Lietuva
Atpakaļ
Kernave
Atpakaļ Kernave
Viesnīcas:
Pušų Šlamesy
Sanatorijas:
Izklaides:
Latvija
Atpakaļ
Rīga
Atpakaļ Rīga
Viesnīcas:
Mercure Riga Centre Hotel Monika Centrum Hotels Wellton Riga Hotel & SPA Wellton Centrum Hotel & SPA Bellevue Park Hotel Riga SkyHouse Riga Rixwell Elefant Hotel STABU SETA RESIDENCE Wellton Riverside SPA Hotel Grand Poet Hotel by Semarah Metropole Hotel by Semarah Dome Hotel Riga Hilton Garden Inn Riga Old Town Unimars Hotel & SPA Riga Radisson Blu Daugava Hotel 4*
Sanatorijas:
Izklaides:
GOMOTO.lv Hedonic SPA Salons MySpa Salons VSpa Brūzis Manufaktūra Kapteiņa Laiva Estētiskās medicīnas klīnika 4. Dimensija Wellton SPA Oasis Wellton SPA Centrum BarbershopRiga Studija Forest of Dreams Studija FELLINE AQUA VILLA SPA SIBI salons Riga Gin Laboratory Sunīši. Fonds Sabiedrībai Ķīpsalas peldbaseins Vakariņas tumsā - restorāns "Da Roberta" Improvizācijas izrāde ar VAKARIŅĀM "SHITTY DINNER" Superauto - UAB Saugus Vairavimas Lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas Knockout Barber Shop Skaistumkopšanas salons "Annas Pērle" Salons Juventa Grand Lumeni Vīna telpa ''Tinto'' "Moltto" vīna bārs un kafijas vieta Wood Religion Barber Shop Restorāns "Beef Room" Mākslas studija "I am Picasso" Bellevue Park Hotel Riga - dienas atpūta "SkyHouse Riga" - dienas atpūta "PB Telpa" Juglas iekštelpu parks "PB Telpa" Zaķusala Tūrisma aģentūra "Fisom" Skaistumkopšanas salons "Le Studio" Olgas Černovas masiera prakse Metropole Hotel by Semarah - dienas atpūta Skaistuma un Veselības klīnika AMELA Helgas Leones masiera un kosmētiķa prakse Activ&SPA
Kuldīga
Atpakaļ Kuldīga
Viesnīcas:
Padures muiža
Sanatorijas:
Izklaides:
25
25
_site.advantage_value.bta_insurance
Pērciet atpūtu un saņemiet   karti PAR BRĪVU
Zemākās cenas garantija
Naudas atgriešana 14 dienu laikā Atpūtas rezervācija internetā
Vai ir kādi jautājumi? Piezvaniet: +371 26001060

Jogas iepazīšanās nodarbība Jelgavā

Jūsu atpūtā iekļauts:
 • Viena iepazīšanās jogas, elpas un meditācijas nodarbība - 1 pers.;
 • Starptautiski sertificētu jogas pasniedzēju atbalsts;
 • Noderīgi vingrojumi un knifi harmoniskākai ikdienai;
 • Ja nepieciešams - paklājiņš, spilveni, bloki, lentas izmantošanai uz vietas;
 • Ceļazīme derīga VIENAM;
 • Ceļazīme derīga VISĀS NEDĒĻAS DIENĀS;
 • Ceļazīme derīga 36 mēnešus no iegādes brīža.

Jūs gaida iepazīšanās jogas, elpošanas un meditācijas nodarbība 

Apmeklē pirmo iepazīšanās jogas, elpošanas un meditācijas nodarbību Jelgavā! Tev būs iespēja: vairot spēku, līdzsvaru un lokanībumazināt sāpes, iemācīties atslābināties un baudīt labāku miegu, spert pirmos soļus meditācijā un elpošanas mākslā, vairot savu enerģijas līmeni un uzlabot garastāvokli, iepazīt ar mūsu daudzveidīgo nodarbību klāstu, iepazīt un sajust mūsu zinošos un sirsnīgos skolotājus.

Jogas iepazīšanās nodarbība Jelgavā - GribuAtpusties.lv
Jogas iepazīšanās nodarbība Jelgavā - GribuAtpusties.lv

Sajutīsiet daudzus ieguvumus, kurus dod joga

Joga sniegs neizmērojamu atbalstu tik dažādos dzīves procesos! Vislielāko ieguvumu parasti sajūt:

Aizņemti cilvēki, kas ikdienā piedzīvo stresu un trauksmi: Joga var palīdzēt iemācīties pārvaldīt stresu un trauksmi, izmantojot elpošanas vingrinājumus, meditāciju un īpaši atlasītus vingrinājumus, kas veicina relaksāciju.

Cilvēki, kas cieš no hroniskām sāpēm: tik daudzas jogas pozas un vingrinājumi palīdz mazināt hroniskas sāpes mugurā, gurnos un locītavās. Regulāra jogas prakse var palielināt lokanību un uzlabot vispārējo ķermeņa mobilitāti.

Mazkustīgi cilvēki: Joga ir pieejams kustību veids gan iesācējiem, gan cilvēkiem ar ierobežotām kustību spējām. Pozas var mainīt vai praktizēt, izmantojot dažādus palīglīdzekļus, piemēram, blokus, bolsterus vai krēslus.

Sportisti: Joga var būt lielisks papildinājums sporta treniņiem, palīdzot uzlabot līdzsvaru, lokanību un spēku. Tas var arī palīdzēt novērst traumas un paātrināt atveseļošanās laiku.

Cilvēki ar miega traucējumiem: regulāra jogas prakse var uzlabot miega kvalitāti un ilgumu, jo veicina relaksāciju un mazina stresu. Tas var arī palīdzēt cīnīties ar bezmiegu un uzlabot vispārējos miega kvalitāti.

Jogas iepazīšanās nodarbība Jelgavā - GribuAtpusties.lv
Kontakti
Jogas centrs Jelgavā
Raiņa iela 14, Jelgava, LV-3001
+37129926033
Noteikumi
 • Nepieciešama iepriekšēja rezervācija, kuru var atcelt ne vēlāk kā 24 stundas pirms rezervētā laika;
 • Ja nepieciešams, pirms nodarbību apmeklējuma ieteikums konsultēties ar savu ārstējošo ārstu vai fizioterapeitu;
 • Grupu nodarbības nav piemērotas grūtniecēm;
 • Grupu nodarbības piemērotas personām no 14 gadu vecuma;
 • Ar grafiku iespējams iepazīties, sazinoties ar jogas studiju.
Ir spēkā 36 mēn. no iegādes datuma
25
Nevarat izvēlēties? Uzdāviniet GribuAtpusties.lv dāvanu karti
Kā izskatīsies dāvanu ceļazīme?
PĒRKU ar rezervāciju