Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Wellton Riverside SPA Hotel Wellton Riga Hotel & SPA Bellevue Park Hotel Riga Grand Poet Hotel by Semarah Wellton Centrum Hotel & SPA SkyHouse Riga STABU SETA RESIDENCE Rixwell Old Riga Palace Hotel Dome Hotel Riga Rixwell Elefant Hotel Monika Centrum Hotels Rija VEF Hotel Rixwell Gertrude Hotel Hilton Garden Inn Riga Old Town Mercure Riga Centre Hotel Riga Islande Hotel Unimars Hotel & SPA Riga
Sanatorijas:
Izklaides:
Hedonic SPA Wellton SPA Oasis GOMOTO.lv Mārupes Pizza Salons MySpa Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Skaistuma telpa "Kiki" Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Centrum BarbershopRiga Studija Forest of Dreams Studija FELLINE SIBI salons Riga Gin Laboratory Sunīši. Fonds Sabiedrībai AQUA VILLA SPA Ķīpsalas peldbaseins Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" Salons Juventa Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Grand Lumeni Superauto - UAB Saugus Vairavimas Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Knockout Barber Shop Vīna telpa ''Tinto'' Restorāns "Da Roberta" "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Wood Religion Barber Shop Jena Motors Restorāns "Beef Room" "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:

Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats

TOP piedāvājumi
Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats

Mūsdienās būt veselam un rūpēties par sevi vairs nav lieka greznība vai vecuma pazīme, tā ir pārdomāta investīcija nākotnē. Jo kāpēc nenovērst problēmu tās iedīglī, bet gan gaidīt, kamēr tā nopietni kaitēs veselībai.

Un to saprot visā pasaulē. Piemēram, pērn Eglės sanatoriju Druskininkos un Birštonā apmeklēja gandrīz 60 000 viesu no Lietuvas un ārvalstīm. Lielākā daļa ārzemju atpūtnieku bija no Vācijas, Izraēlas un Latvijas. 

Jūsu ērtībām esam izveidojuši TOP 6 ar Lietuvas sanatorijām, kas ir godalgotas un atzītas starptautiskā līmenī, nodrošinot augstu pakalpojumu kvalitāti un procedūras.

Foto: Eglės sanatorija

Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv
Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv

Kas ir sanatorija?

Sanatorijas vēsturiski tika celtas dabas skaistās vietās, ļaujot izmantot dziedniecībā visu dabas spēku un potenciālu - minerālūdeņus, dūņas, gaisu un gaismu.

Kā zināms, Latvijā pārsvarā tā ir Jūrmala ar svaigo jūras gaisu, priedēm un sērūdeņiem. Lietuvas slavenākie sanatoriju kūrorti ir Birštona, Druskininki un Palanga.

Arī Igaunijā atveseļojošās atpūtas tradīcijas ir vairākus gadsimtus senas un attīstījušās tādos kūrortos kā Pērnava, Narva-Jēsū, Hāpsala, Kuresāre.


"Eglės sanatorija" Druskininkos

2 naktis ar PILNU ēdināšanu un 8 PROCEDŪRĀM DIVIEM.

Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv

Mūsdienās sanatorija vairs nav tikai medicīnas iestāde, kas piedāvā dažādus pasākumus veselības un vispārējās labsajūtas uzlabošanai. Tas ir kas vairāk! Tā ir vesela filozofija un dzīves pārliecība, mīlēt un rūpēties par sevi vairāk.

Ārstnieciskie vingrinājumi, fizioterapijas procedūras, pareiza un sabalansēta ēdināšana, kā arī miers un aktivitātes svaigā gaisā. Pakalpojumi tiek piedāvāti gan cilvēkiem ar veselības problēmām, gan tiem, kuri vēlas uzlabot savu fizisko stāvokli un atpūsties no ikdienas rutīnas.

Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv

Foto: Eglės sanatorija

Patiesība un mīti par mūsdienu sanatorijām

Kaut arī daļā sabiedrības ir cieši iesakņojies priekštats, ka veselības atpūta sanatorijā ir piemērota tikai vecāka gadagājuma cilvēkiem, mūsdienās situācija ir mainījusies.

Sanatorijas ir modernizētas, atjaunotas. Darbā tās izmanto jaunākās tehnoloģijas veselības uzlabošanai. Tiek piedāvāta gan medicīniskā rehabilitācija pēc dažādām traumām, gan atveseļojoša atpūta. 

Piemēram, Eglės sanatorijas ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumi ir izstrādāti visām vecuma grupām - jauniešiem, ģimenēm un senioriem. 

Vispopulārākā ārvalstnieku vidū šeit ir SPA procedūru programma 3–6 naktīm, kas ietver ārsta konsultāciju, piecas procedūras dienā, nakšņošanu, neierobežotas ēdināšanas iespējas (bufetes tipa brokastis, pusdienas, vakariņas un vēlo brokastu, vakara uzkodu bāri) un neierobežota peldbaseina un pirts kompleksa izmantošana. Bieži papildu tiek iegādātas arī masāžas.

Mūsdienās sanatorijās dabīgā ārstēšana tiek apvienota ar jaunākajām tehnoloģijām, kas sniedz daudzpusīgas ārstēšanas un atjaunošanās iespējas.


"Eglės sanatorija" Birštonā

2 naktis ar PILNU ēdināšanu un 8 PROCEDŪRĀM DIVIEM.

Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv

TOP 3 Lietuvas kūrorti atveseļojošai atpūtai

Viens no populārākajiem atveseļošanās kūrortiem Lietuvā ir Druskininki. Druskininki atrodas Lietuvas dienvidos, pie Nemunas upes. Kūrortu  ieskauj priežu meži.

Druskininki ir vecākais un populārākais kūrorts valstī. Šeit sanatoriju atpūtu var apvienot ar aktīvu, pasīvu vai saturīgu izklaidi.

Katru gadu Druskininku pilsētu apmeklē aptuveni 350 tūkstošu tūristu, un aptuveni puse no tiem ir no ārvalstīm. Druskininkos tūristi pavada aptuveni 1,2 miljonus nakšu, kas ir diezgan iespaidīgs cipars.

Druskininki jau no seniem laikiem ir slaveni ar saviem minerālūdeņiem. Gadā šeit tiek pildīti 33 miljoni litru minerālūdens. Šis zemes eliksīrs tiek izmantots gan dzeršanai, gan ārstēšanai.


Palanga, Sanatorija "Gradiali"

2 vai 4 naktis ar maltītēm, procedūra + DĀVANA DIVIEM.

Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv

Vēl viena Lietuvas pērle, kas atrodas līdzās Druskininkiem, ir Birštonas kūrorts. Tas ir īpašs ar to, ka piekopj Kneipa filozofiju. 19.gadsimtā izstrādātā sistēma balstās uz pieciem elementiem: ūdens terapiju, kustības terapiju, ārstniecības augu terapiju, harmonijas terapiju un veselīgu uzturu, kas ir pamats veiksmīgai veselībai.

Kūrortā ir iekārtots arī bezmaksas Kneipa dārzs, kas pieejams apmeklētājiem siltajā sezonā. Auksts ūdens šeit palīdz norūdīt organismu un stiprināt imūnsistēmu.

Kneipa pieeja tiek izmantota arī Birštonas sanatorijās. Minerālūdeni izmanto ne tikai dzeršanai, bet to var arī ieelpot vai tajā peldēties. Ārstniecības augu tējas, inhalācijas, sāls istabas, kas, starp citu, palīdz, ja esat tikko atmetis smēķēšanu. Harmonija un kustība, procedūras un masāžas, kā arī sabalansēts uzturs. Birštonas sanatorijas parūpēsies par Jūsu pašsajūtu un spēku atjaunošanu.

Piejūras klimats un priežu meži ir attīstījuši sanatoriju piedāvājumu arī Palangas apkārtnē. Kūrortpilsēta piedāvā plašas aktīvās atpūtas iespējas, plašu SPA kustību, procedūras, kā arī atpazīstamus apskates objektus un gardas Lietuvas maltītes vietējos restorānos un kafejnīcās.

Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv
Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv
Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv

Līderi labsajūtas jomā Eglės sanatorija

Viens no Lietuvas zināmākajiem sanatoriju zīmoliem ir Eglė sanatorija, kas darbojas gan Druskininkos, gan Birštonā. 

Eglės sanatorija Druskininkos ir kā atsevišķa labsajūtas pasaule. Tā celta 1972.gada. 2018. gadā veikta apjomīga renovācija. Sanatorijas komplekss ir iespaidīgs un to veido ārstniecības un rehabilitācijas centrs, saunu un baseinu komplekss un dzīvojamie korpusi. 

Klientiem tiek piedāvāta iespēja izvēlēties sev vēlamo komforta līmeni. Šeit kopsummā tiek piedāvātas vairāk nekā 100 dažādas procedūras un ap 50 dažādu testu, kas palīdz noteikt  atbilstošāko atveseļošanās programmu. Eglės sanatorija var uzņemt vienlaicīgi līdz 1300 cilvēkiem, kas padara to par lielāko ne vien Lietuvā, bet arī visā Ziemeļeiropā.

Eglės sanatorija Birštonā ir jauna. 2013. gadā tika atklāts pirmais dzīvojamais komplekss un ārstniecības centrs. Sanatorijas komplekss ir veidots no četrām savstarpēji savienotām ēkām, tāpēc varēsiet nokļūt jebkurā sanatorijas daļā, neizejot ārā. 

Viss jauns un moderns, tostarp numuri. Uz jumta ir sauļošanās terase. Sanatorija vienlaikus var uzņemt 730 viesus.

"Mēs īpaši lepojamies ar mūsu daudzajiem pastāvīgajiem klientiem no Lietuvas un ārvalstīm, kuri ir bijuši uzticīgi Eglės sanatorijai jau ilgus gadus un novērtē mūsu ārstnieciskās dūņas un minerālūdeni, pakalpojumu kvalitāti un augstākā līmeņa speciālistus. Varam droši teikt, ka esam starp Eiropas līderiem labsajūtas jomā," atzīmē Eglės sanatorijas Mārketinga nodaļā.

Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv

Foto: Eglės sanatorija

Izcilā Gradiali Palangā pie Baltijas jūras

Sanatorijas Gradiali Palangā procedūras un programmas ir pielāgotas katra viesa individuālajām vajadzībām un ir paredzētas, lai palīdzētu atjaunot un uzturēt fizisko un garīgo veselību.

"Esam labi atpūtušies, priecīgi un ļoti apmierināti! Sirsnīgs paldies sanatorijas Gradiali personālam! Visiem, visiem, kas pielika savas pūles, lai mēs varētu šīs mūsu piecas atpūtas dienas tik jauki un vērtīgi pavadīt! Atbraucot mājās, jau sākam domāt par nākošo, ceturto atpūtas reizi," tikai viena no mūsu, Gribu Atpūsties.lv, klientu atsauksmēm, kas runā pati par sevi.

Sanatoriju Gradiali Palangā ieskauj skaisti priežu meži, un tā atrodas tikai nelielas pastaigas attālumā no Baltijas jūras smilšainās pludmales. Sanatorija piedāvā ērtas naktsmītnes modernos numuros un apartamentos, kā arī dažādas ēdināšanas iespējas, tostarp bufetes tipa restorānu, kas specializējas veselīgu ēdienu gatavošanā. 

SPA procedūras, minerālūdens terapija, fizioterapija un dažādas medicīniskās konsultācijas palīdzēs uzlabot veselību un vispārējo labsajūtu.

Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv
Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv

Foto: Sanatorija Gradiali Palangā

Senākā sanatorija Birštonā - Tulpes

Tulpes sanatorija Birštonā ir viena no senākajām. Šeit tiek piedāvāta ārstēšana ar minerālūdeni un ārstnieciskajām dūņām. Birštonas minerālūdeņus izmanto gan dzeršanai, gan ārstnieciskajām vannām. Šis minerālūdens ir īpašs, jo satur vislielāko broma daudzumu. Minerālūdens vannas stimulē fizioloģiskos dziedināšanas mehānismus. 

Dzīvojamie korpusi un ārstniecības iestāde ir izvietota Nemunas upes krastā. Sanatorija lepojas arī ar daudziem apbalvojumiem. Sanatorija piedāvā dažādas procedūras gremošanas sistēmas, skeleta-muskuļu sistēmas traucējumu, ginekoloģisku, onkoloģisko slimību ārstēšanai, kā arī intelektuālā, emocionālā un fiziskā noguruma mazināšanai.

Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv
Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv

Foto: "Tulpės" sanatorija

Sanatorija "Versmė" veselības atjaunošanai

Sanatorija Versmė Birštonā ir lieliska izvēle ikvienam, kurš vēlas ātri atgūt spēkus pēc smagas slimības vai emocionāli-fizisku harmoniju pēc saspringta, atbildīga darba, piedzīvota stresa, vai, iespējams, vienkārši labi pavadīt laiku un izbaudīt veselībai labvēlīgas procedūras. 

Versmė strādā ap 200 darbiniekiem un vienlaikus tā var uzņemt līdz 340 cilvēkiem. Ikviens viesis šeit saņems visaugstākās kvalitātes apkalpošanu, uzmanību un vērtīgus padomus veselības uzlabošanai. 

Sanatorija Versmė Birštonā priecēs ar dažādām procedūrām: ūdens un dūņu; masāžas; baseini un pirtis; fizioterapija; haloterapija, aromterapija, inhalācijas un dzeramā minerālūdens kūres.

Mineral SPA Draugystė (jaunais korpuss)

Unikālā Draugystės sanatorija ir ar dziļām dziedniecības tradīcijām un piedāvā ārstniecības, rehabilitācijas un SPA procedūru programmas. Īpaši vērtīgas ir minerālu vannas no Druskininku dziļākā urbuma, procedūras ar ārstnieciskajām dūņām, ārstniecības augiem un citas veselības un skaistumkopšanas procedūras. 

2022. gadā sanatorija Draugystė tika būtiski renovēta - uzbūvēts jauns komplekss, kas piedāvā ārstnieciskās un SPA procedūras - Mineral SPA Draugystė. Tiem, kas novērtē komfortu un pakalpojumu kvalitāti, labsajūtas centrā, kas atrodas parkā Nemunas krastā, ir pilnībā jauna, grezna SPA telpa ar lielu peldbaseinu, burbuļvannu, vertikālajām vannām un saunām.

Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv
Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv

Foto: Mineral SPA Draugystė

Kāpēc izvēlēties sanatoriju piedāvājumus Gribu Atpūsties.lv?

Gribu Atpūsties.lv ir vairākas priekšrocības:

  • Ļoti ērta rezervācija tiešsaistē. Ir iespējams ērti un ātri izvēlēties sev vēlamo datumu un veikt rezervāciju. Sanatorija saņems Jūsu pieteikumu uzreiz
  • Klientu atbalsts latviešu valodā. Ja neesat pārliecināts, vai rezervācija veikta pareizi vai ir vēl kādi jautājumi, palīdzēs Gribu Atpūsties.lv klientu apkalpošanas speciālisti
  • Ir iespējams tikties ar speciālistiem klātienē Gribu Atpūsties.lv veikalos, lai pārrunātu interesējošās lietas
  • Regulāras atlaides un akcijas īpašiem sanatoriju piedāvājumiem
  • Lai saņemtu aktuālo informāciju, nepieciešams pierakstīties jaunumu vēstuļu saņemšanai
  • Kvalitatīvi, rūpīgi atlasīti piedāvājumi - izvēloties atpūtu Gribu Atpūsties.lv, varēsiet būt drošs, ka tā neliks Jums vilties

Rūpes par veselību - tā nav greznība! Tā ir pašsaprotama atbilde mūsdienu steidzīgajam ritmam!

Iesaka eksperti: TOP Lietuvas sanatoriju apskats - GribuAtpusties.lv