Tu vari labāk nekā Ziemassvētku vecītis!
Atpūtas dāvanas par īpašām cenām. Līdz Ziemassvētkiem:
1
6
DIENAS
:
0
5
STUNDAS
:
1
5
MINŪTES
:
1
5
SEKUNDES
Latvija
Atpakaļ
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Atrodiet sev labāko atpūtas piedāvājumu
Vairāk nekā 400+ atpūtas piedāvājumu
Personu skaits
Nakšu skaits
Cena
Izklaides kategorijas
:
Derīgums

Ungurmuiža

8,3/10
Ungurmuiža - Viesnīcas Cēsu nov.
Ideja dāvanai!
ĀTRI SKATĪT
Brokastis
Muzeja apmeklējums
VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS
Ir spēkā 12 mēn. no iegādes datuma
no 84€
GRIBU
Ir spēkā 12 mēn. no iegādes datuma
no 15€
GRIBU
Ungurmuiža - Viesnīcas Cēsu nov.
Ideja dāvanai!
ĀTRI SKATĪT
Brokastis un 20€ restorānā
Muzeja apmeklējums
VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS
Ir spēkā 12 mēn. no iegādes datuma
no 101€ 105€
GRIBU
Ungurmuiža - Viesnīcas Cēsu nov.
Ideja dāvanai!
ĀTRI SKATĪT
Brokastis
Muzeja apmeklējums
Ģimenei vai kompānijai
Ir spēkā 12 mēn. no iegādes datuma
no 124€
GRIBU
Ungurmuiža - Viesnīcas Cēsu nov.
Ideja dāvanai!
ĀTRI SKATĪT
Brokastis un 30€ restorānā
Muzeja apmeklējums
Ģimenei vai kompānijai
Ir spēkā 12 mēn. no iegādes datuma
no 150€ 154€
GRIBU
Apskatīti no
Vairāk piedāvājumu
Vairāk informācijas par viesnīcu:

Ungurmuiža

Vai sapņojat par pasakainu atpūtu idilliskā vietā? Tad noteikti apsveriet iespēju apciemot skaisto Ungurmuižu - unikālo 18. gadsimtā celto koka arhitektūras pieminekli netālu no Cēsīm. Skaistā ainava un rāmais lauku miers ļaus Jums aizbēgt no ikdienas straujā ritma un izbaudīt lieliskas brīvdienas ģimenes vai tuvāko draugu lokā. 

Atpūtas piedāvājums ietver nakšņošanu komfortablā divistabu numurā, gardas brokastis un Ungurmuižas muzeja apmeklējumu. 

Nakšņošana komfortablos numuros 

Mājīgie numuri izvietoti gan Kungu mājā, gan tai līdzās esošajā ‘’Vecajā skolā’’, ļaujot Jums izbaudīt atpūtu ar senatnes auru. Numuros ir viss, kas vajadzīgs komforta pilnām brīvdienām - ērtas gultas, skapis, galds un krēsli, arī bezvadu internets. Viesiem pieejama arī atsevišķa vannas istaba ar dušu.

Gardi ēdieni Ungurmuižas restorānā 

Savukārt restorāna piedāvājums ļaus Jums sajust sezonai raksturīgās garšas - visi ēdieni tiek pagatavoti no vietējiem sezonas produktiem, turklāt iedvesmu meistarīgie pavāri gūst no 200 gadus senām receptēm.

Izzinošas ekskursijas un pastaigas

Atpūtas laikā varēsiet ne vien doties pastaigās pa skaisto apkārtni, bet arī apskatīt muižas muzeju. 18. gadsimta koka ēku ansamblis ir vienīgais baroka koka pils arhitektūras paraugs, kas saglabājies Latvijā. Iekštelpu sienas klāj skaisti sienu zīmējumi, ļaujot sajust vēstures pieskārienu. 

Īpašā Ungurmuižas gaisotne neatstāj vienaldzīgu nevienu. Tā aizrauj gan dabas mīļotājus, gan mākslas un vēstures cienītājus. Šī ir vieta atpūtai ar ģimeni, romantiskām pastaigām un arī īpašām svinībām.

Aktivitātes lieliem un maziem 

Ungurmuiža ir lielisks galamērķis visos gadalaikos. Gada siltajos mēnešos pieejama velo noma, lai viesi varētu gūt jaunus iespaidus dodoties izbraucienā pa gleznainajiem celiņiem un takām, savukārt ziemā muižas dīķis pārvēršas slidotavā. Un muižā pieejamā slidu noma ļaus Jums to pilnībā izbaudīt. 

Mazākajiem Ungurmuižas viesiem noteikti patiks 19. gadsimta stilā izbūvēts rotaļu namiņš, kā arī trušu būrīši ar mīļiem un draiskiem iemītniekiem. 

Blakus Ungurmuižai atrodas arī skaistais Ungura ezers - vieta peldēm, laiskai atpūtai, kā arī brīnišķīgāko saulrietu un saullēktu baudīšanai. 

Kultūras baudījums 

Ungurmuižā par skaistu tradīciju kļuvuši arī dažādi brīvdabas koncerti, gleznu izstādes un citi pasākumi, tādēļ atpūtu iespējams papildināt arī ar neizmirstamu mākslas baudījumu. 

Vieta īpašiem mirkļiem 

Uzdāviniet sev mirkli miera vietā, kur jūtams senatnes pieskāriens, kur lielie ozoli un liepas stāsta gadsimtiem senus noslēpumus, kur mūzika skan pavisam citādāk un māksla sniedz jaunu iedvesmu Jūsu sapņiem. 

Brīvdienas Ungurmuižā var kļūt par īpašu dāvanu kādam Jums tuvam cilvēkam vai pārim. Tā var kļūt arī par Jūsu īpašo svētku svinību vietu. Viss ir iespējams!

Atpūta skaistajās Cēsīs 

Papildinot atpūtu ar ekskursiju pa Cēsīm, sakrāsiet vēl vairāk skaistu atmiņu! 

Cēsis ir skaista vieta burvīgai atpūtai. Tur satiekas senatnīgais ar mūsdienīgo, piešķirot šai pilsētai īpašu noskaņu, ko novērtēs ikviens. Romantiskas pastaigas pa šaurajām Cēsu ieliņām, Viduslaiku pils apmeklējums, ainaviskā apkārtne, mazie veikaliņi un kafejnīcas - tas izklausās pēc laba brīvdienu turpinājuma! 

Ja vēlaties šajā apkaimē uzturēties ilgāk, apskatiet vēl arī citas nakšņošanas iespējas. Viesnīcas Cēsīs pieejamas pietiekami plašā izvēlē, sniedzot iespēju atrast piemērotāko. 

Piemēram, arī atpūta viesnīcā ‘’Tigra’’ var kļūt par lielisku brīvdienu plānu, ko īstenot jau pavisam drīz. Tās laikā varēsiet izkarsēties saunā, izbaudīt veldzējošu rīta peldi baseinā, palutināt sevi ar gardām brokastīm. Šī vieta lieliski piemērota arī atpūtai ar bērniem - tur pieejams arī bērnu rotaļu stūrītis mazāko viesu priekam. 

Lai lieliska atpūta Cēsu pusē! 

Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu