Ieslēdz atpūtu

Latvija
Atpakaļ
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
  • GribuAtpusties
Atrodiet sev labāko atpūtas piedāvājumu
Vairāk nekā 400+ atpūtas piedāvājumu
Personu skaits
Nakšu skaits
Cena
Izklaides kategorijas
:
Derīgums

Atpūtas vietas

Izbaudi atpūtu Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā! Labākās viesnīcas, muižas, sanatorijas, ūdens parki, restorāni, tūristu atpūtu vietas, zirgu sētas un citi.

Lasīt vairāk
SPV views:
SPV score:
Manual rank: -54
Jūrmala , Baltic Beach Hotel & SPA ★ ★ ★ ★ ★
Brokastis + pusdienas VAI vakariņas
Atpūta SPA zonā
Pie jūras
_SITE.OFFER.OFFER_IS_EXPIRED
226€
GRIBU
Apskatīti no
Vairāk piedāvājumu
Vairāk informācijas:

Atpūtas vietas

Lai atgūtu emocionālo līdzsvaru un smeltos spēkus jauniem sasniegumiem, ļoti svarīga ir pilnvērtīga atpūta. Kad piemājas meži un parki jau daudzkārt izstaigāti un ir vēlme pēc jauniem iespaidiem, tad ir laiks meklēt jaunas vietas un iespējas skaistai atpūtai.

Atpūtas vietas Latvijā 

Lai izbaudītu nesteidzīgas brīvdienas, kā arī smeltos dabas spēku, nav nemaz jādodas tālā ceļā - viss vajadzīgais pieejams tepat - Latvijā. 

Skaistas atpūtas vietas pie ezera vai jūras krastā, lutinošas SPA procedūras, īpaši piedāvājumi ģimenēm, skaista daba un vēsturiski apskates objekti - Latvijā tas viss ir pieejams! 

Atliek vien izvēlēties sev tīkamu galamērķi un doties savā brīvdienu piedzīvojumā.

Atpūtas vietas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā no 45€ - GribuAtpusties.lv

Atpūtas vietas Rīgā 

Atpūtas vietas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā no 45€ - GribuAtpusties.lv
Atpūtas vietas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā no 45€ - GribuAtpusties.lv

Ja nav vēlmes vai iespēju doties ārpus Rīgas, viss labai atpūtai vajadzīgais pieejams arī tepat - galvaspilsētā. Jūs varat izvēlēties kādu no viesnīcu piedāvājumiem - ar nakšņošanu, lutinošu SPA programmu un gardām maltītēm, vai arī vienas dienas programmu, kas ļaus relaksēties un kaut uz mirkli sajusties kā kūrortā, kaut arī - pavisam netālu no mājām.

15 kilometru attālumā no Rīgas centra, ezera krastā atrodas viesnīca ''Baltezers'', kas parūpēsies par komfortablu nakšņošanu, gardām brokastīm un citām iespējām, lai atpūta būtu brīnišķīga. Ezera tuvums un mierpilnā atmosfēra ļaus kaut uz mirkli aizmirst par ikdienas steigu un pienākumiem.

Pavisam nelielā attālumā no galvaspilsētas atrodas Jūrmala - arī tā piedāvā daudzas lieliskas iespējas - gan atpūtas vietas ar bērniem, gan romantiskus mirkļus jūras krastā. Jūs varat izvēlēties kādu no SPA piedāvājumiem vai ģimenes atpūtu, bet varbūt Jūs vilina izsmalcinātas vakariņas jūras krastā? Tas viss ir iespējams!

Atpūtas vietas Kurzemē 

Ja vēlaties atpūsties un vienlaikus baudīt Latvijas skaistāko vietu un pilsētu šarmu, tad varat ieplānot garāku brīvdienu izbraucienu. Kā viens no variantiem ir Kurzeme, kas piedāvā ne tikai skaistas atpūtas vietas pie jūras, bet arī pirts priekus, romantiskus atpūtas mirkļus divatā un daudzas citas vilinošas iespējas, kas ļaus Jums labi atpūsties.

Atpūtas vietas Liepājā

Ja Jūs vilina Kurzeme, tad lielisks galamērķis būs Liepāja. Šī skaistā vēju pilsēta ir apskates vērta, turklāt tur atrodas brīnišķīgas naktsmītnes, kas viesiem piedāvā karalisku atpūtu, gardas maltītes, kā arī pirts apmeklējumu. Nevar nepieminēt arī iespēju baudīt ūdens tuvumu - nesteidzīga pastaiga gar jūru ir relaksējoša jebkurā gadalaikā.

Atpūtas vietas Latgalē

Kādēļ lai Jūsu nākamo brīvdienu galamērķis nebūtu Latgale? Šajā reģionā pieejamas gleznainas atpūtas vietas ezera krastā - viss, kas vajadzīgs, lai varētu baudīt ūdens un dabas dziedinošo tuvumu.

Jūs varat izvēlēties arī kādu no viesnīcas piedāvājumiem, kas ietver maltītes, saunas apmeklējumu un citus priekus, kas tik ļoti piestāv brīvdienām.

Atpūtas vietas Vidzemē 

Arī Vidzemē atrodas daudz skaistu vietu, kur izbaudīt relaksējošu atpūtu un dabas daudzveidību. Viena no skaistākajām pilsētām Latvijā ir Sigulda - tas ir daudzu iecienīts galamērķis, īpaši jau rudenī un pavasarī. 

Ja vēlaties, lai atpūta šajā pilsētā ir ilgāka par vienu garu pastaigu, aplūkojiet, ko saviem ciemiņiem sagatavojušas šajā pilsētā esošās viesnīcas un viesu nami. Varbūt pēc aktīvas dienas apskates objektos Jūs vēlēsieties relaksēties kādā SPA vai izbaudīt jautrus ūdens priekus - tādā veidā vēl vairāk paspilgtnot gūtos iespaidus.

Atpūtas vietas Zemgalē

Nevar nepieminēt arī skaisto Zemgali. Tur atradsiet daudz skaistu vietu burvīgai atpūtai ikvienā gadalaikā. Viss, kas Jums vajadzīgs - izdomāt, kāda veida izklaide Jūs vilina visvairāk un izvēlēties kādu no iespējām, ko Jums piedāvā šis Latvijas reģions. Varbūt tas būs kāds omulīgs viesu nams, kur izbaudīt mierpilnus mirkļus sev mīļu cilvēku kompānijā, bet varbūt Jūs vairāk vilina aktīvā atpūta vai nebijis garšas baudījums kādā no izcilākajiem restorāniem?

Atpūtas vietas Lietuvā

Atpūtas vietas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā no 45€ - GribuAtpusties.lv
Atpūtas vietas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā no 45€ - GribuAtpusties.lv

Lieliska atpūta iespējama ne tikai Latvijā, bet arī kaimiņvalstī - Lietuvā. Šī valsts izceļas ar daudzveidīgu SPA piedāvājumu klāstu, turklāt tie pieejami ne tikai Viļņā, bet arī daudzās citās Lietuvas pilsētās - tas ļaus Jums pie reizes izbaudīt arī interesantu ekskursiju pa Lietuvu.

Atpūtas vietas Igaunijā

Atpūtas vietas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā no 45€ - GribuAtpusties.lv
Atpūtas vietas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā no 45€ - GribuAtpusties.lv

Pavisam netālu no Latvijas atrodas arī Igaunija ar daudziem lieliskiem atpūtas piedāvājumiem. Populārākie atpūtnieku galamērķi ir Tallina, Pērnava un Sāremā. Pateicoties daudzveidīgajam akvaparku un citu ūdensprieku piedāvājumam Igaunijas piedāvātās iespējas īpaši iecienītas ģimeņu vidū.

211 kilometru attālumā no Rīgas ir Tāgeperas pils, kas ļauj izbaudīt baronu cienīgu atpūtu skaistā vidē. Piedāvājums ietver arī SPA procedūras un gardas maltītes. Izsmalcināta atpūta un skaistas atmiņas garantētas!

Atpūta ir vajadzīga katram - tā palīdz atjaunot spēkus, atslābināt prātu, sakārtot domas, gūt iedvesmu jaunu virsotņu iekarošanai, satuvina ar sevi un mīļajiem. Atpūtas iespējas Latvijā un kaimiņvalstīs ir daudzveidīgas, sniedzot ikvienam izveidot sev tīkamāko nedēļas nogales vai atvaļinājuma plānu.

Mēs esam sarūpējuši daudz ideju skaistai atpūtai un lieliskiem galamērķiem Latvijā un ārpus tās. Ieslēdz atpūtu un izbaudi burvīgus mirkļus!