, Vanagupe 

★ ★ ★ ★ ★

Grezna SPA atpūta Palangā ar diviem SPA centriem, ēdināšanu un 5* komfortu.

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

Antana Monča māja-muzejs

Līdzās Pasaku parkam atrodas Antana Monča māja-muzejs. Šeit var aplūkot slavenā 20. gadsimta mākslinieka A. Monča gleznas. Dzimis Kretingas apriņķī, studējis Kauņā un 1944. gadā pārcēlies uz Rietumiem, A. Monča kļuva par starptautiski atzītu mākslinieku.

Muzejā eksponētas skulptūras, zīmējumi, kolāžas, maskas, rotaslietas un citi A. Monča darbi, apskatāmas mūsdienu mākslinieku izstādes, notiek dažādi pasākumi.

Palangas vasaras parks

Atpūšoties kopā ar ģimeni, ir vērts apmeklēt Palangas vasaras parku – iecienītu atpūtas un izklaides vietu, kas atrodas 300 metru attālumā no Palangas pludmales. 

Vasaras parkā ir batutu pasaule, dažādas šķēršļu joslas, kāpšanas atrakcijas, virvju trase kokos, karuselis un daudz kas cits.

Blakus Palangas vasaras parkam atrodas mūsdienīgs, minimālisma stilā veidots viesu nams "Melt in Palanga", kurā var baudīt īpaši komfortablu atpūtu un īpašus izklaides piedāvājumus.

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

Palangas kūrorta muzejs

Pastaigājoties pa kūrortu, apmeklē 2014. gadā celto Palangas kūrorta muzeju, kas atrodas slavenajā "Anapilio" villā. Un te atkal kāda vēstures kripata, ar ko vēlos dalīties! Pirmā šīs villas īpašniece bija ekscentriskā grāfiene Sofija Tiškevičiene, kuras dzīvi apvija neskaidrības un leģendas. Runā, ka pēc grāfienes nāves vietējie iedzīvotāji ilgus gadus turpinājuši apiet šo izcilo arhitektūras pērli... Bet Tu taču nenobīsies, vai ne?

Palangas kūrorta muzejā katru nedēļu notiek dažādi izglītojoši pasākumi, Lietuvas un ārvalstu mākslinieku mūsdienu un vēstures izstādes.

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

Palangas Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas baznīca

Neogotikas stilā Sv. Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas baznīca ir viens no krāšņākajiem arhitektūras objektiem Palangā, kuru noteikti ir vērts apmeklēt. 

Pirms vairāk nekā gadsimta celtā baznīca izceļas ar brīnišķīgi skaistajiem marmora altāriem, kanceli, vitrāžām, koka apdari. Pēc uzkāpšanas baznīcas tornī, kurā ir skatu laukums, varēsi baudīt satriecošo Palangas pilsētas panorāmu.

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

SPA centri, viesnīcas un akvaparki

Palanga ir bagāta ar sanatorijām, viesnīcām un SPA centriem, kas sniedz izcilus pakalpojumus neaizmirstamām brīvdienām. 

Priežu mežu vidū esošā sanatorija Gradiali piedāvā vairāk nekā 100 veselības un skaistumkopšanas procedūras, kā arī komfortablus izmitināšanas pakalpojumus.

5 zvaigžņu viesnīcā Vanagupe iespējams baudīt hammam procedūras, hidroterapiju, baseinus un pirtis, SPA sejas un ķermeņa procedūras un rituālus. Atveroties autentiskajām Indijas koka durvīm,  acu priekšā pavērsies karaliskais "Princešu baseins". Pie ūdens  skanēs nomierinoša mūzika, kas ļaus pilnībā atbrīvoties un izbaudīt relaksāciju ar jūras sāli piesātinātajā baseinā. 


Palanga, Gabija 

★ ★ ★ ★ 

1 vai 2 naktis, brokastis, SPA atpūta DIVIEM netālu no Dzintara muzeja.

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

Savukārt viesnīcas Gabija plašajā SPA centrā, kas atrodas blakus Palangas Botāniskajam parkam, atradīsi peldbaseinu un saunu kompleksu ar turku, somu un tvaika pirtīm, burbuļvannu, trenažieru zāli.

Nomaļai atpūtai ar ģimeni vai lielāku kompāniju ir vērts apmesties apartamentos "Gintarinė Kopa".

"Atostogų parkas - Natura termo SPA" ir lielākais veselības un atpūtas komplekss Lietuvas rietumos. Šeit ir tiešām ļooooooti daudz ūdens. Akvaparkā iespējams izplunčāties desmitos dažādu baseinu - kā iekšā, tā ārā, nobraukt pa kalniņu un izsildīties pirtīs.
 
Atostogų parkas noteikti nebūs tāda glamūrīgā atpūtas vieta, jo vairāk piemērota jautrai un atraktīvai nedēļas nogalei - divatā vai ar bērniem, izvēle Tavā ziņā. Nakšņot šeit var gan guļbaļķu villā pie dabas krūts, vai viesnīcā.

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

Jūras mols (Jūras Tilts) Palangā

Jūras mols Palangā ir viens no populārākajiem tūrisma objektiem visā Lietuvas piekrastē. Un bieži rotā arī ledusskapju magnētiņus.

Tā vēsture sākas 19. gadsimtā, kad pēc grāfa  Tiškeviča pasūtījuma tika uzbūvēts, tā sauktais, Vecais tilts uz Baltijas jūru. Gadsimtu vēlāk molu atjaunoja no izturīgākiem materiāliem. Tā garums ir 470 metri un ir interesanta "L" veida forma.  Uz tilta parasti pulcējas tūristi un vietējie makšķernieki. 

Jūras mols ir lieliska vieta, kur satikt saulrietu vai saullēktu, izbaudīt relaksējošo viļņu troksni, neierobežoto debesu un jūras horizontu, kā arī Palangas smilšaino pludmali. 

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

Palangas Kurhauzs

Ejot no Palangas tilta pa slaveno J. Basanavičius ielu, sasniegsi Palangas Kurhauzu. Šis ir vēsturiskais kūrorta simbols, kas stāsta par grāfu Tiškeviču dinastiju. 19. gadsimtā Kurhauzs bija iecienīta atpūtnieku pulcēšanās un brīvā laika pavadīšanas vieta, un tajā tika uzcelta pirmā kūrortviesnīca.

Palangas simbols nodega 2002. gadā. Desmit gadus vēlāk tika uzsākta tā atjaunošana, saglabājot autentiskās ēkas detaļas un interjeru. Mūsdienās ēkā ir iekārtots Palangas kultūras un jaunatnes centrs, kurā iespējams apmeklēt dažādus izglītojošus, mākslinieciskus un citus pasākumus.

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

Naglio kalns

Naglio kalns, kas atrodas Palangas ziemeļu daļā, tāpat kā Birutas kalns, ir viens no vecākajiem Palangas apskates objektiem. 

Tiek uzskatīts, ka senatnē Naglio kalns bija baltiem svarīga svētvieta, kur tika veikti dažādi pagānu rituāli. Šis kalns, kā piekājas šādiem objektiem, ir apvīts ar noslēpumiem un leģendām.


Palanga, Grand Baltic Dunes 

★ ★ ★ ★ 

Nakts pie jūras un ūdens prieki pilsētas baseinā DIVIEM.

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv

Aktīvā izklaide un atpūta pie jūras

Ja Tev, tāpat kā man, patīk aktīvā atpūta, neaizmirsti, ka Palangā ir ļoti labi attīstīta veloceliņu infrastruktūra. Pa mežiem un taciņām - vairākus kilometrus garie celiņi pa priežu mežiem gar piekrasti būs īstens spirdzinājums. 

No Palangas var itin viegli aizmīties līdz Sventājai vai Latvijai līdz Papes dabas parkam - tāds piekrastes ceļojums būs īsts piedzīvojums un izaicinājums. Uz otru pusi - aizraujošā un dinamiskā Klaipēda un Kuršu kāpa.

Arī ar nūjām šeit būs varen interesanti! Ja nebaidies no garākas distances un Tev patīk relaksējoša pastaiga ar jūras skaņām - noej aptuveni 11 kilometrus gar Palangas pludmali un Jūs sasniegsi jau minēto Sventāju. 

Palangas pilsētas peldbaseins ir vēl viena vieta, kur var baudīt aktīvu un veselīgu atpūtu. Šeit atradīsi daudz dažādu baseinu (arī bērnu), ūdens slidkalniņu, saunas, burbuļvannu un daudzas citas ērtības. 

Lai kādu atpūtas veidu Tu arī neizvēlētos, galvenais neaizmirsti arī nedaudz atpūsties! 

Bet, ja gribi arī ikdienā saņemt no manis jaunākās ziņas, atlaides, ieteikumus izcilai atpūtai un īpašos piedāvājumus, pieraksties jaunumu vēstuļu saņemšanai ŠEIT!

Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv
Ko darīt un redzēt Palangā? - GribuAtpusties.lv