Reģistrācija šai spēlei jau beigusies!
9.1
48 GribuAtpusties.lv klientu vērtējumi

Laimējiet atpūtu ar vakariņām "Hotel Sigulda" DIVIEM!

9.1
48 GribuAtpusties.lv klientu vērtējumi
Reģistrācija šai spēlei jau beigusies!
REĢISTRĒJIETIES SPĒLEI
GAIDIET SPĒLES BEIGAS
UZZINIET, VAI ESAT LAIMĒJIS
Laimējiet atpūtu ar vakariņām "Hotel Sigulda" DIVIEM!

Balva – 1 nakts atpūta ar brokastīm un vakariņām "Hotel Sigulda" DIVIEM!

 • 1 nakts divvietīgā standarta klases numurā 2 pers.;
 • Gardas brokastis - 1 reizi, 2 pers.;
 • Vakariņas  30€ vērtībā viesnīcas restorānā (ja vakariņu summa pārsniedz 30€, starpību sedz klients) - 1 reizi, 2 pers.;
 • Rīta baseina apmeklējums (I–VII 8.00–10.00) - 1 reizi, 2 pers.;
 • SPA atpūtas kompleksa apmeklējums (baseins ar masāžas strūklām, sauna, tvaika pirts, SPA masāžas vanna) par īpaši izdevīgu cenu - 10€/ 1 pers.;
 • UZMANĪBU! SPA atpūtas komplekss strādā tikai no ceturtdienas līdz svētdienai;
 • Vēlā izrakstīšanās līdz plkst. 15.00;
 • Bezmaksas bezvadu internets;
 • Bezmaksas autostāvvieta;
 • Ceļazīme derīga DIVĀM personām;
 • Ceļazīme derīga VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS;
 • Ceļazīme derīga līdz 30.04.2020., izņemot: 31.12.2019.-01.01.2020.

Spēles noteikumi

Spēles organizators ir UAB „NoriuNoriuNoriu“, uzņēmuma reģistrācijas nr.: 302917883, PVN kods: LT100007315715, banka: Swedbank, konta numurs: LT897300010133613141, e-pasts: info@gribuatpusties.lv, tel.: +371 26001060, adrese: Savanorių pr.1- 4, Vilnius LT-03116. (turpmāk arī – „Organizators“).

Spēles balvu piedāvā Hotel Sigulda - SIA “J.D.& Co”, uzņēmuma reģistrācijas nr: LV40003044187, PVN kods: LV40003044187, e-pasts: info@hotelsigulda.lv, telefons: +371 67 972 263 vai +371 26265530, adrese: Pils iela 6, Sigulda, LV-2150, Latvija.

Spēlē var piedalīties personas, kuras ir sasniegušas 18 gadu vecumu. Reģistrējoties spēlei, dalībniekiem par sevi jāsniedz pareizi dati. Tie ir vajadzīgi, lai piedalītos spēlē. Ja reģistrācijas laikā ir sniegti nepareizi vai nepilnīgi dati, laimēt balvu nebūs iespējams.

Spēles dalībnieku personas dati tiek apstrādāti ar Spēles dalībnieku piekrišanu un saskaņā ar vienošanos – kad Spēles dalībnieks laimē balvu, mēs par laimestu paziņojam, to publicējot. Reģistrējoties spēlei, Spēles dalībnieki piekrīt, ka viņu personas dati tiks apstrādāti.

Spēlē nevar piedalīties juridiskās personas, UAB „NoriuNoriuNoriu“ un SIA “J.D.& Co” darbnieki un viņu ģimeņu locekļi.

Spēles noslēgumā starp visiem Spēles reģistrētajiem dalībniekiem izlozes kārtībā tiks noteikts 1 uzvarētājs, kurš savā īpašumā iegūs GribuAtpusties.lv un SIA “J.D.& Co” sarūpētu dāvanu – ceļazīmi atpūtai viesnīcā "Hotel Sigulda".

Balvas nodošanai sazināsimies ar balvas laimētāju personīgi 30 kalendāro dienu laikā no uzvarētāja izsludināšanas pa reģistrācijas laikā sniegtu telefona numuru.

Ja ar balvas laimētāju neizdosies sazināties 30 kalendāra dienu laikā no laimētāja izsludināšanas dienas, laimētājs zaudēs tiesības uz balvu, un nejaušā izvēles veidā tiks izvēlēts cits laimētājs, ar kuru sazināsimies pa reģistrācijas laikā sniegto telefona numuru.

Balvu nevar mainīt pret naudu vai citu balvu.

Spēle noris no 2019. gada 1. novembra līdz 2019. gada 25. novembrimLaimētāji tiks izsludināti 2019. gada 26. novembrī.

Spēles laimētājs varēs saņemt balvu, ja būs ievērojis Spēles noteikumus.

Jautājumu gadījumā Spēles dalībnieki var sazināties ar Organizatoriem pa e-pastu: info@gribuatpusties.lv.

AR PERSONAS DATU AIZSARDZĪBU UN PRIVĀTUMA POLITIKU SAISTĪTI JAUTĀJUMI

Jūsu Personas datu apstrādātājs un pārvaldītājs: UAB „NoriuNoriuNoriu“, uzņēmuma reģistrācijas kods: 302917883, PVN kods: LT100007315715, banka: Swedbank, konta nr.: LT897300010133613141, e-pasts: info@gribuatpusties.lv, telefons: 371 26001060, adrese: Savanorių pr.1-4, Vilnius LT-03116.

Mēs cienām un gādājam par Jūsu privātumu un personas datu aizsardzību, kā arī pienācīgu un likumīgu šādas informācijas apstrādi. Tāpēc mums ir svarīgi, lai Jūs izlasītu un piekristu mūsu privātuma un datu aizsardzības politikai:  https://www.gribuatpusties.lv/lv/par-mums/konfidencialitates-politika (turpmāk – „Privātuma politika“), kā arī ar šiem Spēles noteikumiem (turpmāk – „Spēles noteikumi“). Jums reģistrējoties Spēlei, mēs saņemsim, apstrādāsim un pārvaldīsim noteiktus (turpmāk minētus) Jūsu Personas datus.

KĀDUS PERSONAS DATUS MĒS VĀCAM UN APSTRĀDĀJAM

Jums reģistrējoties un piedaloties spēlē, mēs saņemsim sekojošus Jūsu Personas datus:

 • Telefona numuru; 
 • E-pasta adresi; 
 • Informāciju par pieslēgšanos un mūsu tīmekļa vietnes pārlūkošanu;
 • IP adresi;
 • Citu informācija, kuru Jūs sniedzat.

Noteiktos gadījumos, piemēram, kad sazināties ar mums pa telefonu vai e-pastu vai kad ierodaties mūsu birojā, var tikt savākti arī citi Privātuma politikā minētie dati. Šādā gadījumā, dati tiks izmantoti Privātuma politikā paredzētiem mērķiem.

KĀDIEM MĒRĶIEM IZMANTOJAM JŪSU DATUS?

Jūsu Personas dati, kurus saņemam, kad Jūs reģistrējaties un/vai piedalāties Spēlē, tiks izmantoti šādiem mērķiem:

 • Lai sazinātos ar Jums, piemēram, lai informētu par Spēles rezultātiem, lai informētu par izmaiņām sniegtajos pakalpojumos utt.;
 • Lai nosūtītu Jums tiešā mārketinga ziņojumus (piemēram, e-pastā un īsziņās) un informētu Jūs par mūsu pakalpojumiem, ja Jūs piekrītat savu Personas datu izmantošanai tiešā mārketinga nolūkos. Šo piekrišanu varat jebkurā laikā viegli atsaukt, sazinoties ar mums pa e-pastu info@gribuatpusties.lv vai atnākot uz mūsu biroju adresē: Savanorių pr.1-4, Vilnius LT-03116. 

JŪSU TIESĪBAS

Jums ir tiesības jebkurā laikā, sūtot ziņojumu uz e-pastu tikrai@noriunoriunoriu.lt vai vēstuli uz uzņēmuma adresi, atcelt savu piekrišanu apstrādāt Jūsu personas datus, tiesības prasīt iepazīties ar Jūsu apstrādājamiem datiem un tiesības prasīt tos labot vai izdzēst, tiesības ierobežot datu apstrādi (apturēt apstrādāšanas darbības), tiesības nepiekrist, lai Jūsu dati tiktu apstrādāti, kā arī tiesības uz datu pārvietojamību (tiesību aktos paredzētā kārtībā un apstākļos Jūsu datu nodošanai citai personai).

Neatbilstošas datu apstrādes gadījumā Jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības institūcijā – Datu Valsts inspekcijā.

PERSONAS DATU NODOŠANA TREŠAJĀM PERSONĀM

Spēles laimētāja Personas dati tiks nodoti tikai šajos Noteikumos norādītajam Spēles balvas piedāvātājam ar mērķi sniegt laimēto pakalpojumu. Spēles balvas piedāvātājs apstrādā tam nodotos Personas datus tā, kā tas ir aprakstīts Spēles balvas piedāvātāja Privātuma politikā.

Citi Personas datu nodošanas trešajām personām gadījumi ir aprakstīti Privātuma politikā.

CITI AR DATU AIZSARDZĪBU SAISTĪTIE JAUTĀJUMI

Citus ar Personas datu apstrādi un aizsardzību saistītus jautājumus, kuri nav aprakstīti šajos Spēles noteikumos, nosaka Organizatora Privātuma politika: https://www.gribuatpusties.lv/lv/par-mums/konfidencialitates-politika.

Gadījumā, ja šīs Spēles noteikumi nosaka ar Personas datu aizsardzību saistītus aspektus citādi nekā Privātuma politika, Jums pie reģistrēšanās Spēlē tiks piemēroti šīs Spēles noteikumi.

Jēdzieni, kuri tie izmantoti šajos Spēles noteikumus, jāsaprot tā, kā tie ir definēti Organizatora Privātuma politikā.

Reģistrācija šai spēlei jau beigusies!
Kādēļ šī atpūtas ceļazīme ir jālaimē tieši Tev?
Lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas kvalitāti, statistiskas un mārketinga nolūkos šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Ja nepiekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mainiet savas interneta pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai visas sīkdatnes tiktu atspējotas, un izdzēsiet ierakstītās sīkdatnes.
Saprotu