Ieslēdz atpūtu
Idejas dāvanām
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Izklaides kategorijas
:
Kad vēlaties atpūsties?
Anulēt izvēlētos datumus
Cena
Nakšu skaits
Derīgums
Personu skaits
Vēlos IDEJU atpūtai
Vēlos REZERVĒT
Vēlos DĀVINĀT
Vēlos IZKLAIDI
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Cena
Personu skaits
Nakšu skaits
Derīgums

Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta"

  • Dāviniet izvēles brīvību, atpūtu un vēlmju piepildījumu! Jūsu tuvinieki paši varēs izvēlēties, kur atpūsties.
no 15€
GRIBU
Vairāk informācijas par viesnīcu:
Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta"

Ja meklējat romantisku, īpašu dāvanu skaistiem brīžiem divatā, tad lieliska izvēle ir vakariņas restorānā. Nepamet sajūta, ka šādas vakariņas jau ir piedzīvotas daudzkārt, un šoreiz jūs gribētu iepriecināt viņu nevis ar romantiku, bet drīzāk sagādāt pārsteigumu?  Mums ir lielisks piedāvājums - vakariņas tumsā divatā. 

Šāda pieredze, kopā baudot gardu maltīti, būs klasiska vērtība, taču vienlaikus - arī neparasts notikums un nebijušas sajūtas.

Ar ko vakariņās tumsā ir tik īpašas?

Vai jūs kādreiz esat ēdis pilnīgā tumsā vai aizvērtām acīm? Šī ir lieliska iespēja to izmēģināt! Ēdot tumsā, garšas receptori kļūst ārkārtīgi jutīgi, un jūs būsiet pārsteigti, cik ļoti iespējams izbaudīt ēdienu brīnišķīgāss garšas. Galu galā nav noslēpums - ja tiek izslēgta viena no maņām, pārējās sajūtas kļūst intensīvākas. Neredzot apkārto notiekošo un pasniegto ēdienu izskatu, jūs izbaudīsit bagātīgas un ārkārtīgi spilgtas garšas, kā arī restorāna mūziku, kas tiks atskaņota jūsu vakariņu laikā. 

Vakariņu dalībnieki neko neredz ... Tāpēc interesanta pieredze ir ne tikai baudīt garšu, bet ... un atrast galda piederumus, salveti, paņemt ēdienu ar karoti vai dakšiņu, ielikt mutē utt. Lieki piebilst, ka šādas vakariņas ir ne tikai romantikas, bet arī dāvā milzīgu devu pozitīvu emociju un jautrības. Un tas vēl nav viss ... Dāvanas saņēmējs var pat nezināt, ko ēd! Varbūt tas ir ēdiens, kas ēsts daudzreiz, varbūt tikai dažas reizes nogaršots, vai varbūt tā ir pilnīgi jauna, vēl neatklāta pasaule jūsu garšas kārpiņām.

Kas jums jāzina, izvēloties dāvanu?

Vispirms novērtējiet, kāds ēdiens tiks pasniegts. Vakariņas parasti ietver, piemēram, salātus un silto ēdienu, zupu un otro ēdienu, desertu, kā arī vīnu vai bezalkoholisko dzērienu. 

Apsveriet arī pakalpojuma atrašanās vietu un saņēmēja dzīvesvietu - daudz ērtāk būtu, ja vakariņu vieta būtu pilsētā, kurā dzīvo dāvanas saņēmējs. Galu galā, iespējams, vakariņas Rīgā nebūtu ļoti piemērota izvēle personai, kura dzīvo Daugavpilī. Tāpēc šo kritēriju izvērtēt un ņemt vērā.Iesakām arī izvērtēt, kam dāvana paredzēta - vienam, diviem, ģimenei vai draugu kompānijai. Tā var būt arī lieliska izvēle darba kolektīvam. 

Dāvanas cena būs atkarīga no tā, kurš vakariņu komplekts tiek izvēlēts - ar vai bez dzērieniem.

Un ja ne vakariņas?

Runājot par vakariņām tumsā, ir pieejamas dažādas izvēles. Piemēram, lieliska alternatīva ir degustācijas vakariņas tumsā - siera un dzērienu degustācija u.c. Šāda dāvana ir piemērota gan sievietēm, gan vīriešiem, kā arī, ja meklējat dāvanu pārim vai vēlaties nosvinēt svētkus, piedāvājot īpašu izklaidi draugiem vai ģimenei. 

GribuAtpusties.lv piedāvājumi sniegs jums iespēju izvēlēties tieši jums piemērotākās vakariņas tumsā. Atsauksmes par šo pieredzi ir lieliskas! Lūdzam ņemt vērā, ka ir nepieciešama iepriekšēja rezervācija, un tas nav nekas neparasts, zinot, cik ļoti pieprasīts ir šis pakalpojums.

Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu