Latvija
Atpakaļ
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:

6 idejas, kā pavadīt kāzu gadadienu

TOP piedāvājumi
6 idejas, kā pavadīt kāzu gadadienu

Kāzu gadadiena ir svētki, kuros tiek atzīmēts viens no skaistākajiem notikumiem ikviena laulāta pāra dzīvē – kāzu svinības. Parasti kāzas tiek rūpīgi plānotas, organizējot pat mazākās detaļas un nianses. Gadadiena ir sava veida kāzu turpinājums, tāpēc nevar aizmirst par šo svētku nozīmi, un arī tos vajag plānot.

Lai šajā dienā prioritāte būtu pāra attiecības un aizmirstos visas ikdienas rūpes, piedāvājam 6 idejas, kā pavadīt kāzu gadadienu.

6 idejas, kā pavadīt kāzu gadadienu | GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Gremdējieties atmiņās

Kāzu gada diena ir brīdis, kad pārim kopīgi atcerēties gan kāzu svinības, gan jaukos dzīves brīžus. Dodieties uz vietu, kur pirmo reizi satikāties. Atgriezieties vietā, kur precējāties, lai atgādinātu sev kāzu dienas sajūtas. Ja apmeklēt pagātnes vietas nav iespējams, tad laba alternatīva ir kopīga kāzu video noskatīšanās vai foto albumu pāršķirstīšana. 

Pāriem, kas precējušies jau daudzus gadus, šāda foto albumu pāršķirstīšana, iespējams, ļaus atrast sen aizmirstas fotogrāfijas, ko vērts atjaunot un parādīt visiem ģimenes locekļiem. Papildiniet šo nodarbi ar kvalitatīvu dzirkstošo vīnu un uzkodām, ja iespējams - tādām, kādas bija arī jūsu kāzu dienā. Neaizmirstiet mūziku. Atskaņojiet dziesmu, ko izvēlējāties kā pirmo valsi un ļaujieties kopīgai dejai!

6 idejas, kā pavadīt kāzu gadadienu | GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Pavadiet nakti viesnīcā

Lai šajā dienā prioritāte būtu pāra attiecības un aizmirstos visas ikdienas rūpes, piedāvājam 6 idejas, kā pavadīt kāzu gadadienu.

Atstājiet bērnus, ikdienas rūpes un kašķus mājās, un dodieties uz viesnīcu! Izvēlieties, piemēram, Baltic beach hotel, kas ļaus pabūt ērtā vidē un baudīt arī nesteidzīgu atpūtu pludmalē. Pasūtiet apkalpošanu numurā un, nevienam netraucējot, izbaudiet viens otra kompāniju. 

Atpūtieties kopā

Ja kāzu gadadiena iekrīt darba dienā, paņemiet kopīgu brīvdienu! Sāciet rītu jau agri, kopīgi brokastojot vai sagaidot saullēktu! Kopīgi paveiciet mājas darbus, ko citreiz jūsu partneris veiktu viens, un dodieties pusdienās ārpus mājas. Apmeklējiet muzejus, izstādēs, iejūtieties tūrista lomā savā pilsētā.

Padariet atpūtu īpašu, izvēloties kādu no vietnē gribuatpusties.lv piedāvātajām iespējām. Spa atpūtas piedāvājumi diviem ļaus pārim kopīgi atslābināties, baudīt masāžu un peldi, ne par ko nedomājot. Šādu atpūtu var baudīt pat tad, ja nakti prom no mājām pavadīt nav iespējams.

6 idejas, kā pavadīt kāzu gadadienu | GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Piedalieties fotosesijā

Kāzās ierasti tiek uzņemtas neskaitāmas fotogrāfijas, taču kāzu gadadienā bieži vien par to tiek aizmirsts. Sapucējieties un dodieties uz kopīgu foto sesiju, lai jau nākamajā kāzu gadadienā varētu gremdēties atmiņās ne tikai raugoties kāzu fotogrāfijās, bet arī iepriekšējo gadadienu fotogrāfijās.
Foto sesiju var padarīt arī pikantāku, piemēram, sagatavojot īpašas bildes, kas domātas tikai mīļotā vai mīļotās acīm. Ļaujieties fantāzijai un iemūžiniet burvīgus mirkļus kopā. Padariet foto sesiju jautru, piemēram, izvēloties viens otra apģērbu un ieveidojot frizūras.


Kopīgi izmēģiniet vai apgūstiet ko jaunu

Izmantojiet šo īpašo dienu, lai kopā ar partneri apgūtu kaut ko jaunu vai iegūtu vēl nebijušu pieredzi. Ja abi esat adrenalīna un ekstrēmu nodarbju cienītāji, izmēģiniet, piemēram, lekšanu ar gumiju vai izpletni. Mierīgākai, bet aktīvai atpūtai, dodieties, piemēram, uz Siguldu, izmēģiniet dažādas atrakcijas vai kopīgi dodieties šķēršļu takās, pārgājienā vai velo braucienā. Romantiska un ne tik ekstrēma, taču elpu aizraujoša nodarbe, būs, piemēram, lidojums ar gaisa balonu saullēkta laikā. 
Kopīgi apgūstiet ko jaunu, tādējādi pavadot kvalitatīvu laiku kopā. Apgūstiet jaunas dejas, vai, ja abi esat kulinārijas cienītāji, dodieties uz gatavošanas meistarklasi un kopīgi apgūstiet, piemēram, pastas gatavošanu. 


6 idejas, kā pavadīt kāzu gadadienu | GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Sviniet mīlestību

Ja ikdienas rutīnā jums tomēr izdodas pavadīt pietiekami daudz laika divvientulībā, tad kāzu gadadienu, tāpat kā kāzas, sviniet draugu un ģimenes lokā. Uzaiciniet ciemos vedējus, lai kopīgi gremdētos atmiņās par kāzu dienu. Kāzu gadadienas svinības būs lieliska iespēja parādīt bērniem kāzu fotogrāfijas un video. Neaizmirstiet par uzkodām, dzērieniem un mūziku. Varat pat sagatavot līdzīgas dekorācijas, kādas izmantojāt arī savās kāzās.

Ja laulībā nodzīvoti jau daudzi gadi, tad apsveriet iespēju, piemēram, atjaunot laulības zvērestu, veltot mīlestības pilnus pateicības vārdus savai otrai pusei. Sviniet mīlestību!

Patika? Dalies ar savu viedokli komentāros ;)
Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu