Latvija
Atpakaļ
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:

Ko redzēt un darīt Klaipēdā?

TOP piedāvājumi
Ko redzēt un darīt Klaipēdā?

Klaipēda ir skaista pilsēta ar daudz interesantiem un intriģējošiem apskates objektiem. Jūras muzejs, Delfinārijs, Kuršu kāpa un pasakainās pludmales, kas ir ideāla vieta, kur atpūsties un pasildīties saulītē, vai izmēģināt kādu no dažādajām ūdens aktivitātēm. 

Šī pilsēta ir ideāls galamērķis visiem, kuri vēlas baudīt vēsturiskās vecpilsētas ieliņas, skaistas ainavas un gardu ēdienu, kā arī aizraujošas izklaides, kam līdzīgas neatrast.


Klaipēda , Klaipėda Art Hotel Bohema ★ ★ ★

2 naktis Klaipēdā un brokastis DIVIEM - derīga 12 mēn.

Ko redzēt un darīt Klaipēdā? - GribuAtpusties.lv

Iepazīstiet Klaipēdu – unikāla pieredze Jūsu ceļojumam

Klaipēda piedāvā daudz iespēju gan izklaidēm, gan izzināšanai. Šī Baltijas pilsēta ir viens no populārākajiem galamērķiem Lietuvā. Klaipēda ir lieliska vieta, kur atpūsties, atklāt un baudīt Lietuvu no cita skatu punkta. 

Šeit varat apmeklēt Marijas Miera Karalienes baznīcu, Klaipēdas skulptūru parku, Lietuvas Jūras muzeju - delfināriju un mūsdienu mākslas muzeju, lai sajustu autentisko Klaipēdas noskaņu. Aizstaigājiet līdz jūras krastam un prāmja piestātnei un baudiet šaurās vecpilsētas ieliņas, lai atklātu mākslas instalācijas un dažādas interesantas skulptūras. Klaipeda ir arī lieliska vieta, lai izbaudītu lielisku vietējo virtuvi un garšīgus ēdienus, ko iesaka paši vietējie. 


Klaipēda, Navalis ★ ★ ★ ★

2 naktis ar brokastīm Klaipēdā DIVIEM - derīga 12 mēn.

Ko redzēt un darīt Klaipēdā? - GribuAtpusties.lv

Iepazīstiet Klaipēdu - tās kultūrvēsturiski mantojumu

Klaipēda ir lielisks galamērķis visiem, kuri meklē atpūtas iespējas, lai baudītu gan piekrastes skaistumu, gan seno vēsturi un kultūras mantojumu. Šī pilsēta ir izveidojusi savu unikālo atmosfēru un rokrakstu, un, izmantojot dažādas aktivitātes, tā iepriecina tūristus katru gadu. 

Šeit mēs varam apskatīt vēsturiskās liecības un arhitektūras pieminekļus, kuri paliks atmiņā uz visiem laikiem, kā arī sastapties ar brīnišķīgo kūrortu dzīvi. Klaipēda piedāvā plašu izvēli dažādām izklaides aktivitātēm un neskaitāmām ainavu vietām, no kurienes baudīt skatu uz jūru. 

Atklājiet burvīgo pilsētu Klaipēdu – vienu no Lietuvas populārākajiem apskates objektiem

Klaipēdas pilsēta ir viena no skaistākajām vietām, ko varat redzēt Lietuvā. Tā piedāvā daudz apskates objektu, lai apmierinātu pat izsmalcinātāko gaumi un prasības. Pie Klaipēdas Jūs varat atrast vienu no lielākajiem un simpātiskākajiem kuģu kanāliem un aplūkot Klaipēdas pilsētas antīko arhitektūru. 

Papildus tam, ka Jūs varat atklāt Klaipēdas vēsturi un kultūru, Jums būs iespēja apbrīnot arī senos cietokšņus, muzejus un parkus, kā arī izklaidēties plašajā dinozauru parkā vai vērot aizraujošo delfīnu šovu.  

Apciemojot Klaipēdu, Jūs noteikti iegūsiet neaizmirstamas atmiņas par šīs skaistās pilsētas krāšņo ainavu un bagāto vēsturi!


Klaipēda, Ararat All Suites Hotel & Restaurant ★ ★ ★ ★

1 vai 2 naktis ar brokastīm Klaipēdas centrā DIVIEM.

Ko redzēt un darīt Klaipēdā? - GribuAtpusties.lv

Apmeklējiet Klaipēdu un piedzīvojiet īpašu Baltijas jūras pieredzi!

Klaipēda ir viena no skaistākajām Lietuvas pilsētām un arī viena no visinteresantākajām Eiropā. Apmeklējot Klaipēdu, viesi var izbaudīt gan aizraujošu kultūras piedzīvojumu, gan interesantu vēsturisko ainavu. Klaipēdā cilvēki var izbaudīt dažādus izklaidējošus priekšnesumus, staigāt pa skaistām ielām, pastaigāties pa vecpilsētu, skatīties uz vēsturiskajiem pieminekļiem un gleznainajām ainavām, kas ieskauj jūru. 

Vēl viens iemesls, kādēļ vērts apmeklēt Klaipēdu, ir dažādie iepirkšanās centri, kur var nopirkt labas kvalitātes preces par labu cenu. Apciemojot Klaipēdu, viesiem būs iespēja papildināt savu garderobi ar augstas kvalitātes un stilīgām lietām. 

Visbeidzot, Klaipēdas dabas brīnumi ir neaprakstāmi skaisti. Klaipēdas apmeklējums būtu jāiekļauj jebkura ceļotāja sarakstā, jo tas ļaus pavadīt neaizmirstamu brīdi un dienu no savas dzīves!


Palanga, Atostogų parkas - Natura termo SPA

1, 2 vai PAT 3 naktis ar daudz ūdens izklaidēm Palangā ĢIMENEI.

Ko redzēt un darīt Klaipēdā? - GribuAtpusties.lv

Atklājiet Lietuvas piekrastes galvaspilsētu ar bagāto vēsturi un kultūru!

Šeit Jūs varat izstaigāt vecpilsētas mazās ieliņas, baudot interesantus un gleznainus skatus un apskatot vairākus vēsturiskus objektus un ievērojamus pieminekļus. Jūs varat arī doties uz pludmali, lai malkotu sauli, pastaigātos gar jūru, izbaudītu garšīgo zivju ēdienus un dzertu kokteiļus. 

Jūs arī varat apmeklēt muzejus, pieminekļus un citus interesantus kultūras objektus, lai iepazītos ar Klaipēdas vēsturi. 

Klaipēda ir lieliska vieta atpūtai un garšīgu maltīšu baudīšanai, šeit Jums būs iespēja justies brīvam un atbrīvot sevi no ikdienas steigas. 

Viena no populārākajām apskates vietām Klaipēdā ir Smiltīnes pludmale. Tā atrodas Kuršu kāpās,  un ir viena no skaistākajām un visvairāk apmeklētajām pludmalēm Baltijas jūras piekrastē. 

Smiltīnes pludmalē ir smilšaina krasta līnija, bet Kuršu kāpas ir iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Tāpēc jo vairāk īpašas un sargājamas.

Apskatiet arī Danes upes promenādi ar skaistajām skulptūrām. Labi zināmi apskates objekti ir arī Klaipēdas centrālais parks, kurā ir plašs zaļš laukums, bērnu rotaļu laukums un skulptūras, kā arī Klaipēdas simbols - buru kuģis "Meridiana" ostā.

Ko redzēt un darīt Klaipēdā? - GribuAtpusties.lv

Atklājiet Klaipeda - trešo lielāko Lietuvas pilsētu pie Baltijas jūras

Klaipēda ir elpu aizraujoša vieta, kurā ikviens var atrast kaut ko interesantu un aizraujošu. Pilsētas arhitektūra un ainava ir harmonisks skaistums, kas ļauj izbaudīt jebkurus laikapstākļus, ko pavadāt Klaipēdā.

Jūs varat pastaigāties pa senām ieliņām, nakšņot vienā no daudzajiem viesnīcu kompleksiem, vai baudīt saules maigos pieskārienu pludmalēs. 


Palanga, Sanatorija "Gradiali"

VISS IEKĻAUTS veselībai TOP Lietuvas sanatorijā ar PILNU ĒDINĀŠANU, SPA un PROCEDŪRĀM.

Ko redzēt un darīt Klaipēdā? - GribuAtpusties.lv

Ja vēlaties atpūsties no pilsētas skrējiena, Jums jādodas uz Klaipēdu. Te Jūs atradīsiet plašas un netraucētas piekrastes līnijas, lai varētu izklaidēties ar peldēšanos un saulrietu maģijas uzņemšanu. 

Klaipēdas centrā var atrast daudzas izklaides iespējas, kā arī bagātīgas kulturālas izklaides vietas, kur iepazīt laikmetīgo vietējo mūziku, amatniecības un kulinārijas tradīcijas. Ļaujiet Klaipēdai piesaistīt Jūsu uzmanību, lai Jūs varētu atklāt visas tās rotaļīgās, aizraujošās un bagātīgās izklaides!

Klaipēda ir krāšņa Lietuvas pilsēta, kas piedāvā daudz interesantu aktivitāšu daudziem atšķirīgiem ceļotājiem. Vai Jūs meklējat izklaidi, pieredzi vai pat tikai relaksāciju, Klaipēdas piedāvājums Jūs apburs. 

Klaipēdā Jums būs iespēja atpūsties pludmalē, apmeklēt veco pilsētu ar saviem senajiem tornīšiem, doties pastaigā pa pilsētas kanālu un apbrīnot ainavas, labi izdejoties naktsklubos, izbaudīt dažādus ēdienus no visiem Lietuvas stūrīšiem un iepazīt jaunus draugus. 

Klaipēda ir ideāls galamērķis, ja Jūs meklējat dažādas aktivitātes. Ko Jūs gaidāt? Dodieties uz Klaipēdu un izbaudiet visu, ko tā piedāvā!

Ko redzēt un darīt Klaipēdā? - GribuAtpusties.lv

TOP izklaižu vietas Klaipēdā

Jūras muzejs – viens no apmeklētākajiem muzejiem visā Lietuvā. Lai iepazītu noslēpumaino ūdens pasauli, Jums nāksies doties mazā ceļojumā ar prāmi. Šeit Jūs gaidīs Jūras muzejs ar stikla koridoru, no kura var vērot aizraujošo zemūdens dzīvi. Un ne mazāk aizraujoši būs delfīnu šovs. Ne velti šie zīdītāji tiek uzskatīti par vieniem no gudrākajiem pasaulē. Šovs ir tiešām aizraujošs. 

Klaipēdas pievārtē atrodas arī dinozauru parks. Šis parks Radaiļos ir piedāvā iespēju apskatīt dažādas dinozauru replikas.

Teritorijā ir izvietoti dzīvīga izmēra dinozauru modeļi, kas atveido dažādas dinozauru sugas. Apmeklētāji var doties pastaigā pa parku, iepazīt dinozauru vēsturi un dabu, un novērot dažādu dinozauru replikas, kas tiek demonstrētas dažādās pozās un kustībās.


Palanga, Prie Parko ★ ★ ★

2 naktis ar brokastīm Palangā DIVIEM - derīga 12 mēn.

Ko redzēt un darīt Klaipēdā? - GribuAtpusties.lv

Dino parka apmeklētājiem ir arī iespēja piedalīties interaktīvās aktivitātēs un atrakcijās, kā arī iegūt izglītojošu informāciju par dinozauriem. Tā ir populāra atrakcija gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas interesējas par dinozauriem un paleontoloģiju. Plānojot savu ceļojumu uz Klaipēdu, šis objekts jauki papildinātu Jūsu ģimenes atpūtu.

Klaipēda ir viena no lielākajām pilsētām Baltijas jūras krastā, un tā ir ieguvusi leģendāru reputāciju kā iedvesmojoša vieta. Tās neticamajās pludmalēs, brīnišķīgajās gastronomiskajās izklaidēs un ievērojamajās atrakcijās, jo nav nepieciešams vairāk iemeslu, kāpēc tūristi no visas pasaules brauc uz Klaipēdu. 

Vienalga, vai esat tūrists, ceļotājs vai vienkārši meklējat brīnišķīgu vietu atpūtai, Klaipēda sniedz visu, ko Jūs varētu vēlēties no lieliskas atpūtas vietas. 

Šī vienreizējā pilsēta piedāvā viesiem baudīt dabisko skaistumu, izklaidi un prieku, ko Jūs varat atrast tikai Klaipēdā. Tajā ir daudz emocionālu piedzīvojumu un iespēju, kuras Jūs nekad nevarētu piedzīvot citur. Klaipēda ir jautrs un aizraujošs galamērķis, un tas noteikti ir pareizais ceļojums, ja meklējat īpašu, unikālu un neaizmirstamu pieredzi. 

Ko redzēt un darīt Klaipēdā? - GribuAtpusties.lv