Latvija
Atpakaļ
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:

TOP Ziemassvētku DĀVANAS draugiem un kolēģiem

TOP piedāvājumi
TOP Ziemassvētku DĀVANAS draugiem un kolēģiem

Līdzās gaismiņām, kas ieskauj pilsētas, maģiskajai atmosfērai un jautrajai mūzikai svētku sezona nes arī ikgadējo, stresa pilno jautājumu: kā atrast perfektu dāvanu mīļajiem, draugiem un kolēģiem? 

Protams, daudzi joprojām izvēlas tradicionālās dāvanas: dažādus virtuves piederumus, kalnus ar saldumiem un rotaļlietas bērniem, kā arī kosmētikas komplektus, taču ir viena dāvana, kas izceļas citu starpā - mūsu dāvanu komplekti.

Izmanto šo iespēju pārsteigt savus tuviniekus ar ceļojumu, SPA atpūtu un neaizmirstamu piedzīvojumu dāvanu. Lasi tālāk un sagaidi gada lielākos svētkus ar plašu smaidu un vislabākajām dāvanām! Un bez stresa!


TOP Ziemassvētku DĀVANAS ikvienam - GribuAtpusties.lv

Kvalitatīva atpūta un vissiltākās atmiņas

Tā vietā, lai pasniegtu vēl vienu tradicionālu Ziemassvētku dāvanu, kas būs kaut kur jānoliek vai, pasarg, jāpārdāvina, dāvini tuvajiem pieredzi, kas rada paliekošas atmiņas. Mūsu dāvanu komplekti ne tikai sniegs izvēles brīvību Taviem mīļajiem, bet arī palīdzēs Tev aizbēgt no svētku galvassāpēm - tieši tik vienkārši tas ir.

Ikvienam laiku pa laikam ir nepieciešama atpūta no rutīnas, īpaši draugiem un kolēģiem, kuri smagi strādā un mācās. Tāpēc šogad pievērs uzmanību draudzības stiprināšanai, jo siltas attiecības ir vislabākā dāvana visos  svētkos. Un tā ir arī ļoti vērtīga. 

Iesaku Tev apskatīt mūsu lieliskos piedāvājumus Jūrmalas vadošajās SPA viesnīcās. Mierīga gaisotne, priežu meži un jūras šalkoņa - tā noteikti būs vieta, kur uz brīdi apstāties un atpūsties. Īpaši svētku laikā šeit netrūkst skaistu svētku rotājumu, Ziemassvētku eglīšu un mūzikas Jomas ielas krodziņos, kas piepilda apkārtni ar burvību. Ja negribas vispār nekur braukt, arī Rīga svētku rotā ir brīnišķīga. Un brīvdienas lieliski papildinās kāda no mūsu SPA viesnīcām. 


Jūrmala, Baltic Beach Hotel & SPA ★ ★ ★ ★ ★

SPA atpūta ar 50% ATLAIDI DIVIEM vai 3 pers. ĢIMENEI - bagātīgas brokastis un kompleksa "Sea Wellness" apmeklējums.

TOP Ziemassvētku DĀVANAS ikvienam - GribuAtpusties.lv

Labāko brīvdienu noslēpums - aizraujoši ceļojumi

Mums visiem sirdī mājo ceļotājs. Protams, katra cilvēka vajadzības ir atšķirīgas: daži dod priekšroku gulēšanai pludmalē ar labu kokteili rokā, bet citi labprāt dodas iekarot jaunas virsotnes, lec ar izpletni vai  paceļas gaisā gaisa balonā. 

Katrā gadījumā, Tavs uzdevums ir pamodināt dāvanas saņēmējā piedzīvojuma garu un tas ir lieliski iespējams ar mūsu dāvanu komplektiem. Neatkarīgi no tā, vai meklē unikālu patvērumu dabā, pludmales paradīzi vai rosīgu pilsētu. Svarīgākais ir tas, ka Tu dāvā iespēju baudīt bagātīgu un jaunu pieredzu, kamēr ikdienas rūpes paliek aiz durvīm.

TOP Ziemassvētku DĀVANAS ikvienam - GribuAtpusties.lv
TOP Ziemassvētku DĀVANAS ikvienam - GribuAtpusties.lv

Dāvanas bez riska

Svētku plānošana var būt nogurdinoša, tāpēc dāvanu komplekti palīdz no tā izvairīties. Viss, kas Tavam draugam, kolēģim vai mīļotajam cilvēkam būs jādara - jāizvēlas vieta un datums. Aizmirsti par neparastu vietu, viesnīcu un jautru aktivitāšu meklēšanu - mēs to visu esam jau izdarījuši Tavā vietā. Skaistākās Baltijas pilsētas un jautrākās izklaides - viss mūsu dāvanu ekspertu pārbaudīts! 

Turklāt vari aizmirst par derīguma termiņiem, jo dāvanu komplekti ir derīgi līdz pat trim gadiem! Lai iegūtu vēl lielāku brīvību - izvēlies mūsu, Gribu Atpūsties, dāvanu kartes. Arī tās ir derīgas pat 3 gadus, tāpēc ir ļoti maza varbūtība, ka dāvanas saņēmējs nepagūs to izmantot. Simtiem atpūtas un izklaižu iespējas vienā dāvanu kartē.


Jūrmala, Hotel Jūrmala SPA ★ ★ ★ ★

1 nakts SPA baudījums Jūrmalā ar brokastīm DIVIEM - saunu un baseinu kompleksa "Wellness Oasis" apmeklējums KATRU DIENU + brokastis restorānā.

TOP Ziemassvētku DĀVANAS ikvienam - GribuAtpusties.lv

Es ceru, ka man izdevās Tevi pārliecināt, kāpēc dāvanu komplekti un kvalitatīva atpūta ir vislabākās dāvanas Taviem brīnišķīgajiem draugiem un kolēģiem. Izmanto iespēju turpināt kopt savas tuvās attiecības, radīt vērtīgas atmiņas un aizbēgt no ikdienas. Dāvā saviem mīļajiem kvalitatīvu atpūtu!