Latvija
Atpakaļ
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
50
50
_site.advantage_value.bta_insurance
Pērciet atpūtu un saņemiet   karti PAR BRĪVU
Zemākās cenas garantija
Naudas atgriešana 14 dienu laikā Atpūtas rezervācija internetā
Vai ir kādi jautājumi? Piezvaniet: +371 26001060

Daugavas loku šarms zirga mugurā vai pajūgā Zirgu sētā "Klajumi"

Jūsu atpūtā iekļauts:
 • Daugavas loku šarms zirga mugurā vai pajūgā pēc izvēles - 1 reize;
 • Izjāde zirga mugurā - 2 pers.;
 • Izbrauciens ar kamanām ziemā - 3 pers.;
 • Pastaiga kovboju seglos un pankūku pusdienas - 4 pers.;
 • Izbrauciens pajūgā/kamanās vai izjāde un pusdienas - 2 pers.;
 • Karalisks izbrauciens karietē - 4 pers.;
 • Ceļazīme derīga VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS;
 • Ceļazīme derīga 36 mēnešus no iegādes datuma:
 • 12 mēnešus kā iegādātā ceļazīme, bet atlikušos 24 mēnešus kā dāvanu karte iegādātās ceļazīmes vērtībā.

Izbaudīsiet Daugavas loku šarmu Zirgu sētā "Klajumi"

Daugavas loki – izbaudiet Latgales neskarto dabu un Daugavas ielejas krāšņumu! Pastaigas ar zirgu ir aizraujošs veids, kā iepazīt dabu un baudīt klusumu, vienlaikus sajust zirga spēku un elegantumu. Zirgu sēta "Klajumi" piedāvā mierīgus un romantiskus piedzīvojumus, kas ļaus izbaudīt lēnas, iepriecinošas pastaigas vienlaikus izbaudot brīnišķīgus skatus un klusumu. 

Izbrauciens pēc izvēles:

 • Izjāde zirga mugurā (2pers., 60min.) - izjāde notiek gar pašu Daugavas krastu Krāslavas novadā un paver skatu uz likteņupes varenumu. Jūs gūstiet neaizmirstamas emocijas zirga mugurā, baudot dabas skatus un klausoties šalcošā mežā!
 • Izbrauciens ar kamanām ziemā (3pers., 60min.) - zbrauciens zirgu vilktās kamanās noslēpumainā, piesnigušā egļu mežā! Baltie, šaurie meža celiņi radīs sajūtas, ka esat nokļuvuši pasakā. Neiepazīto egļu meža līkločos manīsiet zaķu, vāveru un stirnu pēdas... Šī aina un svaigas izjūtas no tīrā ziemas gaisa sagādās Jums patiesu prieku!
 • Pastaiga kovboju seglos un pankūku pusdienas (4pers., 90min.) - dubultie vesterna jeb kovboju segli, kas liks sajusties kā vesterna filmās. Jums būs iespēja pavadīt burvīgu laiku kopā ar ģimeni, notvert mirkļa burvību, to iemūžinot fotogrāfijās, kā arī kopīgi nobaudīt gardas pusdienas ar īstu bērnības garšu – plānajām pankūkām ar krējumu un ievārījumu;
 • Izjāde vai zbrauciens pajūgā/kamanās un pusdienas (2pers., 1 reizi) - zirgu pajūga brauciens ir mierīgs un romantisks piedzīvojums, tas ļauj baudīt lēnu, iepriecinošu braucienu vienlaikus izbaudot skatus un klusumu. Tāpat “Klajumos” var izgaršot Latgales Kulinārā mantojuma ēdienus, kas gatavoti no zināmas izcelsmes, vietējiem produktiem. Šobrīd “Klajumu” ēdienkartē ir populāri “guļbešnieki”, pildītas kartupeļu klimpas un klimpiņas, dārzeņu un sēņu, gaļas un zivju sautējumi, jaunlopa rullīši un līdakas bumbas;
 • Karalisks izbrauciens karietē (4pers., 60min.) - Izbrauciens greznā karietē, kurā sajūgti 2 skaisti, stalti zirgi. Kariete ir pilnīgi jauna un darināta no itāļu ādas. Tās salonu rotā bordo krāsa un samta jumta iekšpuses apdare. Piedzīvojums lieliski piemērots pāru vai ģimeņu īpašu notikumu - kāzas, kāzu gadadienas, jubilejas utml. svinēšanai ar fotografēšanos.

Daugavas loki zirga mugurā vai pajūgā Zirgu sētā "Klajumi" - GribuAtpusties.lv
Daugavas loki zirga mugurā vai pajūgā Zirgu sētā "Klajumi" - GribuAtpusties.lv

Ļaujieties Latgales zilo ezeru zemes vilinājumam!

Daugavas loki – izbaudiet Latgales neskarto dabu un Daugavas ielejas krāšņumu! Krāslavas novads sākas vietā, kur Dvina pārtop Daugavā, koka mežģīņu skautos logos spoguļojas saule un „Labrīt!” atskan daudzās valodās. Savstarpēji ietekmējoties, vietējo vidi veidojušas daudzas tautības un etniskās grupas. To atspoguļo arī Krāslavas pilsētas ģerbonis – sudraba kuģis ar pieciem airiem uz zila fona, kas simbolizē piecas pamatiedzīvotāju tautības. Vietējie iedzīvotāji, saviem viesiem skaidrojot ģerboņa nozīmi, mēdz vēl piebilst: “Vienā laivā esam, kopā arī airējam!”. Viesmīlīgā "Klajumu" saimniece neatteiks padomu, kur doties un izzināt Krāslavas novada burvību.

Daugavas loki zirga mugurā vai pajūgā Zirgu sētā "Klajumi" - GribuAtpusties.lv
Kontakti
Zemnieku saimniecība "Klajumi" - dienas atpūta
"Klajumi", Kaplavas pagasts, Krāslavas novads, LV-5668
+371 29472638
Noteikumi
 • Nepieciešama iepriekšēja rezervācija, izmantojot pakalpojumu sniedzēja norādītos kontaktus;
 • Izjādes un izbraucienus ietekmē laikapstākļi;
 • Ceļazīme derīga 36 mēnešus no iegādes datuma:
 • 12 mēnešus kā iegādātā ceļazīme, bet atlikušos 24 mēnešus kā dāvanu karte iegādātās ceļazīmes vērtībā.
Kā izskatīsies dāvanu ceļazīme?
PĒRKU ar rezervāciju