Veselā miesā vesels gars!
Īpašie sanatoriju un atpūtas piedāvājumi līdz 28.martam
0
5
DIENAS
:
0
0
STUNDAS
:
4
7
MINŪTES
:
0
6
SEKUNDES
Latvija
Atpakaļ
Talsu nov.
Atpakaļ Talsu nov.
Viesnīcas:
Sanatorijas:
Izklaides:
sBalance.lv
Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Idejas dāvanām
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Izklaides kategorijas
:
Kad vēlaties atpūsties?
Anulēt izvēlētos datumus
Cena
Nakšu skaits
Derīgums
Personu skaits
Vēlos IDEJU atpūtai
Vēlos REZERVĒT
Vēlos DĀVINĀT
Vēlos IZKLAIDI
Ieslēdz atpūtu
Vairāk nekā 300+ atpūtas piedāvājumu
Cena
Personu skaits
Nakšu skaits
Derīgums

Izjādes ar zirgiem

Izvēlieties no 3 GribuAtpusties.lv atpūtas piedāvājumiem
Zirgu sēta ''Dārziņi'' - Viesnīcas Pierīgā
ĀTRI SKATĪT
Izjāde ar zirgiem
Ilgums: 1 st.
Ģimenei (2 pieaugušie + 1 bērns)
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
60€
GRIBU
Zirgu sēta ''Dārziņi'' - Viesnīcas Pierīgā
ĀTRI SKATĪT
Ilgums: 1 st.
Izjāde ar zirgiem
DIVIEM
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
80€
GRIBU
Zirgu sēta ''Dārziņi'' - Viesnīcas Pierīgā
ĀTRI SKATĪT
Izjāde ar zirgiem
Ilgums: 1 st.
VIENAM
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
30€
GRIBU
Vairāk informācijas:

Izjādes ar zirgiem

Vēlaties izbaudīt aizraujošu piedzīvojumu brīvā dabā, uzkrāt spēkus pēc nogurdinošas darba nedēļas vai vienkārši pavadīt laiku ar saviem mīļajiem? Ja Jūs interesē dienas atpūtas piedāvājumi Latvijā, tad izjāde ar zirgu var būt lieliska ideja skaistai, neaizmirstamai atpūtai.

Izjādes ar zirgiem  ir labs aktīvās atpūtas veids - turklāt tas ir piemērots gan pieaugušajiem, gan bērniem. Šī aktivitāte tiek organizēta, ņemot vērā iepriekšējo sagatavotību un individuālās vajadzības, līdz ar to uztraukums par to, ka kaut kas neizdosies, ir pilnīgi lieks.

Iesācējiem, kuriem pirms tam nav bijusi ciešāka saskarsme ar zirgu, kā arī bērniem tiek organizētas nodarbības, kas ļauj apgūt jāšanas prasmes. Savukārt tie, kuri jau pamatiemaņas ir apguvuši, var tās nostiprināt un pilnveidot. Vienlaikus tā ir laba iespēja iepazīt šos skaistos, cēlos dzīvniekus un pārvarēt bailes no atrašanās zirga mugurā. Nereti pēc pirmās izjādes drīz vien seko arī nākamās, līdz ar to daudziem šī atpūta kļūst par nopietnu aizraušanos.

Izjādes ar zirgiem no 30€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Pozitīvie ieguvumi, ko sniedz izjādes

Būtiski, ka izjādes sniedz ne tikai emocionālus ieguvumus - tās atstāj arī pozitīvu ietekmi uz fizisko un mentālo veselību, kā arī palīdz uzlabot fizisko formu. Jāšana stiprina muskulatūru, īpaši - vēdera un muguras muskuļus, uzlabo muskuļu tonusu, palīdz attīstīt līdzsvaru un koordināciju.

Saskaņā ar dažādiem pētījumiem, izjādēm ir arī nomierinošs efekts - elpošana un kustības palēlinās, prāts kļūst rāmāks. Šī aktivitāte atstāj pozitīvu ietekmi uz pašcieņu, mazina nomāktību.

Ne velti plaši zināma ir arī reitterapija - ārstniecības metode, kur galvenais ''ārsts'' ir zirgs. Izbaudiet visas šīs priekšrocības, izvēloties kādu no mūsu piedāvājumā esošajām izjādēm!

Pie mums, gribuatpusties.lv, atradīsiet vairākas izklaides iespējas, kas ļauj izbaudīt dabas pieskārienu un īpašās emocijas, ko spēj sniegt zirgi.

Izjādes ar zirgiem no 30€ - GribuAtpusties.lv - GribuAtpusties.lv

Izjāde ar zirgu iesācējiem

Ja vēlaties relaksēties pēc ikdienas stresa un atgūt iekšējo harmoniju, tad individuāla nodarbība un izjāde pa meža takām noteikti būs ļoti laba izvēle. Tā piemērota arī cilvēkiem bez pieredzes, jo pirms izjādes tiek nodrošināta apmācība, lai Jūs zirga mugurā justos droši un spētu pilnvērtīgi izbaudīt atpūtu.

Viss, kas vajadzīgs, lai šī pozitīvām emocijām bagātā aktivitāte izdotos - piemērots apģērbs un apavi (garās bikses no neslīdoša auduma, kā arī zābaki bez papēžiem vai sporta apavi). Par pārējo parūpēsies zirgu sētas saimnieki!

Romantiskas izjādes

Izjāde ar zirgu noteikti var kļūt arī par romantisku piedzīvojumu, ko baudīt kopā ar savu mīļoto cilvēku. Ļaujieties dabas burvībai un pozitīvajai mijiedarbībai, ko sniedz majestātiskie dzīvnieki - zirgi - dodieties izjādē pa gleznainām dabas takām, kur iespējams ne tikai apbrīnot dabas harmonisko skaistumu, bet arī satikt dažādus meža iemītniekus! Un tas vēl nav viss - skaistie mirkļi tiks iemūžināti fotogrāfijās.

Šāds piedzīvojums var kļūt arī par īpašu dāvanu, piemēram, kāzu gadadienā vai kādā citā īpašā notikumā.

Lieliskas emocijas un skaistas atmiņas garantētas!

Ģimenes izjāde

Izjādi ar zirgiem var organizēt arī kā ģimenisku pasākumu - tas būs neaizmirstams piedzīvojums, kas sajūsminās gan lielos, gan mazos. Saskarsme ar zirgiem un iespēja pasēdēt zirga mugurā sniegs pozitīvas emocijas gan pieaugušajiem, gan bērniem!

Ja vēlaties izbaudīt skaistu atpūtu tepat Latvijā, vienlaikus parūpējoties par savu fizisko un emocionālo labsajūtu, tad izjāde būs veiksmīga izvēle. Pie mums atradīsiet piedāvājumus izklaidei vienatnē un lielākā kompānijā. Ja vēlaties uzburt romantiskāku noskaņu, tad izvēlieties iespēju aizraujošo notikumu iemūžināt skaistās fotogrāfijās.

Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu