Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Mercure Riga Centre Hotel SkyHouse Riga Bellevue Park Hotel Riga Wellton Riga Hotel & SPA STABU SETA RESIDENCE Rixwell Elefant Hotel Pullman Riga Old Town Wellton Riverside SPA Hotel Monika Centrum Hotels Wellton Centrum Hotel & SPA Grand Poet Hotel by Semarah Dome Hotel Riga Hilton Garden Inn Riga Old Town Unimars Hotel & SPA Riga
Sanatorijas:
Izklaides:
Hedonic SPA Vīna telpa ''Tinto'' GOMOTO.lv Salons MySpa Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Skaistuma telpa "Kiki" Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Oasis Wellton SPA Centrum BarbershopRiga Studija Forest of Dreams Studija FELLINE AQUA VILLA SPA SIBI salons Riga Gin Laboratory Sunīši. Fonds Sabiedrībai Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Superauto - UAB Saugus Vairavimas Ķīpsalas peldbaseins Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Knockout Barber Shop Restorāns "Da Roberta" "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Salons Juventa Grand Lumeni Mākslas studija "I am Picasso" Wood Religion Barber Shop Restorāns "Beef Room" Bellevue Park Hotel Riga - dienas atpūta "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse Activ&SPA
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
165
165
_site.advantage_value.bta_insurance
Pērciet atpūtu un saņemiet   karti PAR BRĪVU
Zemākās cenas garantija
Naudas atgriešana 14 dienu laikā Atpūtas rezervācija internetā
Vai ir kādi jautājumi? Piezvaniet: +371 26001060

Romantiska atpūta ar MALTĪTI Muižas ēkas viesnīcā DIVIEM

Jūsu atpūtā iekļauts:
 • 1 nakts Muižas ēkas divstāvu numurā 2 pers.;
 • Brokastis - 1 reizi, 2 pers.;
 • Dzirkstošs pils kompliments numurā - 1 reizi, 2 pers.;
 • Trīs ēdienu maltīte - 1 reizi, 2 pers.;
Numurs un ēdināšana
 • Jaunpils muzeja apmeklējums - 1 reizi, 2 pers.;
 • Laimes monētas kalšana - 1 reizi, 2 pers.;
 • Audio gids muzeja apmeklējuma laikā VAI izbrauciens ar laivu pils dīķī - 1 reizi, 2 pers.;
 • Bezmaksas bezvadu internets;
 • Bezmaksas autostāvvieta;
 • Ceļazīme derīga DIVĀM personām;
Papildu pakalpojumi
 • Ceļazīme derīga DIVĀM personām;
 • Ceļazīme derīga VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS;
 • Ceļazīme derīga 12 mēnešus no iegādes datuma.
 • Rezervāciju vēlams veikt 6 dienas iepriekš; vēlākām rezervācijām iespējamas citas komplekta variācijas, neiekļaujot uzkodu piedāvājumu – sazinoties ar pils Informācijas centru.
 • Ja vēlaties izmantot pakalpojumu kādā konkrētā datumā, iesakām pirms iegādes sazināties ar Jaunmoku pils Informācijas centru.
Derīguma termiņš un nosacījumi

Jūsu romantiskākā atpūta Jaunmoku pilī Kurzemē

Gleznainajos Kurzemes pakalnos, Tukuma novadā, vien 75 km attālumā no Rīgas atrodas krāšņā Jaunmoku pils. Tā būvēta ap 1901. gadu pēc Rīgas birģermeistara Džordža Armitsteda pasūtījuma un kalpojusi kā medību un vasaras rezidence. Neogotiskā stila formas harmoniski sadzīvo ar jūgendstila elementiem, kas Jaunmoku pili ierindo starp nozīmīgākajiem Latvijas arhitektūras šedevriem. Pils salonu interjers medību tematikā no jauna veidots 21.gadsimta sākumā, taču nozīmīgākais oriģināls interjerā ir pils podiņu krāsnis, no kurām viena gatavota 19.-20.gadsimtu mijā. Mūsdienās viesu ērtībām pilī iekārtots elegants restorāns un viesnīca ar karaliskiem numuriem. Bērniem patiks pils apkārtnē ierīkotā Mežaparka izziņu dabas taka.

Ar GribuAtpusties.lv ceļazīmi jaunu dienu pilī sāksiet ar gardām brokastīm, kā arī baudīsiet trīs ēdienu maltīti. Numurā Jūs sagaidīs dzirkstošs pils kompliments!

Atpūta ar MALTĪTI Muižas ēkas viesnīcā DIVIEM par 165€ - GribuAtpusties.lv
Atpūta ar MALTĪTI Muižas ēkas viesnīcā DIVIEM par 165€ - GribuAtpusties.lv
Atpūta ar MALTĪTI Muižas ēkas viesnīcā DIVIEM par 165€ - GribuAtpusties.lv

Iekārtosieties Muižas ēkas divstāvu numurā

Plašajā Muižas ēkas numurā iekārtoti divi stāvi, kur pirmajā stāvā atrodas atpūtas telpa ar divguļamu dīvānu, bet otrajā stāvā atradīsiet vienu divguļamo gultu. Jūsu rīcībā būs privāta vannas istaba ar dušu, labierīcībām, kā arī īpaši Jums sagatavotiem mīkstiem dvieļiem un pamata higiēnas līdzekļiem.

Atpūta ar MALTĪTI Muižas ēkas viesnīcā DIVIEM par 165€ - GribuAtpusties.lv
Atpūta ar MALTĪTI Muižas ēkas viesnīcā DIVIEM par 165€ - GribuAtpusties.lv
Atpūta ar MALTĪTI Muižas ēkas viesnīcā DIVIEM par 165€ - GribuAtpusties.lv
Atpūta ar MALTĪTI Muižas ēkas viesnīcā DIVIEM par 165€ - GribuAtpusties.lv

Pils piedāvātās izklaides

Pils piedāvā saviem viesiem gan izglītojošas izklaides, gan arī iespējas pavadīt laiku rāmi, izbaudot apkārtnes vēsturisko elpu.

Ceļazīme iekļauj aizraujošu pils muzeja apmeklējumu, ko, izvēles gadījumā, iespējams pieteikt ar audio gidu, kas sniegs plašu un saturīgu vēstījumu par pils un apkārtnes vēsturi, iepazīstinās ar notikumiem un stāstiem, kas saistās ar pasakaino Jaunmoku pili.

Ja izvēlaties otru piedāvāto aktivitātes variantu - siltajā gada sezonā viesi var izmantot pils dīķa krastā pietauvoto laivu, kas ļaus apbrīnot pils varenību no ārpuses.

Atpūta ar MALTĪTI Muižas ēkas viesnīcā DIVIEM par 165€ - GribuAtpusties.lv
Atpūta ar MALTĪTI Muižas ēkas viesnīcā DIVIEM par 165€ - GribuAtpusties.lv

Iepazīstiet Tukuma novada smukumu

Tik bieži dzirdētais teiciens - uz Tukumu pēc smukuma. Tukuma novada smukums pamanāms ir it visur un jebkurā gadalaikā. Gleznainā apkārtne vilina tūristus ne vien no Latvijas, bet arī no citām valstīm. Novadā atrodas arī pazīstamās Jaunpils un Durbes pilis, kā arī neskaitāmas muižas, no kurām biežāk dzirdētas varētu būt Šlokenbekas un Kukšu muižas. Savukārt, degustāciju cienītājiem patiks viesošanās Abavas vīna pagrabos un Jaunpils alus darītavā. Viss smukums nav aprakstāms, tādēļ izmantojiet lielisko iespēju doties un klātienē iepazīt vēl vienu brīnišķīgu vietu Latvijā!

GribuAtpusties.lv vēl Jums izbaudīt krāšņas brīvdienas Jaunmoku pilī!

Atpūta ar MALTĪTI Muižas ēkas viesnīcā DIVIEM par 165€ - GribuAtpusties.lv
Kontakti
Jaunmoku pils
Jaunmoku pils, Tumes pagasts, Tukuma novads, LV-3139
+371 26187442
Noteikumi
 • UZMANĪBU! Pēc rezervācijas veikšanas (gan elektroniski, gan citā veidā) tiek uzskatīts, ka Klients sācis izmantot iegādāto pakalpojumu un 14 dienu naudas atmaksa netiek piemērota;
 • Atpūtas rezervāciju iespējams veikt, kā arī pārbaudīt numuru pieejamību konkrētajos datumos pa tālr. +371 26187442 vai e-pastu: [email protected];
 • Ierašanās JP Informācijas centrā – no pl. 15.00 līdz 18.00;
 • Vēlāka ierašanās (pēc plkst. 18.00) iespējama pēc iepriekšējas vienošanās ar viesnīcas Informācijas centru (veicot 100% pakalpojuma apmaksu līdz ierašanās dienas pl. 18.00.);
 • Agrā ierašanās (no plkst. 8.30), kā arī vēlā izbraukšana (līdz plkst. 18.00) iespējama veicot iemaksu 50% apmērā no numura cenas;
 • Brokastis tiek pasniegtas: 9.00 -11.00;
 • Ja ierodas vairāk cilvēku, nekā norādīts ceļazīmē, piemaksa par naktsmītni:
 • Līdz 2 gadu vecumam (bērnu gultiņa pēc pieprasījuma) - bezmaksas;
 • No 3 gadu vecuma (papildus gulta pēc pieprasījuma) - 15€;
 • Piemaksa par izmitināšana ar mājdzīvnieku (standarta numuros un Dīķa mājā) - 10.00€;
 • Ja nevarat ierasties pilī rezervētajā laikā, paziņojiet par to 6 dienas pirms rezervētās dienas. Ja šis nosacījums netiks ievērots, viesnīca patur tiesības piedāvājumu anulēt.
Ērtības
Bezmaksas autostāvvieta
Ērta atrašanās vieta
Iespēja apmesties ar mājdzīvniekiem
Brokastis (zviedru galds)
Wi-Fi
Izklaides iekšā un ārā
Higiēnas piederumi
Dvieļi
Matu fēns
TV
+10
Ir spēkā 12 mēn. no iegādes datuma
165
Nevarat izvēlēties? Uzdāviniet GribuAtpusties.lv dāvanu karti
Kā izskatīsies dāvanu ceļazīme?
PĒRKU ar rezervāciju