Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Mercure Riga Centre Hotel Wellton Riga Hotel & SPA Wellton Centrum Hotel & SPA Monika Centrum Hotels Bellevue Park Hotel Riga SkyHouse Riga Rixwell Elefant Hotel Wellton Riverside SPA Hotel STABU SETA RESIDENCE Grand Poet Hotel by Semarah Metropole Hotel by Semarah Dome Hotel Riga Hilton Garden Inn Riga Old Town Unimars Hotel & SPA Riga Radisson Blu Daugava Hotel 4*
Sanatorijas:
Izklaides:
Superauto - UAB Saugus Vairavimas GOMOTO.lv Hedonic SPA Salons MySpa Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Oasis Wellton SPA Centrum BarbershopRiga Studija Forest of Dreams AQUA VILLA SPA Studija FELLINE Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" SIBI salons Riga Gin Laboratory Sunīši. Fonds Sabiedrībai Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Knockout Barber Shop Vīna telpa ''Tinto'' Ķīpsalas peldbaseins Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Wood Religion Barber Shop Restorāns "Beef Room" Bellevue Park Hotel Riga - dienas atpūta Salons Juventa Grand Lumeni Mākslas studija "I am Picasso" "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse Activ&SPA
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:

Ko redzēt Tartu - izzini TOP apskates vietas!

TOP piedāvājumi
Ko redzēt Tartu - izzini TOP apskates vietas!

Tartu - studentu, muzeju, zinātnes un vēstures pilsēta. Tā ir arī super kompakta, kas nozīmē, ka nokļūt no vienas aizraujošas izklaides līdz otrai Tev nesagādās lielas grūtības. 

Šajā rakstā apskatīsim dažas no interesantākajām un aizraujošākajām vietām, kuras Tev vajadzētu apmeklēt, ja plāno brīvdienas Tartu. Ja esi ieinteresēts izzināt šo skaisto pilsētu, tad turpi lasīt!

Atklāj Tartu: TOP apskates vietas

 • Tartu Universitāte
 • Tartu Doma baznīca
 • Tartu rātsnams
 • AHHAA Zinātnes centrs
 • Igaunijas Nacionālais muzejs
 • Tartu vecpilsēta
 • Tartu Universitātes botāniskais dārzs
 • Tartu Pilsētas muzejs
 • A. Le Coq alus muzejs
 • Supilinnas pilsētas daļa
 • Domkalna parks


Tartu, SOHO

Atpūta, akvaparks + centra "AHHAA" apmeklējums ĢIMENEI.

Ko redzēt Tartu - izzini TOP apskates vietas! - GribuAtpusties.lv

Tartu Universitāte un gadsimtu stāsts

Tartu Universitāte ir viena no Ziemeļeiropas vecākajām un prestižākajām mācību un pētniecības iestādēm. Tā tika dibināta 1632. gadā un kopš tā laika ir bijusi intelektuālās darbības centrs ne tikai Igaunijā, bet arī visā Baltijas reģionā.

Universitāte atrodas Tartu pilsētas sirdī, un tās galvenā ēka ar balto kolonnu fasādi ir viens no pilsētas simboliem. Arī Universitātes bibliotēka ir viena no skaistākajām Eiropā.

Apmeklēt Tartu Universitāti nozīmē ne tikai apskatīt tās vēsturisko ēku un iepazīties ar tās akadēmisko dzīvi, bet arī iepazīties ar kultūras un intelektuālo vēsturi, kas ir definējusi un joprojām nosaka Igaunijas nāciju. 

Šī iestāde ir gan Igaunijas izglītības simbols, gan arī vieta, kur tiek veidota nākotne. Universitāte ir devusi pasaulei daudz zinātnieku, kuri ir palīdzējuši izveidot pasauli, kuru mēs šodien pazīstam. 

Ja esi Tartu, nežēlo laiku un aizej līdz Universitātei!

Apskati un izbaudi vēstures skaistumu Tartu Doma baznīcā

Tartu Doma baznīca ir bijusi aculieciniece gadsimtu garumā notikušajām pārmaiņām. Baznīca tika celta 13. gadsimtā un tās vēsture ir sarežģīta un daudzslāņaina. 

Pašlaik baznīcas drupas ir atvērtas apskatei. No baznīcas torņa paveras elpu aizraujošs skats uz Tartu, un tā ir populāra vieta gan vietējiem iedzīvotājiem, gan viesiem. 


Tartu, SOHO

1 vai 2 naktis Tartu un "V Spa" ūdens prieki DIVIEM.

Ko redzēt Tartu - izzini TOP apskates vietas! - GribuAtpusties.lv

Sajūti Tartu pulsu Rātsnamā

Tartu Rātsnams atrodas pašā pilsētas sirdī un ir bijis sabiedrisko pasākumu, kultūras festivālu un tirdzniecības centrs jau gadsimtiem ilgi. Tātad Tev šeit noteikti jāpiestāj un jāuzņem kāds fotoattēls.

Rātsnama vēsture aizsākas 18. gadsimtā. Diemžēl ēka cietusi ugunsgrēkā un vēlāk tika atjaunota. Bet tas nav traucējis rātei uzkrāt daudz stāstu un leģendu, kas padara to par īpaši aizraujošu apskates vietu.

Ēkas fasādi rotā skaisti pilastri un ornamenti, kas padara to par vienu no Tartu simboliem. Arī Rātsnama tornis ir pilsētas panorāmas neatņemama daļa. 

Torņa zvanu, kas sver apmēram 5 tonnas, var dzirdēt visā pilsētā. Nāc un katru dienu noteiktā laikā baudīsi tā skaņas. 

Šobrīd Tartu Rātsnams ir ne tikai pilsētas simbols, bet arī sabiedriskās dzīves centrs. Tas mājvietu sniedz pilsētas administrācijai, un tā zālēs notiek dažādi pasākumi, sākot no koncertiem līdz izstādēm. Pirmajā stāvā atrodas Tartu Apmeklētāju un Informācijas centrs.


Tartu, SOHO

Izzinoša atpūta Tartu ar MUZEJU VIENAM vai DIVIEM.

Ko redzēt Tartu - izzini TOP apskates vietas! - GribuAtpusties.lv

Izbaudi zinātni un izklaides AHHAA Zinātnes centrā!

AHHAA Zinātnes centrs ir interaktīvs zinātnes un tehnoloģiju centrs, kas piedāvā interesantas un izglītojošas aktivitātes visai ģimenei. Šeit var gūt jaunas zināšanas, izprast zinātnes fenomenus un eksperimentēt. Tāpat ir pieejamas dažādas interaktīvas spēles. 

Ja fizika nav Tava stiprā puse, tad nonākot šeit Tu beidzot sapratīsi, kas tad īsti ir elektriskais lauks vai kā pievelkas priekšmeti. Turi prātu un sirdi atvērtu, jo pārsteigumu netrūks!

Ja meklē vairāk ideju atpūtai ar bērniem, ieskaties rakstā "12 atraktīvi Baltijas muzeji, kas patiks visai ģimenei".

Ko redzēt Tartu - izzini TOP apskates vietas! - GribuAtpusties.lv
Ko redzēt Tartu - izzini TOP apskates vietas! - GribuAtpusties.lv
Ko redzēt Tartu - izzini TOP apskates vietas! - GribuAtpusties.lv

Foto: SOHO viesnīca arhīvs

Apskati unikālo Tartu vecpilsētu 

Esi vēstures un pastaigu cienītājs, tad Tartu vecpilsēta ir kā radīat Tev.

Vecpilsētas centrā atrodas jau minētais Tartu Rātsnams. Netālu no Rātsnama ir izvietojusies vēl viena fantastiska vieta - Tartu Doma baznīca, Tartu Eņģeļu tilts, Tartu Universitātes botāniskais dārzs un slavenais Tartu Šķībais nams.

Tartu Vecpilsēta ir vieta, kur vēsture, zinātne, māksla un mūsdienu dzīve saplūst kopā, radot unikālu atmosfēru.

Apskati arī Supilinnas pilsētas daļu ar koka ēkām un brīnišķīgo vidi. Bijušā pilsētas nomale un priekšpilsēta tagad ieguvusi skaistas izrotātas fasādes un pavisam īpašu atmosfēru.

Apmeklē zaļo paradīzi - Tartu Universitātes botānisko dārzu

Tartu Botāniskais dārzs ir viens no vecākajiem un vērtīgākajiem botāniskajiem dārziem Baltijā, kas atrodas pašā Tartu pilsētas sirdī. 

Tas tika izveidots 1803. gadā, un kopš tā laika tas ir kļuvis par būtisku zinātniskās pētniecības un mācību centru, kā arī brīnišķīgu atpūtas vietu dabas mīļotājiem.

Botāniskajā dārzā var iepazīt vairāk nekā 10 000 augu sugu no dažādiem pasaules reģioniem. Tas ir sadalīts vairākās sekcijās - rožu dārzs, orhideju māja utt.

Kad ienāksi oranžērijā, sajutīsies kā nonācis tropiskā mežā, krāsas, formas, smaržas. Mājīgās palmu un orhideju mājas ir īpaši iecienītas ziemas mēnešos, kad tās kļūst par tropisko paradīzi Tartu sirdī. Satriecoši foto mirkļi garantēti.

Ko redzēt Tartu - izzini TOP apskates vietas! - GribuAtpusties.lv

Izzini vēsturi Tartu Pilsētas muzejā

Tartu Pilsētas muzejs ir iespaidīgs vēstures krātuve, kurā ir plaši pārstāvēta Tartu pilsētas un tās iedzīvotāju vēsture. Muzejā apmeklētāji var iepazīties ar Tartu sākot no tās senākajiem laikiem līdz mūsdienām. 

Izstādes piedāvā plašu artefaktu klāstu, kas atspoguļo pilsētas dzīvi un attīstību laika gaitā - no arheoloģiskajiem atradumiem līdz fotogrāfijām, dokumentiem un personīgajiem priekšmetiem.

Ievērojama ir arī speciālā izstāde, kas veltīta Tartu Universitātes lomai pilsētas un visas Igaunijas intelektuālajā un kultūras dzīvē. 

Atklāj Igaunijas vēsturi Igaunijas Nacionālajā muzejā

Igaunijas Nacionālais muzejs ir vieta, kurā var iedziļināties un iepazīt Igaunijas un visu Baltijas tautu bagāto kultūras un vēstures mantojumu. 

Muzejs, kas izvietots futūristiskā ēkā netālu no Tartu, apmeklētājiem piedāvā aplūkot vairāk nekā 140,000 etnogrāfiskos eksponātus. 

Izstādes aptver visu no agrīnajiem arheoloģiskajiem atradumiem līdz mūsdienu objektiem, ieskaitot senas rotaslietas, mājsaimniecības priekšmetus, folkloras un mūzikas kolekcijas. 

Interaktīvās izstādes sniedz iespēju pieredzēt tautas mūziku, dejas un citus tradicionālos amatus.

Ko redzēt Tartu - izzini TOP apskates vietas! - GribuAtpusties.lv

Aura akvaparks lepojas ar plašām izklaidēm.

Ūdens izklaides visai ģimenei Tartu

 • Akvaparks Aura Tartu ir pilsētas lepnums. Šajā dinamiskajā akvaparkā ir daudz piedāvājumu visām vecuma grupām. Adrenalīna cienītājiem vairāki ūdens slidkalniņi, baseini, bērnu baseins, plašs burbuļvannu klāsts un vairākas saunas, tostarp tvaika pirts un tradicionāla Igauņu sauna. 
 • V Spa centrs Tartu atrodas pašā Tartu pilsētas sirdī. V Spa ir īsta oāze, kur var atslābināties un atjaunot enerģiju. Centrā ir daudzveidīga pirts zona, kura ietver vairākas saunas un tvaika pirtis, kā arī dažādus relaksējošus baseinus un burbuļvannas. Šeit atrodas arī īpaši bērniem paredzētas zonas, kas nodrošina jautru un drošu vidi mazajiem viesiem. 


Jautras izklaides brīvā dabā

Tartu ir vieta, kur pilsētas dzīve sastopas ar dabu, radot bezgalīgas iespējas aktīvai atpūtai. 

Emajegi upe sniedz lieliskas iespējas ūdens sportam, piemēram, kanoe, airēšanai vai pat SUP. Upe ir arī populāra vieta piknikam vai vienkārši pastaigai gar krastu.

Tartu Botāniskais dārzs ir ideāla vieta, kur baudīt dabas krāšņumu un mācīties par augiem no visas pasaules. Tartu apkārtnē ir vairāki meži ar iekoptām pastaigu takām.

Velomīļi novērtēs plašo velosipēdu tīklu sistēmu, kā arī dažādos maršrutus un takas apkārt pilsētai. Dzīvnieku mīļotājiem būs interesanti apmeklēt Elistveres dzīvnieku parku.

Aizraujoša aktivitāte ir Tartu Piedzīvojumu parks ar 50 dažādām izklaidēm. Piedzīvojumu mīļotājiem četru metru augstumā starp kokiem ir uzstādīts triku velosipēds un sniega dēlis, kā arī citas aizraujošas atrakcijas. 

Tartu piedāvā plašu naktsmāju klāstu, kas atbilst dažādām gaumēm un budžetiem. Lieliskas viesnīcas, mūsdienīgas ērtības un restorāni, kas nodrošina izsmalcinātu maltīšu izvēli. Tartu ir pietiekami maza, lai to varētu izpētīt kājām vai ar velosipēdu. 

Tāpēc ērts apģērbs dienā, bet labas naktsmājas atpūtai vakarā ir panākumu atslēga.

Lai vienmēr iegūtu labākos piedāvājumus, reģistrējies JAUNUMU VĒSTUĻU saņemšanai.